Оченцето се оправи с това

  • 2 624
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
А дали е белтъка ще е ефикасен за ечемик, че не мога да се отърва от един....... newsm78

Белтъкът е най-ефикасен за ечемик, а за жълтъка да не говорим.чудеса прави, чудеса.

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 16:03 от Liorena

# 16
  • Мнения: 7 640
А дали е белтъка ще е ефикасен за ечемик, че не мога да се отърва от един....... newsm78

Белтъкът е най-ефикасен за ечемик, а за жълтъка да не говорим.чудеса прави, чудеса.

белтъкът е само при конюктивид. Иначе конюнктивитите се лекуват с капки. Peace

# 17
  • Мнения: 511
чудно не бях чувала за белтък но...човек се учи докато е жив

# 18
  • Мнения: 5 228
А дали е белтъка ще е ефикасен за ечемик, че не мога да се отърва от един....... newsm78

Белтъкът е най-ефикасен за ечемик, а за жълтъка да не говорим.чудеса прави, чудеса.

Да, но за очи жълтъкът се ползва само с лютеница, от едросмляната.

# 19
  • Мнения: 1 080
Баба ми на времето само с Тобрадекс или други подобни се е лекувала .Пък като гледам не сме далеч от това време поне в БГ .Белтък с пудра захар на гърлото ме спаси от ангина по време на бременност .Колко е вредно да тъпчеш двумесечно бебе с кортикостероиди и колко да опиташ с топъл компрес ?И къде е решението ,когато проблемът не е открит ?

# 20
  • Мнения: 5 228
И аз съм си слагала компреси с белтък на гърлото, но не съм била на 2 месеца.  Rolling Eyes Аргументът, че баба ми е правила нещо си преди 100 години не ми е много убедителен.

# 21
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
 Да попитам - една нощ ли е достатъчна да престои на гърлото или повече?

# 22
  • Мнения: 5 228
Доколкото си спомням, слагах си го за 1-2 часа, два пъти на ден. Компресът е лепкав, течащ и гаден, така че едва ли ще можеш да спиш с него.

Общи условия

Активация на акаунт