запитване до мами на малки момичета

  • 1 664
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Много съм доволна от Клоран.

# 16
  • Мнения: 8 505
В последно време нещо се пристрастих към Мустела.Клоран също е хубав.И Бюбхен става.Имаше неотдавна една тема,в която бяха споменати детски балсами,ще се опитам да я изровя.

# 17
# 18
БЮБХЕН - гел за измиване от глава до пети.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 970
Ние ползваме Клоран-шампоан за коса и тяло  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 388
БЮБХЕН - гел за измиване от глава до пети.
Peace-от него съм най-доволна. Сега купих един на Бюбхен 2 в 1, защото не можах да намеря подходящ балсам. И понеже темата е нова, пак ще попитам: Някой ползвал ли е това?
http://www.parfumi.net/catalog/product_info.php?cPath=162_194&am … rlogd420go7l34i11

# 21
БЮБХЕН - гел за измиване от глава до пети.
Peace-от него съм най-доволна. Сега купих един на Бюбхен 2 в 1, защото не можах да намеря подходящ балсам. И понеже темата е нова, пак ще попитам: Някой ползвал ли е това?
http://www.parfumi.net/catalog/product_info.php?cPath=162_194&am … rlogd420go7l34i11
и ние отБзбхен сме най-доволни Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Доволна съм и от Чико и от Клоран!

# 23
  • Мнения: 301
Много сме доволни и двете с бебка от шампоаните на Мустела(ползвали сме ги всичките,страхотни са) Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 5 299
Мия й косата с шампоан на Чико, и после и слагам от моя балсам за коса. Не мисля, че има нещо нередно. Wink

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Мустела Peace

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Мия я с Мустела или някакъв на Дисни с една принцеса подарък и е.
Косата й е къдрава и се заплита страшно много, започнах да й слагам бадемово масло, един ден стои мазна, като мокро къдриците и са оформени, по- лесно се разресва косата.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
Бюбхен - доволна съм.

# 28
  • Мнения: 998
Ние ползваме Мустела или Джонсън,другите и лютят на очичките!

 Peace Peace Peace
От начало започнах с Бюбхен, но кожата й започна да се люпи!

# 29
  • Мнения: 2 242
Клоран  Peace

Общи условия

Активация на акаунт