Така ли ще е до края?

  • 1 166
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.Моите близнаци са в 12 г.с. и постоянно гърчат мама.Пет минути на крак и трябва да легна.Имам чувството че съм глътнала камък.Постоянно изморена,сънлива и крива на всичкото отгоре.С първата бременност нямах никакви проблеми,в осмия месец скачах по плажните дискотеки.Сега каква стана тя-незнам.Освен това коремът ми изглежда като за пети месец.
До края ли ще трябва да лежа?
Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 141
може една прекрасна сутрин като се събудиш цялата гадост да  е изчезнала. Единственото сигурно е, че след като родиш ще ти мине Laughing чувала съм, че при много жени има голяма разлика между отделните им бременности.
А що се отнася до шкембето, свиквай отсега...
 Wink Успех !

# 2
  • Мнения: 4 458
Ами, не забравяй че износваш 2 деца и ти трябва повече енергия.
Към 4-5 месец ще ти се проясни  Grinning
Не питай за след 6-7 ми  Wink

Аз не искам и да си спомням за моята бременност - всички бяха вдигнали ръце от мен и не ме понасяха #Puppy dog

# 3
Привет! Ние пък сме в 15-та седмица.
Същия въпрос си задавам и аз. Така ли ще съм до края. Нямам сила за нищо, всичко се върши с предварителна уговорка със себе си, което е трудно, защото тялото ми просто не желае да го натоварвам. Чувствам се като парцал. Гади ми се.  Sick Става ми тежко дори от един фъстък, а всъщност си имам апетит... Уж чаках четвърти месец да мине, ама нещо не ще...
А за корема, аз имам вид на бременна с едно бебче в 7ми месец. А принципно съм слаба.  #Silly
Единственото, което мога да те посъветвам, ако нямаш разбира се друго предписание е, ставай насила и върши насила нещо. Аз например се дотъркалвам до работата. Все пак трябва да се има предвид, че работата ми е на 6 часа и е лека. Ако си остана вкъщи сигурно ще лежа като дроб и няма да стана цял ден от леглото. Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 1 110
Извинявайте, гостът бях аз!  Tired

# 5
  • Мнения: 2 051
Джули, приготви се за доста по-голям тумбак отколкото с едно дете. В шестия месец вече ще си кръгличка като в девети Laughing
Нищо лошо, де...Не казвам, че трябва да ти е зле. Аз доста лежах в първите 4 месеца, защото направо залитах от слабост заради повръщането. В деветия месец се чувствах най-добре и най-много излизах насам-натам.

Общи условия

Активация на акаунт