Признайте си, мили дами-мами.....

  • 2 376
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 552
Цоцоланче,признавам си!Случвало ми се е да ги объркам, но рядко.Най-вече в гръб и задължително с шапки.Макар да са еднояйчни за мен си имат разлика.Но и още, и още бабите им ги бъркат,а за госпожи и познати да не говорим.
Заместващата госпожа ми разказа следната случка:
Стефан не слушал и по "погрешка"наказала Иван 2 пъти и той се жалвал ,че е невинен.И да не го накаже несправедливо пак, го накарала да си смени фланелата,за да се отличава от брат си.
За де не им бъркам в бързината имената ги наричам с едно общо-"Зайко" или "Бебе".Знам ,че е погрешно,те са си отделни личности.А когато ми трябват и двамата питам:"Къде е брат ти?"без да назовавам име.Децата в ДГ не ги разпознават и им викат и на двамата-"Близнаков".
Малките осъзнават това и спокойно казват кой,кой е.

# 16
  • Мнения: 1 744
Здравейте мами. Бременна съм с близнаци и честно казано този въпрос с объркването ме гложди от както знам че са две бебета. Винаги съм искала да задам подобен въпрос но ми беше неудобно Embarassed .Страхувам се че може така да ги объркам че после да не се оправя кой кой е Embarassed .Дано не ви е смешно или глупаво това което ще ви пита... Има ли някакъв начин все пак за да не се бъркат? newsm78
p.s. Извинявам се предварително ако подразня някоя мама с въпроса си  bouquet
Ами аз като ни изписаха от болницата известно време ги държах с гривничките от болницата и знаех на кой номер, кое бебе отговаря. После замених гривничките с червен конец за Ицо и син за Юли. След това свикнах. Така че не се плаши - и аз се чудех как ще ги различавам, ама явно всеки въпрос си има отговор. Желая ти лека бременност! Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 161
Благодаря nadiaeuro. Това е добър жокер Peace

# 18
да си призная бъркам ги но доста рядко

# 19
  • Мнения: 7 640
в началото мъж ми ги различаваше така, тони спи в дясно, теди в ляво  Rolling Eyes свеки пък по чорапите ги помнеше коя, коя е, после почна по косата, ако не са с шапка  Wink сега вече никой не ги бърка. за протокола, аз не съм ги бъркала. двуяйчниса, но докъм 6-7 месеца бяха еднакви  Shocked

 Laughing- свежо

# 20
  • Мнения: 1 895
Моите са разнояйчни и никога не съм ги бъркала, нито пък близките ми, но се е случвало чужди хора да питат как ги различаваме Laughing
Обаче си спомням синчетата на мобидик, когато бяха около годинката бяха толкова еднакви за мен, че въобще не ги различавах и всеки път питах кой кой е. Един ден в парка ги видях с татко им на разходка и на моя въпрос кой кой е  той каза: "Чакай да им видя зъбките" Joy Joy Joy Човека така ги различаваше  - единия имаше повече израстнали зъбчета по това време Twisted Evil Много сладко ми стана тогава Laughing

# 21
  • Мнения: 22
Моите са двуяйчни и не съм ги бъркала никога в лице Grinning.Ако са облечени еднакво и са в гръб ми се е случвало Embarassed.Но съм чела за майка,която в началото  вързала на едното конец ,за да не ги бърка #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт