Отговори
# 30
  • Мнения: 1 289
Момичета пробвайте с филми на аванта в   http://www.DMCA-removal-from-Google/

# 31
  • Мнения: 1 104
Поздравления за новата тема!Както винаги страхотна!
Честито на всички, който стават на 2 месеца.
И ние днес правихме разходки, та дори бяхме и на рожден ден следобяд. Виждам аз че пак добре сте си изкарали на срещата.

# 32
# 33
  • Мнения: 384
Благодаря ви от все сърце че сте ни добавили в списъка с бебчовци. Като видях на Плами името, ми стана едно хубаво на душата, че без малко и да се разплача. Все още ме държи този бейби блус, точно си мисля че съм вече в релси и хайде рев, ама сега поне мога да се контролирам, а в началото беше ужасно. Може би това се дължи и на факта че сам съмички си гледаме Плами, и се учим в движение, а от България бабите само нареждат, ама хич не ги и слушаме- вода не даваме, цока си само кърма, сокчета не мисля и да давам скоро и така
Dalala- благодаря ти много за съветите, само това с цеденето на работа ще е малко трудно ама ще трябва. хубавото е че аз живея на 5 минути от работа и може би почивката си от 30 минути ще я прекарвам с бебчо в колата. Той ще си суче аз ще му се радвам поне така сме го запланували с таткото ама да видим.Друг е проблема че той не може да се храни от шише, ама ако е много гладен си го представям как ще я захапе бибата Laughing. много кофти че ще трябва да се връщам пак на работа, ама позицията която заемам не е лоша а и се надявам да стане и по- добра. това което знам със сигурност е че ще се опитам да го кърмя поне до 6 месеца.
Ивонска като мериш температурата защо се изважда 0.5 ?

# 34
  • Мнения: 471
Da Vinchi можеш да отидеш в детската ортопедия в Горна баня при др. Aлексиев. Ние там ходихме и съм много доволна. гледа опбстойно на ехографа, обяснява, не предписва ненужни неща. Прегледа е 15 лв без направление и само трябва да си запишеш час ама не се чака много

# 35
  • Мнения: 471
телефона му е 0889238190 др. Алексиев
Горна баня

# 36
  • София
  • Мнения: 3 099
Ивонска като мериш температурата защо се изважда 0.5 ?

Защото в дупето е винаги с 0,5 по-висока. Но моето любимо педи каза да не му бъркам по тези отверствия - температурата се мерела под мишницата!  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
Добреее, я вижте това слънце и ми кажете, че няма да се събираме днес за разходка...  newsm78

Някакви идеи?  newsm78

# 38
  • В офиса
  • Мнения: 4 030
Цитат
Добреее, я вижте това слънце и ми кажете, че няма да се събираме днес за разходка... 

Някакви идеи?

Зооградина?  Sunglasses
Ама мойте и двамата са поспаливи. Снощи заспаха след 1 и сега и с топ не мога да ги вдигна. Голямото, де, малкото като го подгони глада и рипва. Tа за нас като време след 1 ще е добре.

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 09:17 от Тинкърбел

# 39
  • Мнения: 307
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!Тези зелени изпражнения ще ме побъркат  ooooh! Много се притеснявам. Вече втора седмица стана, акаме все зелено. Четох всякакви статии и мнения за зелените акита, и все различни мнения. Моето педи каза да не се притеснявам, ама аз си мисля, че тва вече не е хич нормално  Cry Много ме е страх да няма някакви стомашни проблеми. Това с претоплянето и охлаждането ми звучи малко несериозно.
Моля ако някой има подобен проблем или знае нещо по въпроса да сподели. Отчайвам се вече  Tired
Предварително благодаря на всички!  Hug

# 40
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мен ми се разхожда, ама с количката. Давайте идеи пък аз ще си помисля.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 099
Цитат
Добреее, я вижте това слънце и ми кажете, че няма да се събираме днес за разходка... 

Някакви идеи?

Зооградина?  Sunglasses
Ама мойте и двамата са поспаливи. Снощи заспаха след 1 и сега и с топ не мога да ги вдигна. Голямото, де, малкото като го подгони глада и рипва. Tа за нас като време след 1 ще е добре.
Peace

# 42
  • Мнения: 7 420
Честито 2 месеца на Дара на  setakap ,Рая  на barbi ,Виктор  на Lorry 78 !!![/size] newsm44 newsm44 newsm44

# 43
  • София
  • Мнения: 6 810
Тия деца моите ще ме побъркат!  #2gunfire Никол се е събудила в 6:30, от тогава и малкия реши, че не му се спи и през 10мин туках биба в устата, за да спи.  newsm61 smile3507 smile3507 smile3507  няма наспиване значи покрай тях.
За 8ми ме бройте, където и да решите да ходите.  Laughing
А защо всички се бутате да мерите температура в дупето?  newsm78

# 44
  • Мнения: 276
Честит ни национален празник, момичета! bg
vvenkova, и аз съм чувала най-различни теории за зелените акита, но ако наистина се притесняваш толкова, искай от педито си направление за гастроентеролог или детски хирург и вървете да я видят малката да се успокоиш. Нас така ни бяха изплашили нещо за Вики за стомахчето и педито ни даде направление за детски хирург и ходихме.
Аз пак да питам за масажите на бебоците - кога ги правите, кое е най-подходящото време?
Мамите на момиченца - как почиствате срамните устнички, щото мен много ме е страх да бъркам там?
Междудругото, и ние се опъпчихме! newsm50 Вие какво ги правихте вашите пъпки (знам, че много пъти е разисквана тази тема, така че сори)? Наште пъпки са червени, грапави, без бели връхчета и без корички. Педито каза да не ги барам, ама ако не изчезнат скоро, кво ще правим - в събота ни е питата, така пъпчасали ли ще се предтавяме пред обществото и пред евентуалните ергени? smile3515 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт