В нова къща - куче?

  • 23 392
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
rivalka, повечето женски кучета при разгонването правят мнима бременност така цицките се подуват и ще трябват инжекции - така животното се мъчи!!!!!!!!!!!! Така с течение на времето женски с подобни проблеми развиват рак на цицките или на генеталите и именно затова една женска ако няма да ражда е препорачително да се кастрира  Naughty

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
lamita относно мъжките кучета не е задължително Аз с моето не съм имала подобен  Embarassed проблем

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Както споменах имам 2 кучета - 8 годишен ротвайлер  РОНИ и 3 годишна квартална превъзходна прибрана от улицата СУЗИ Днес бих годишната ваксина на РОНИ Да знаете, че вече се бие задължително за бяс , защото в кв.Надежда било открито огнище, но от котки . Също му сложиха  ЧИП на врата и трябва да ходя да го регистрирам в общината - било задължително !  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 884
Ние живеем в къща с много голям двор, имаме куче - Канадски вълк или още Черна немска овчарка. Страхотни са! Умно, красиво куче.

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Страхотен е този канадски вълк - любимата порода на майка ми  newsm10

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 358
Дааа, наистина е страхотен! Peace

# 21
  • Мнения: 13 191
Гледала съм кокер 8 години на двора без абсолютно никакъв проблем. Никога не е боледувал. Имаше страхотна козина и нрав. Пазеше перфектно къщата.

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Гледала съм кокер 8 години на двора без абсолютно никакъв проблем. Никога не е боледувал. Имаше страхотна козина и нрав. Пазеше перфектно къщата.
  #Crazy newsm78 #Crazy newsm78

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 358
Гледала съм кокер 8 години на двора без абсолютно никакъв проблем. Никога не е боледувал. Имаше страхотна козина и нрав. Пазеше перфектно къщата.
  #Crazy newsm78 #Crazy newsm78


И аз колкото да не съм запозната- кокер на двора през зимата???? Това не е било кокер сигурно....

# 24
az sum za shar-pei neveroqtni kucheta sa i strahotni pazachi svoenravni i lubleovilni imam takova hoten  :bouquet:ot kakto e s men jivota mi e st

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Гледала съм кокер 8 години на двора без абсолютно никакъв проблем. Никога не е боледувал. Имаше страхотна козина и нрав. Пазеше перфектно къщата.
  #Crazy newsm78 #Crazy newsm78


И аз колкото да не съм запозната- кокер на двора през зимата???? Това не е било кокер сигурно....

Явно е бил кокер с нрав на Кавказка  Simple Smile  Hug

# 26
  • Мнения: 606
Аз имам ротвайлер. Лесно се дресира и е здраво и силно екстериорно куче. Но има едно много голямо НО. Мислят малките деца за животни. И нападат. И стават големи драми. Аз доста мислих дали да очистя моя пес като се пръкна малкия. Лично моя пес щеше да направи беля с чуждо дете, която незнам как щях да си простя. Ротвайлерите на съседа нападнаха 2 момиченца пред нас. Аз ги карах към Пирогов. Бащата ги беше вдигнал на капака на кола и ги беше спасил. Едното момиченце се оттърва, другото го оперираха и си полежа в Пирогов, а бащата беше с разкъсани крака. И други случаи знам за ротвайлер нападал дете в "своето" семейство. Те са кучета с характер и ако не ги подчиниш, те се се опитват да те подчинят. Разбира се има всякакви изключения. Немската овчарка е по-кекава, обаче е някак... на по-високо ниво. Може би предвид децата е оптимален вариант. Сега се сетих за още един ротвайлер посягащ на "своите".

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Разбира се има всякакви изключения.

Моя ротвайлер явно е от изключенията, защото пази деца  Hug

# 28
  • Мнения: 606
Вероятно е въпрос на късмет (да не попаднеш на лош ген), и на възпитание и може би глезене и игра с децата от малко кутре. Ама то ти стига да очисти на съседа ти детето. На тази порода номера е да и подтискаш изблиците в зародиш. Надуши ли кръв става страшно с главно С. В кармата на моя има 3 кучета. И таралежи. От таралежи озверява. Явно от болката от бодлите. Вади ги от храстите и аз ги спасявам с битка на тяхна страна.

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Като ви чета какви сериозни кучета имате, аз къде ли съм тръгнала с моето пекинезче тип плюшена играчка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт