С пролетно настроение от Велико Търново и района-7

  • 16 909
  • 305
  •   1
Отговори
# 240
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Vqqra, Много ти благодаря за информацията  bouquet, за възрастен ми трябва ендокринолог.
Мен ме устройва 10 ч в понеделник за среща, само дето живея на майната си от парка и ще трябва да тръгна в ранни зори, ама то това е по-скоро хубаво.
Целувки и прегръдки, прегръдки и целувки и душевен мир! Party

# 241
verte,и аз съм много дълеч,но там май е най-удобно.Ти къде искаш?Аз живея до Царевец,но май ще пътувам с такси.

# 242
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Гледам си аз на първата страница и виждам една търновка, че днес имала повод да почерпи     bouquet  да е жива и здрава  baba66   весел празник,много настроение и незабравими емоции   Hug и да дойде в понеделник да се запознаем
                                                       

# 243
Гледам си аз на първата страница и виждам една търновка, че днес имала повод да почерпи     bouquet  да е жива и здрава  baba66   весел празник,много настроение и незабравими емоции   Hug и да дойде в понеделник да се запознаем
                                                       
Само за протокола-рожденничката е майка ми,ще й кажа,но за понеделник може и да не успее.Спрях я от 'работа'като гледач.Много ти благодарим за пожеланията.С теб май се познаваме от Неделята миналата година?

# 244
  • Мнения: 1 404
Срещата остава за понеделник в 10,така ли?Ние май ще пътуваме до Елена и ще се върнем чак вторник,жалко,няма да ви видя този път.Ако обаче нещо се развали пътуването,ще дойдем с Ния да се запознаем Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 686
Здравейте.
 И аз съм за понеделник ,10ч. в парка до битака. Peace

# 246
  • Мнения: 927
Аз всяка сутрин съм там, така че и мен ме пишете  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 2 567
Може ли някой да ми даде информация за училищата "Бачо Киро" и "П. Ефтимий"? Кое според вас е по-доброто?
Мислим да записваме Бети като редовна ученичка и сме се спряли на тези две училища.
Бачо Киро ни е по близо и много добри отзиви чух за него от учителката ни по немски, но пък Бети от плуването има повече приятели от Патриарха и за това съм в чуденка.

# 248
  • Мнения: 9
здравейте! как сте в това прекрасно време?
нямам лични впечатления за училищата,но бях дочула за "Бачо Киро", че в началото на февруари вече са запълнили бройката за първокласници за таз година- 2007.
 ако това е добър показател....
 Много от нашите другарчета от градината са в "Бачо Киро", макар да им е далечко.

# 249
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
лелчето нали виждаш какво се гласи за понеделник-ела Hug

# 250
  • Мнения: 258
Момичета,аз съм в София понеделник,така че няма да дойда за съжаление.
Летисия,аз съм ЗА Бачо Киро!

# 251
  • Мнения: 302
Аз може да намина към 11ч.,не съм сигурна обаче!Верче за теб ще се оглеждам да знаеш,другите мами не ги познавам освен milka!Tedka хайде де къде се губиш???

# 252
  • Мнения: 683
Летисия, имам наблюдения върху училищата. Бачо Киро е най-доброто основно училище в Търново. Патриарха лежи на стара слава и нещата там далеч не са толкова на ниво. А приятелчета ще се намерят навсякъде!  Hug

# 253
  • Мнения: 5 362
Може ли някой да ми даде информация за училищата "Бачо Киро" и "П. Ефтимий"? Кое според вас е по-доброто?
Летисия,аз съм твърдо ЗА ОУ"Бачо Киро" PeaceНе само,защото съм бивш възпитаник-мотивите са много Grinning
Пуфе,дай и ти едно за за нашето даскало Wink

# 254
  • Мнения: 350
Здравейте,
Летисия и аз подкрепям ОУ "Бачо Киро". Моята роза е още много малка  Laughing , но от сега съм я записала в паралелката на батко Емо.   Най-добрият начален учител във ВТ  Peace  Все пак аз съм доста субективна и пристрастна, защото се първи братовчед на съпруга ми  Grinning Но честно казано съм чувала добри отзиви за него и от други хора.

Общи условия

Активация на акаунт