Мъчно ми е и ме е яд...

  • 2 013
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
дядо и липсва от сутринта следователно полицията до утре сутринта няма какво да направи
 #2gunfire но те не са за затвор а за бесилка,добре бе нямат ли и те баби и дядовци та се подиграват така с нашите,аз за мойте съм спокойна те без съгласието на мама<нищо че са и свекър и свекърва> не правят нищо а другата ми баба е опасна и трудно ще им се върже

# 16
  • Мнения: 5 317
Дано всичко да е наред с човечеца.

# 17
  • Мнения: 1 520
Ох, дано всичко е наред с дядо ти.
То лошото е, че учелват да се обаждат и на такива добри, отзивчиви стари хора.

В нас през последната седмица горе-долу се връзва, че всеки ден звънят по веднъж.  #Cussing out Чудя се егати в някакъв списък ли сме, та толкова честно звънят. Последният път ги напсувах и им казах не им ли е писнало с тия измами, вече едва ли някой ще им се върже.

Аман, ама няма как да ги изловят.

Дано всичко е наред с човека.

# 18
  • MUC
  • Мнения: 297
Дано всичко е наред с дядо ти! Пиши какво става, като разберете нещо!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Дано се върне стареца ....  Praynig
И дано всичко е наред при него!  Praynig
Ама вие не сте ли разбрали, че заминава, та да го постреснете и да не тръгва ? newsm78

# 20
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Дано брат ти го намери жив и здрав.Да ви кажа още преди известно време като прочетох тук във форума какви измами стават, съм предупредила да не се връзват на телефонни обаждания и на разни пратеници, говорещи от наше име.А в къщи колко пъти са звъняли наглите цигани....Последният път мъжа ми нямаше кеф да слуша и да говори и още на въпроса:"Позна ли ме ,бе приятел?", попита"Казвай какво ще продаваме -  лагери или ремъци?".Оня му вика:"На баба ти гъ.. ша продаваме" и затвори.

# 21
  • Мнения: X
Толкова съм радостна, обади се преди малко дедето. Mr. Green
За справка не живее при нас, а в Плевен.  Confused Не беше в неизвестност от три дни, тръгнал е за Велико Търново тази сутрин.
А тези 3000 лв ги е взел от леля ми. Тя живее с баба ми и дядо ми и е стара мома, иначе ако трябваше от него да взимат нещо, едва ли щеше да е повече от жълти стотинки.
Не са му взели и парите, само спомена, че му искали парите, но по телефона- толкова.
Ух, много ми дойде тая вечер, но важното е, че си лягам радостна и спокойна. Ще отида да ударя по едно питие.  Blush

Благодаря ви, момичета за куража!
Радвам се, че има хора като вас!

Лека и мека!   bouquet

# 22
  • Мнения: X
Sarina, аз ги чакам на мен да се обадят. #Cussing out Такава сметка ще им навъртя и така ще ги задържа на телефона, че ще се замислят дали да продължат с тоя бизнес.  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 1 210
Радвам се, че всичко е завършило добре Simple Smile
Лека нощ и хубави сънища - дано да не се случват такива работи повече  bouquet

# 24
  • Мнения: 183
Praynigбраво много се радвам
а почвам да се чудя те да не говорят без пари или може би с взетите си плащат сметките за телефон newsm78 но все пак са за #2gunfire

# 25
  • Мнения: 5 619
Радвам се, че всичко е завършило благополучно! Hug

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 00:39 от kati_v

# 26
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
       Да ви е жив и здрав дядо ти!

# 27
  • Мнения: 4 629
Радвам се, че е добре дядо ти   bouquet

# 28
  • Мнения: 8 917
Слава Богу, че деденцето ти е добре Rolling Eyes Hug

# 29
  • Мнения: 4 733
Радвам се, че се е прибрал жив и и здрав! И вземете му поговорете малко на човека...възрастните идея си нямат колко изобретателни са станали мошенниците!

Общи условия

Активация на акаунт