Yalla Habibti-Най-слънчевите арабски мами 18

  • 22 912
  • 287
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 461
Гале, Честит Имен Ден !   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Весело изкарване на празника. Heart Eyes

Интервюто мина, но само Дилън и изпитващите знаят как. Joy Родители не присъстват и по-добре, защото бях на ръба на нервна криза с това момченце Twisted Evil Класика в жанра, хвана се буквално за полата ми и започна да я дърпа и да се крие зад гърба ми. Като го оставих, започна страшен рев, който продължи около 10 минути. След това настана тишина и съм в пълно неведение  как са протекли нещата. Имаше много деца, всички спокойни, усмихнати, само моят дивак беше в ролята на детето от джунглата. До сега никога не се е държал така, може би защото е болен, след малко тръгваме за болницата. Директорката каза, че се е представил отлично и да не се притеснявам, цитирам:"все едно съм на изпит за PhD"  Wink В понеделник ще обявят резултатите, каквото е за добро, това да става.
Ния трябваше да се върне довечера, но ми се обадиха, че по незнайни причини са отменили полета, остават на хотел в Амстердам, утре пътуват за Лондон и от там за Бахрейн. Говорих и с нея, много е доволна от всичко. Ще се включа по-късно, след прегледа.

# 181
  • Мнения: 341
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!Все такива приятни поводи за почерпка да има ме,но ако може и на живо още по добре.Да сте живи и здрави вие и семействата ви newsm51
Катюшка хубаво че имам по две дати за празнуване че да мога поне на едната да се засечем с тебе.Пък и като идват хората с подаръци на гергьовден няма да ги върна я   Mr. Green
Миленка дано Дима се повлияе добре от инжекциите и за рождения си ден да е готова за веселба Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ноя много емоции са му се насъбрали днес на  малкия юнак.Как мина прегледа?Дано сте вече по добре Hug
Лека вечер от мен  bouquet

# 182
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета, имам питанка! за да 4уя реални дамски мнения на една дилемка! поканиха ме да отида на национални състезания с групата спортисти, с автобус на 150км(столицата) и ве4ерта ще се приберем обратно! групата е тренер, съдии, децата 4/21г.та да отида ли или ще е по-добре да си стоя дома! после ще ви кажа какви  отговорите на тукашните запитани!пък и моето решение!
 Mr. Green

# 183
  • Мнения: 1 655
Марси мен ако питаш,акоима на кого да оставиш Линда заминавай!
Ти си роден пътешественик и ще се разтовариш малко а и ще се поразходиш и щесе почустваш добре!
А мога да се сетя какви са били отзивите на свеки например #Crazyважно е мъжо какво казва,че после да няма сърдитеи, а другите нека си мърморят, макар че някой никога не спират да мърморят, имам чуството че тези свекита и баби това има е заниманието да мърморят, това не прави така онова прави така,все напътствия и наставления,АМАН!!!! остави детето да прави каквото иска, сега защо плаче и т.н!!!!
Но най важно е какво казва МЪЖО!!!
ох да ви се оплача пак ами сами досега заспиваше само на ръце а вече е голям, и все търси да се гушка иначе не иска да спи, и днес го измих облякох и хаиде сега играй колото искаш ама няма да се гушкаме,подскача събаря всичко!гуши се, катери се по мен гушка ме а аз седях и си се правех че гледам тв, и накрая заспа просна се на средата на спалнята и заспа е залепен за мен но не и да се люлеем!Имаме напредък!след връщането на млякото със сок това е второ постижение, много горда се чуствам!
лека вечер

# 184
  • Мнения: 1 727
Марси, ако ти се ходи - отивай тъкмо ще се поразсееш малко, пък и ще си "агитка" и подкрепа за отбора  Flutter Щом е само за един ден, бабата ще гледа Линда къде ще ходи, а мъжа ще прояви малко разбиране, ако не взимаш го и него  Wink

# 185
  • Мнения: 1 184
Ей, изпокрили сте се нещо. И кафета гледам няма  Thinking.
Марси, и моето мнение е като на Ани. Ако ти се ходи - отивай. Цал живот се съобразяваме с някой или нещо, а кога ще живеем за нас?! Като те познавам сигурно и мъжът ти няма да има против. А защо не вземеш и Линдичка щом и деца ще има. Ще се забавлява детето. Както ти си решиш де. Прецени добре, но ако не е толкова зле отиди да се отърсиш от ежедневието. Ако знаете аз само как чакам да дойде ваканцията Joy.

# 186
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !  bouquet
Ние вече сме добре , децата са все още хремави , но нямат температура и силна кашлица като преди .
Аз все още не съм почнала работа , но до 3 дни ще ми дадат отговор дали ще ме вземат .
От понеделник у дома ще водят едно момиченце на 1 годинка та май ще правиме частна детска градина .

Джорджа , Честит Рожден Ден !-макар и със закъснение .
 
Мърси , ако мъж ти не те спира , защо да не отидеш ?!?
Поздрави на всички ви и извинявайте че бая време не се бях включвала .

Лек и приятен неделен ден ви желая ! Flutter

# 187
  • Мнения: 1 727
Днес всички сте се изпокрили, добре че сме ние с Ели, та да не отива темата много назад и лесничко да я намерите  Twisted Evil

Дани, разписвай се и ти по-честичко, да не почнем да ревнуваме от "мамите в италия"  Crossing Arms Успех за работата, ще стискаме палци да се уредят нещата  thumbsup

Марси, какво реши за състезанието, не дръж дамската аудитория тук в неведение  Wink

Аз отивам да покулинарствам малко   chef

Лека вечер!

# 188
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, мерси за анкетката! та така -аз съм за! 100 процента! едно малко съмненийце имам да не ми се изтълкува зле поведението тука,защото млада булка си имах един страхотен скандал на тема късно пристигнал влак(тогава се опитвахме да спасим с брат й една бг с децата й, а тунис бе залят от един язовир в алжир, имаше умрели, нас ни извозваха с автобуси сред водата-драма )! тогава малко криво ми се изтълкува вродената ми готовност да помагам и да си жертвам живота за другите! снощи , като се върнах от тренировка,  Mr. Greenказвам между другото, хитро, на свекито и 4акам негатив,но тя веднага- отивай, малко да смениш въздуха!бре, да му се не види! а предната ве4ер казах за състезанието, моят изхъмка, но снощи каза да!имам време, ще кажа как е било, но това другата седмица!дано линда да е здрава, да не стане гаф! пък и да не задуха нов вятър от сахара за смяна на курса!  Whistling

# 189
  • Мнения: 3 461
Марси, браво, добре си подготвила почвата у вас, имаш и форумската благословия, марш да те няма. Laughing Hug На това му се казва тактическо разработване на проблема, атакуваш го от всички страни и такъв вече няма. Heart Eyes Приятно изкарване ти желая и ако трябва да се обадим на метеоролозите, никаква смяна на курса на вятъра до другата седмица. Joy

След малко отиваме да  посрещаме съкровището , много ни домъчня вече, и на нас, и на нея. Дилън е на антибиотик от вчера, сливиците му пак са огромни и е започнала ушна инфекция. След 10 дни ще  правим снимка на третата сливица и ще се консултираме с УНГ, явно там му е слабото място Embarassed

Лека вечер от нас.  bouquet

# 190
  • Мнения: 1 269
Еи, арабски къде се изпокрихте newsm78 Малко се позатопли и да ви няма Laughing

Дани радвам се,4е децата са добре и дано имаш време да се разписваш по-4есто.Стискам палци за работата Praynig
Марси хубаво си решила.Ти що ги слушаш другите,след като мъжът ти няма нищо против.Аз мога да ти пожелая приятно прекарване и Победа Hug
Креми бъди упорита с малкия,4е те са големи хитруши Laughing И ние в момента се у4им да спим сами в стаята си(Халед е проблемният),4е като доиде бебето иншала,няма вси4ки да се бутаме в една стая. Grinning
Нои4ке как е Ния?Как си е прекарала?

Дима ве4е е добре,но продължава приемът на антибиотик.Милата преди да заспи ме пита"Мамо нали няма ве4е доктор"  Confused Толкова болезнени бяха тези инджекции,слава богу,4е свършиха.В4ера си поръ4а тортата.От Мики Маус торта си избра едно спящо бебе в коли4ка Laughing Много сладка торта,а за градинката ще е "Барби" отново Sick
Халед стана голям бърборко и артист  Laughing Нали има наи-добрата у4ителка- как си Grinning
Аз се то4а за шофиорски курс,за да убия времето,4е сега като се затопли,ще се 4удим къде да се скрием SickУж нямало проблем,4е съм бременна,но като ме видят с шкембака,може да си променят мнението Mr. Green

Лек ден   bouquet

# 191
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро момичета!!!!
До сега не съм ви черпила никога кафе, та реших да е от мен тази сутрин!!


Аз пих, но ми се пие още..... Спорна седмица на всички, заредена смного положителни емоции и поводи за празненства и черпене  Laughing

# 192
  • Мнения: 3 461
Добро утро и лека седмица на мамите в България, защото тук вече я преполовихме. Laughing Аз докато се ориентирам с уикенда, който за Джон е четвъртък и петък( за Саудито), в Бахрейн е петък и събота, а в България събота и неделя, ставам  #Crazy

Дани, радвам се, че вече си на линия.Пиши по-често и при нас. Hug

Миленски, количката е много хубава, действай по въпроса. Heart Eyes На нас не може ли да ни изпратите малко торта по DHL Joy. Пак ядене ми е в главата, забравих, че днес е поредния лунен ден и закусих стабилно. Embarassed Иначе ако трябва да чакам на вас да почерпите, гладна ще съм перманентно. Добре, че е Катето да почерпи с кафенце. Heart Eyes Ели нещо я мързи в това отношение, ами така е, като е свикнала само в леглото да й го поднасят, как да се сети? Heart Eyes

Креми, къде изчезна? newsm78 Нещо се губиш по уикендите напоследък. ThinkingПитай като Марси преди да съгрешиш. Laughing Heart Eyes

Не ми обръщайте внимание, нали съм лиглата на Мария  Mr. Green, тя няма ли намерение да се появи, да я почнем и нея.  Twisted Evil

Много смях не е не е на хубаво. Обадих се по телефона за резултатите, не можело така, трябвало да отида лично.  След малко ще разберем какви ги е свършил Д.Т.

Ния вече е на училище, но за малко, предстои дълга великденска ваканция, после как няма да учат до 6 юли. Донесе много подаръци на децата и за къщата,  върна целия багаж и май е помъдряла повече. Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 08:26 от Noia

# 193
  • Мнения: 2 804
Добро утро !  bouquet
Мерси за кафенцето аз съм на 3 вече , но няма да откажа и едно виртуално .
Милена , радвам се  , че Дима вече е по-добре !
Ние се разминахме с инжекциите , но и двете ми момета пиха някакъв много гаден сироп .
А да кажа и аз , че и ние се мъчиме да свикнеме да си спи Самира сама в нейният креват , че вече ми е тясно да сме и четиримата на спалнята .
Момичета приятен ден ви желая ! Flutter

# 194
  • Мнения: 1 655
Добро утро и от мен!
а не съм се загубила уикендите са дни за основно чистене и малко време за мен докато майка ми гледа малкия!И аз съм човек!
Дани браво че сте се разминали с инжекцийките!и добре дошла отново в редиците!
Миленче браво на диима, нали е голямо момиче!Многа да си ги представя колко са сладки двамата с Кхалид!А тя разбира ли вече че щеима бебе и как реагира!
Ния е нашата гордост,а мам се притеснява само!Я колко отговорно е станало момичето!А и да видим дали Д.Т ще е в кралското училище,   bouquet
А мимето има неизвинено отсъствие! Naughty Crossing Arms Thinking
Марси всички сме с теб за състезанието да викаш и за нас!
Ох и аз се заинатявам вече и го удрвм на глад че съм 2кг отгоре!отивам да пийна едно чайче първо че кафетона гладно ще ми разкаже играта на стомаха!
лек ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт