Отговори
# 45
  • В офиса
  • Мнения: 4 030
такааа...с ивонска се разбрахме в 1 пред входа на зооградината. Други мераклии? Галеее, до вас е това  Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 861
такааа...с ивонска се разбрахме в 1 пред входа на зооградината. Други мераклии? Галеее, до вас е това  Grinning
Аз може да се включа, но ще пиша със сигурност като се върнат татето и щерката от плуване.
Тинкърбел ще водиш и каката нали.

# 47
  • В офиса
  • Мнения: 4 030
такааа...с ивонска се разбрахме в 1 пред входа на зооградината. Други мераклии? Галеее, до вас е това  Grinning
Аз може да се включа, но ще пиша със сигурност като се върнат татето и щерката от плуване.
Тинкърбел ще водиш и каката нали.


Аха, накъде без нея. Дано да дойдеш, че да си отдъхнем малко от големите. Такова време не е за изпускане. Ще ти пратя тел. на лични, или на ивонска, или стиляна (и тя е казала, че ще идва). После ще те питам къде ходят на плуване, че и аз искам да я водя.
Саше, вие с двете девойки?

# 48
  • София
  • Мнения: 541
Привет и от нас!
Може и ние да дойдем към зоопарка, ако каката иска, защото имаме среща с приятели в Южния парк, но ако нещо се промени - идваме!

Мимоза2, аз почиствам с тампонче от памук, напоено със зехтин, а масаж правя когато е в настроение  - най-често след обяд, когато бодърства. Ако не й е приятно спирам и пробвам по-късно, но това е много рядко, по принцип й харесва и много се смее. А нашите пъпки ги оправих с атодерм рр, крем на биодерма, лечебна козметика. Скъп е, но ни действа много добре  Wink.

vvenkova, колко зелени са акитата? Ако не са много тъмни , мисля че не е обезпокоително, но най- добре се консултирай с док.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 248
Честит празник и от Варна!!!

Завиждам ви за хубавото време- тука е едно мрачно, естествено подухва (а сутринта си беше бурен вятър) и май се кани да завали. Дано към един да се пооправи  Tired

# 50
  • София
  • Мнения: 861
такааа...с ивонска се разбрахме в 1 пред входа на зооградината. Други мераклии? Галеее, до вас е това  Grinning
А на кой вход е срещата?

# 51
  • В офиса
  • Мнения: 4 030
такааа...с ивонска се разбрахме в 1 пред входа на зооградината. Други мераклии? Галеее, до вас е това  Grinning
А на кой вход е срещата?

откъм свети лазар. но вътре не е голямо, ще се намерим и ако идваш откъм другия.

# 52
  • Мнения: 244
Da Vinchi можеш да отидеш в детската ортопедия в Горна баня при др. Aлексиев. Ние там ходихме и съм много доволна. гледа опбстойно на ехографа, обяснява, не предписва ненужни неща. Прегледа е 15 лв без направление и само трябва да си запишеш час ама не се чака много

А ще ми дадеш ли координатите му? Многа ти благодаря.  Hug

# 53
  • Мнения: 244
Чак после прочетох, че си дала и телефона, ама че съм заспа  ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
За отчета: днес беше супер в зоо-то; до 17 часа пихме бира и общувахме с животните - тези от клетките и другите от количките...  Mr. Green имаше много каки (на Саша, Тинкърбел и Викс) и батковци (Алекс на Магнолиамм + 3-те момченца на Деметра!  Hug)

В понеделник Саша има рожден ден!  newsm53 Бирата е от нея, мезето - всеки носи по нещо и правим пикник някъде!  coolcool Да й спретнем един незабравим и различен празник, а? В зоопарка ще е приемливо, защото няма да има много хора; локацията е компромисна, има беседки, но всякакви други предложения са добре дошли, стига да не са във вашите собствени квартали!!!  Mr. Green

Пиша за това от сега за да може всички да го прочетат овреме и да се организираме...

# 55
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, днес бяхме с беба на разходка цял ден. Имахме планове да идем на гости на баба, но баба си имаше други планове  Cry Така или иначе с шушулката си изкарахме страхотно. В МОЛа в Мадъркеър й купих едно страхотно зимно яке за 12-18 месеца (за другата зима) намалено с 50% на 38 лева. Имаше и други прекрасни момичешки работи на 50% намаление, а за момченца имаше дори повече артикули. Ама не ми се харчеха повече пари, но от покупката съм доволна. Който го интересува нека побърза, защото всичко зимно е намалено, но вече са останали единични бройки, якето например беше последното от този размер.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 249
Готова съм със статистиката на янеарчетата. Ако имам грешка, моля да ме извините. Ако съм пропуснала някое ново бебе, моля да ме извините - списъкът на бебетата ми е от предишната тема разпечатан и не знам дали в тази няма присъединило се друго рекордьорче! Така или иначе - ето го:

!!!Рекордите на януарските бебета!!!

Най-рано родено бебе преди термин: Виктор на Viki 76 - 56 дни преди термина
Най-късно родено бебе: Дария на Valeria 81 - 8 дни след термина
На термин са родени 5 бебета, а именно Пламена на eho 82, Виктория на Мимоза2, Давид на mama_ginger, Кристиян на nadin_06 и Свилен на Liliana_R
Най-едро бебе (съответно при момичетата и при момчетата): Тодор[/color] на Mimi_81 с тегло 4300 грама и Емма на brumbolina с тегло 4055 гр
Най-дребно бебе: Виктор на Viki 76 с тегло 1800 гр и Алина на evelinka с тегло 1900 гр
Най-дълго бебе: Димитър на dalala 56 см и Емма на brumbolina 55 см
Най-късо бебе: Виктор на Viki 76 42 см и Алина на evelinka 45 см
Имена: при момчетата най-често срещаното име е Мартин (5 пъти), а при момичетата - Виктория (3 пъти)
Дати: най-много бебета са се родили на датите 12, 15 и 17 януари - по 6 броя на дата.



Ами това е - ако се сещате и за други точки, по които да извадим нашите по-по-най, давайте предложения, аз за това се сетих!

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099
Коледни и Новогодишни бебета..........

# 58
  • София
  • Мнения: 861
най-дългокоси бебета  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 871
най-дългокоси бебета  Mr. Green

Бобчо и Аксиния Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт