За бижутата

  • 6 465
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 156
По принцип на себе си харесвам злато-жълто или комбинация.Нося и едно сърце от Сваровски,което пък ме подсети,че напоследък по техните бижута се заглеждам.
Иначе на другите много харесвам от така наречените дрънкулки,особено,когато са ефектно съчетани с облеклото,но аз някак си не се възприемам с такива.Благородни метали и това е! Peace

# 46
  • Мнения: 1 006
Чакай и аз само да споделя и да си почеша клавиатурата. Laughing

Обеците и колието ми се намират достатъчно близо. Пръстенът и гривната ми също. А пък като завъртя кичур косичка около ушенцето  Flutter целия комлект става едно цяло.

Модата никога не е била водеща за мен за каквото и да става въпрос. Според моето също скромно мнение бижутата са последното нещо, на което разчитам, за да ме забележи някой и да ме хареса. Важното е първо аз да се харесвам. Предпочитам комплиментите към мен да са отправени по нематериални поводи. Включително и когато съм само по бижута. В последния случай установих, че обецата на пъпа дори ми пречи. Няма да обяснявам в какви моменти и къде се закача. Laughing

За това, че бижутата отразяват настроенията ни съм съгласна. Това ме подсеща да си извадя една гривничка от малки, морски рапанчета и да си я нося посред зима. Мама Катя от форума ни ми я подари, защото ме познава достатъчно мен и настроенията ми.

# 47
  • Мнения: 7 723
Освен по изчистеното полирано сребро, също много си падам и по такъв тип гривни-
шарени, натрупани и ....дрънкащи   Laughing
                   
 Wink  Обожавам ги  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 00:08 от mylenka

# 48
  • Мнения: 3 248
Освен по изчистеното полирано сребро, също много си падам и по такъв тип гривни-
шарени, натрупани и ....дрънкащи   Laughing
                   
 Wink  Обожавам ги  Heart Eyes


Мда. И аз също. Grinning

# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 6 624
До преди 2 години носих само сребро ,но халката ми е в бяло и жълто злато .Получих и няколко подаръка от бяло и жълто злато та сега ако се сетя си слагам тях.Иначе май през повечето време си стоят в кутията дори и халката не нося.
Добре ,че не се юрнал някой да ми подарява диаманти та и те да събират прах. Joy

# 52
  • Мнения: 8 505
Само сребро нося.И два пиърсинга от титанова сплав.Всъщност не обичам да се кича по ръцете и врата.Само обеците си не свалям.Масивни-не.Малки,семпли и дискретни.

# 53
  • Мнения: 577
сребро не харесвам.
всичките ми бижута са масивни(но не груби)комбинаций от бяло и жьлто злато Heart Eyes
харесвам камани,но само бели и черни

# 54
  • Мнения: 6 461
Предпочитам среброто ,но нося също така и злато.
Харесвам бижута с камъни .


# 55
  • Мнения: 2 102
Харесвам и нося екстравагантни бижута,не много масивни,и да са уникати!Сребро с полускъпоценни камъни,седеф или речни перли!Нося по1 ,макс 2 бижута едновременно,сменям ги според тоалета и повода! Злато почти не слагам/носех,когато бях с руса коса,защото тогава със сребро не се харесвах/,Откакто съм мама нося почти ежедневно само год. пръстен /бяло злато с брилянт/ ,защото модела е изчистен!

# 56
  • Мнения: 4 194
Освен по изчистеното полирано сребро, също много си падам и по такъв тип гривни-
шарени, натрупани и ....дрънкащи   Laughing
                   
 Wink  Обожавам ги  Heart Eyes
Уау!Страхотни са!  bouquet

# 57
  • Мнения: 7 474
mylenka с тез красоти ме съблазни , та се сдобих
 с една такава дрънкулка преди малко  Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 15:18 от L е о

# 58
  • Мнения: 7 723
mylenka с тез красоти ме съблазни , та се сдобих
 с една такава дранкулка преди малко  Whistling Whistling Whistling

Що не ми купи и на мене  Crossing Arms

Харесвам и гривни с кожа

                       Wink                                             

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 15:52 от mylenka

# 59
  • Мнения: 4 916
Харесвам сребро и бяло злато. Като цяло си падам по по-странни бижута, трябва да има нещо запомнящо се в тях. По тази причина не мога да ги нося на работа, обикновено слагам само обеци и часовник, сребърни.

Общи условия

Активация на акаунт