ДЕТСКИ МАГАЗИН В КВАРТАЛ ЧАЙКА - ВАРНА

  • 3 297
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 640
Кътче за деца с ниски масичка и столчета и оборотни играчки,че майките да разглеждат на спокойствие; в бонбонени цветове боядисани стени;изрисувани герои;воалени/прозрачни/пердета на витрините и аранжировка.И да не е претъпкано с колички и др.возила,както е в м-н"Арлекино"-срещу кръглата банка на Тракия.Желая успех и да знаеш,че ще дойда,нищо че съм от "Младост".

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 ooooh! Помислих, че се побърквам и че съм пуснала тема, за която не помня!!! newsm78 #Crazy

# 17
ooooh! Помислих, че се побърквам и че съм пуснала тема, за която не помня!!! newsm78 #Crazy


Съжалявам за съвпадението, допусна ме до регистрация и ..............

# 18
Кътче за деца с ниски масичка и столчета и оборотни играчки,че майките да разглеждат на спокойствие; в бонбонени цветове боядисани стени;изрисувани герои;воалени/прозрачни/пердета на витрините и аранжировка.И да не е претъпкано с колички и др.возила,както е в м-н"Арлекино"-срещу кръглата банка на Тракия.Желая успех и да знаеш,че ще дойда,нищо че съм от "Младост".

Благодаря за идеите (май мислим в една посока) и подкрепата.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
ooooh! Помислих, че се побърквам и че съм пуснала тема, за която не помня!!! newsm78 #Crazy


А аз си помислих , че сте решили да се захванете с бизнес.  Rolling Eyes

Има и една Чиколина отскоро.  ooooh!

Сори за спама.

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Благодаря за мнението, но явно не познаваш точно този подлез Grinning същия е с малък наклон и липсват стълби.
За сега ще запазя за изненада какви марки точно ще се предлагат, но мога да споделя, че на площ от 140 кв.м. ще има храни, бебешки аксесоари и играчки, колички, кошарки и др. едрогабаритни детски стоки, като стеремежа ни е цените да са като на вносителите.
Сега вече се сещам за кой подлез говориш Wink  Такъв голям магазин бих посетила независимо от мястото ,стига това което предлага да си заслужава. Рекламата също е от голямо значение. Трябва да се знае особено от тези които стават за пръв път родители и нямат опит. Аз лично бих използвала това място за друго от което има нужда във Варна. Желая ти успех!!!  Laughing

# 21
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 422
а ако магазина е подобен на Хепиленд /не Хиполенд/ ще съм му редовен клиент Simple Smile
успех!

# 22
  • Мнения: 140
Чудесна идея!  bouquet
Аз съм във Възраждане,но със сигурност ще идвам.Свекърва ми живее в Чайка и все се чуди от къде да купува разни неща за внучката си Wink
Идеите на Феата много ми допадат.
Желая ти успех и да се обадиш като отворите.Да го осветите магазина.

# 23
  • Мнения: 17 407
а ако магазина е подобен на Хепиленд /не Хиполенд/ ще съм му редовен клиент Simple Smile
успех!

Има ли Хепиленд във Варна?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
а ако магазина е подобен на Хепиленд /не Хиполенд/ ще съм му редовен клиент Simple Smile
успех!

Има ли Хепиленд във Варна?

Хепиленд и ХипОленд май са различни магазини, а?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт