Отговори
# 60
  • Мнения: 1 317
И две Евробебета - Евангелина и Тоти  Wink

За достоверност прилагам клип с първите минути живот на Ева - пуснете си звук - чува се Дунавското хоро и гърмежите от пиратките навън Wink

http://www.vbox7.com/play:f4ae4c08

# 61
  • София
  • Мнения: 3 249
Коледни и Новогодишни бебета..........

Ша ма прощаваш, че съм недоспала, ама какво за тях?  newsm78

най-дългокоси бебета  Mr. Green

 Peace

Веднага се добавя:

Най-дългокоси бебета:
Борис на vicks и Аксиния на stiliana1[/b]

Саша, нали ще ги добавиш в следващата тема? Трябва да намерим и подходящи картинки за категориите, ама сега нямам време да се ровя.

ПП - а  бебетата, родени съвсем плешиви кои са?  Laughing

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 19:57 от _Ним_

# 62
  • Мнения: 333
Ивонска, благодаря за смс-а, но аз спях и като се събудих с мъжо решихме да излезем. Бяхме на Панчарево на "Чушките", хапнахме, а беба спа като къпана. После пазарувахме и така. Времето беше страхотно.

Утре смятам да водя свеки в Южния парк, че тя днес цял ден стоя да чисти и глади вкъщи и най-вероятно е изперкала.

Ним, благодаря за координатите на Клиниката по ортопедия в Горна баня!   bouquet
В понеделник ще запиша час и ще ходим да се прегледаме.

# 63
  • София
  • Мнения: 542
В понеделник Саша има рожден ден!  newsm53 Бирата е от нея, мезето - всеки носи по нещо и правим пикник някъде!  coolcool Да й спретнем един незабравим и различен празник, а? В зоопарка ще е приемливо, защото няма да има много хора; локацията е компромисна, има беседки, но всякакви други предложения са добре дошли, стига да не са във вашите собствени квартали!!!  Mr. Green
Пиша за това от сега за да може всички да го прочетат овреме и да се организираме...

Айде сега да видим къде ще влача касата с бира  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 289
Здравейте и от нас  Stop Днес бяхме на покупки-вече мъника си има люлка и се кефи в нея  Party Купихме му стол за кола,но от 9 до 13кг.,че няма за кога да купуваме по-малкия вид.И кенгуро вече имаме,но не съм го пробвала. Mr. Green Днес беше страхотно времето ако и утре е топличко ще ходим на пикник семейно ...

За най  дългокоси и ние се записваме  Mr. Green и за евробебета вече сватята ни записа  Mr. Green Mr. Green




# 65
  • Мнения: 228
Здравейте и от нас,

нещо напоследък ме мързи да пиша, пък и така ме е яд, че не мога да идвам на срещите Cry
Ние днес бяхме в южния парк....егати лудницата, после ходихме на дядо на рожден ден и после разходка в Мол-а.....и намазахме и ние едно зимно гащеризонче от Mothercare....ма нещо ми е много странен тоя магазин.....забелязали ли сте етикетите к'ви са смачкани и опърпани newsm78

Ние пък утре ще ходим в Зологическата, сигурно около обяд......цял ден ще сме в района при баба.....

Desichka
, мисля че днес те видях, ма не съм много сигурна... ти ще кажеш.....преди обяд в кафенцето с къщичката на чико и разни други детски забавления.....казвай ти ли беше, че аз в блока живея newsm78 и можем като идваш да слизаме и да пием кафенце......

# 66
  • София
  • Мнения: 3 249
Я, в момента тук съм само аз... Confused Сигурно всички празнувате със семействата си празника, а нашият тати е на работа. Беба заспа точно когато стана време за ядене и аз цъкам тъжно из форума... Sad Уф, нещо ми е супер чоглаво и тъжно. Откакто татито ни тръгна на работа, не ми се беше скофтвало настроението така, сигурно защото  се бях мобилизирала сериозно... ама ... бейби блусът ме налегна сериозно.

# 67
  • Мнения: 1 317
Ним нас пък тати ни остави и отиде по кръчми  smile3515 Уж си бях казала, че няма да ми е гадно като излиза сам, ама - ядец - гадно ми е  Weary

# 68
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ним.eleonora_petrova не сте сами Mr. Green
нашия тати и той ни остави сами и отиде да играе ма4 с наще българи newsm61
 исках да оставя малката на майка ми ама  ма4ът е от 10 4аса и не ми се усмихна късмета понеже е късно за гости на баба.а така ми се излизаше малко да се разсея smile3514
за сметка на това пък си сипах една вод4ица с наторален сок и си пийвам(наздраве newsm24)
някой друг за компания има ли Mr. Green
също така 4акам малката да сабуди да  якъпя ама маи няма да стане мойта.така хубаво си спинка 4е няма изгледи за сабуждане Laughingмаи утре сутринта ще я къпя.е хайде лека ви ве4е от мен и ще гледам да не удавя мъката в алкохола Sunglasses  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 317
Добре де, аз отдавна се каня да питам - вие като кърмите по колко си пийвате? Че и на мен така ми се иска едно винце да ударя, ама не смея. Кърмя я само нощем, ама ми е притеснено да пийна, я споделете, че аман вече от това въздържание  Confused

# 70
  • Мнения: 678
И мен ме беше страх да пия доскоро, ама от няколко дена на сам пийвам по чаша червено вино и не съм забелязала да се отразява зле на бебо. Все повече се замислям има ли смисъл от всичките тия диети и въздържание. То навремето наште баби откъде да са знаели требва или не да се яде или пие нещо.
Момичета за оня списък я споделете какво е усещането (тия дето сте раждали с епизотомия), че мене нещо ме е страх.
Някой има ли наблюдения от козметиката на себа мед?

# 71
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ели аз не кърмя и затова си позволявам да пийвам ина4е мисля 4е едно винце няма да повлияе на кърмата нито на бебо ще му навреди нещо Peace

# 72
  • Мнения: 871
Добре де, аз отдавна се каня да питам - вие като кърмите по колко си пийвате? Че и на мен така ми се иска едно винце да ударя, ама не смея. Кърмя я само нощем, ама ми е притеснено да пийна, я споделете, че аман вече от това въздържание  Confused

Ели, аз си пийвам всяка вечер по една чаша винце, понякога и по 2 Embarassed Rolling Eyes  Има и изключения като вчера на обяд, когато се бяхме събрали с мамите, та си пийнахме на обяд Blush От опит знам , че не е вредно за бебето, най-много да зачерви бузи и да започне да хълца hahaha hahaha hahaha
А за кръчмите, аз съм дзвер, никъде не го пускам нашия тати Naughty Ако нещо ме спира мен, то значи спира и него Mr. Green Mr. Green Mr. Green Така де, то и аз имам нужда от забавления, дори повече от него ( ама сега да не ми скочите да ми се карате)

# 73
  • Мнения: 678
Цитат
А за кръчмите, аз съм дзвер, никъде не го пускам нашия тати  Ако нещо ме спира мен, то значи спира и него    Така де, то и аз имам нужда от забавления, дори повече от него ( ама сега да не ми скочите да ми се карате)
Peace Peace Peace

# 74
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
А за кръчмите, аз съм дзвер, никъде не го пускам нашия тати Naughty Ако нещо ме спира мен, то значи спира и него Mr. Green Mr. Green Mr. Green Така де, то и аз имам нужда от забавления, дори повече от него ( ама сега да не ми скочите да ми се карате)

много добре казано Peace
така искам и аз Cry ама тука няма къде да се отиде.лятото ще наваксам като по4не сезона Party.ина4е май месец ще си идваме към Бг и може и да посетим някоя и дуга кръ4ма Mr. Green Crazy

Общи условия

Активация на акаунт