За бижутата

  • 6 473
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 534
Дайте насам всичко що лъска,свети и дрънка  smile3508     всичко ми харесва-злато,сребро,кристали,камъни,дрънкулки.
Каквото ми се носи-нося   newsm03

# 61
  • Мнения: 599
Само бели метали. Може и с камъни.
Обаче скоро в едно списание имаше реклама на La Tiara и някакъв модел - Nudо - направо се влюбих, а е от жълто злато. За пръв път през живвота ми харесвам жълто злато.
Мислех си, че не харесвам и диаманти, но видях някои неща на H Stern - такава красота и изящество! Промених си мнението за диамантите  Flutter
Харесвам и стоменени, и какво ли не. Според случая. Да не са тривиални обаче.

# 62
  • Мнения: 4 076
Точно такъв си купих с подобни малки обеци.Въпреки,че съм с едри черти и доста висока,не харесвам големи бижута,а фини,дискретни,като блясъчета в косата,на шията или на ръката...засега Simple Smile

# 63
  • MUC
  • Мнения: 297
Едри бижута не ми отиват, в повечето случаи не ми и харесват.

Нося основно сребро и бяло злато, с жълто като цяло не се харесвам много, защото тенът и косата ми са по-скоро в студената гама. Имам и по някоя дрънкулка, едни такива... като от черен метал са... не знам как се казват, но много си ги харесвам.

Много харесвам и кожени гривни и др. подобни, обаче още не съм си намерила нещо, което да ми харесва как ми стои.

Камъни като цяло не харесвам, освен ако не са мънички и безцветни, разни цирконийчета примерно.  Simple Smile Диаманти все още нямам.  Laughing

Нося основно обици, по 1-2 пръстена и колие, гривни не, понеже няма такива, които да ми стават - ръцете ми са ужасно тънки.  Confused

# 64
  • Мнения: 891
Харесвам комбинацията от жълто и бяло злато, масивно, предпочитам без камъни.
Или ако има камъни, задължително бели.

# 65
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Винаги съм харесвала среброто и въобще белите метали. Flutter Обик. купувам пръстени и обеци, като последните са ми слабост.
Не се изкушавам от гривни и колиета, даже нямам такива.
Харесвам големи пръстени, без камъни. Нося само по един. Имам няколко и ги сменям.
А обеците, обожавам от тези т.нар. цигански тип. "Кичести", но пак без камъни.

# 66
  • Мнения: 2 926
Харесвам само злато и нищо друго.
Нося масивни бижута, бръмбазъците не ги харесвам Peace и направо имам алергия към пръстенчета по един грам накичени по всички пръсти.
Аз нося само два пръстена - на двата безименни пръсти по един, но изключително масивни.

# 67
  • Мнения: 3 463
Харесвам бяло злато,платина и повечето скъпоценни и полу-скъпоценни камъни.От бижутата,които не са от благородни метали съм фен на тези на Роберто Кавали и подобни по-екстравагантни модели на други дизайнери.

# 68
  • Мнения: 1 101
Харесвам и нося само злато, без значение дали е жълто, бяло или комбинация от двете. Предпочитам масивните бижута.

# 69
  • Мнения: 5 140
Нося и харесвам среброто.
Е и на бяло злато няма да откажа. Mr. Green

mylenka имаме еднакъв вкус да знаеш.
А гривните са страхотни.....

Лео, ако взимаш на Миленка, вземи и на мен една. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 811
харасвам откак се помня и само това нося...сребро.
мания са ми големите сребърни пръстени с големи камъни.имам ве4е толкова много,4е понякога ги забравям и като отворя кутията ,за да сменя се  newsm78 нов ли е този пръстен или някой тайно ми го е сложил в кутията.последното ми завоевание е една красота с лунен камък,страхотен е.бял ,мътен един такъв и със синкави отблясъци...

# 71
  • Мнения: 2 897
Фен съм на среброто и бялото злато.

И аз thumbsup

# 72
  • Мнения: 7 723
sineo4ka , ето, купих ти гривна- заповядай  Hug
  Wink

# 73
  • Мнения: 5 140
sineo4ka , ето, купих ти гривна- заповядай  Hug
  Wink

Аааааааа мерси много е хубава, кога ще ми я дадеш? Mr. Green
Да не стане като с момините сълзи. Mr. Green Wink Hug

# 74
  • Мнения: 7 723
Моля, няма за какво  Embarassed
И на мен си купих



Аз, ако чакам на Лео  Crossing Arms Whistling

Общи условия

Активация на акаунт