Нещо против черни точки

  • 6 162
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
И на мен ми е проблем. Мия си лицето сутрин и вечер. На козметик ходя почти всеки месец, Отделно през 2 дена си слагам един продукт на Лореал, но пак се образуват  Сутрин като се събудя нослето ми е по-мазничко... Иначе пъпки рядко ми излизат. Но черните точки край носа не ме напускат. Close

# 16
  • Мнения: 484
Много помага всекидневното миене с катранен сапун. Мирише достан еприятно и силно, но пък е доста ефикасен

# 17
  • Мнения: 208
И на мен ми е проблем. Мия си лицето сутрин и вечер. На козметик ходя почти всеки месец, Отделно през 2 дена си слагам един продукт на Лореал, но пак се образуват  Сутрин като се събудя нослето ми е по-мазничко... Иначе пъпки рядко ми излизат. Но черните точки край носа не ме напускат. Close
И аз съм така. Ходя на козметик за почистване с ултразвук но ефектът не е впечатляващ и е доста краткотраен. Иначе положението е по-добро при редовно ексфолиране, дълбоко почистващи маски и подходящи кремове- задължително за проблемна кожа иначе се запушват повеч порите. Доволна съм от козметиката на Лед - имат много хубави кремчета за матиране и с/у черни точки.

# 18
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Имаше едни лепенки на Ниева за нос и бадичка - някой ползвал ли ги е и с какво впечатление сте останали?

# 19
  • Мнения: 11 004
Не съм доволна от лепенките Naughty
Помагат ми само маски с хума или глина. Има една на Талодерма, с камфор, за проблемна кожа - тя също ги "изсмуква" успешно.

# 20
  • Мнения: 219
И аз съм със същия проблем и на мен лентичките изобщо не ми помогнаха.Почиствам задължително сутрин и вечер,използвам ексфолианти и пилинг маски.

# 21
  • София
  • Мнения: 275
И аз не съм доволна от лентичките(на Нивеа), иначе ходя на козметик, правя си разни маски, но моите са много упорити и няма утърване #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 564
Взех си гел за дълбоко почистване на Лореал.ползвали ли сте го и имате ли някакви отзиви за него. newsm78

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Момичета, пробвайте след напарване на лицето, след баня например със златен пръстен.

# 24
  • Мнения: 5 475
Помагат ми само маски с хума или глина.

 Peace

# 25
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Аз пък съм много доволна от лентичките на NIVEA ,обаче първо задължително се напарвам с лайка за около 8-10 мин. и ги слагам.След това си правя някаква маска  с хума за стягане на порите и съм си доволна Whistling

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, а къде се продават продуктите на Талодерма в София?

Живея в Центъра, никъде не съм виждала?

# 27
  • София
  • Мнения: 275
Момичета, а къде се продават продуктите на Талодерма в София?

Живея в Центъра, никъде не съм виждала?
В двете дрогерии на Лечител. Едната е в Халите на първият етаж, а втората е точно на бившата Аптека, до новия център на Мтел(там близо 5 г. бяха Александра видео). Hug

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Благодаря! Ориентирах се!

# 29
  • Мнения: 482
Аз пък съм много доволна от лентичките на NIVEA ,обаче първо задължително се напарвам с лайка за около 8-10 мин. и ги слагам.След това си правя някаква маска  с хума за стягане на порите и съм си доволна Whistling

 Peace
Моята маска с хума е:
Маска за лице с хума
Подходяща за всички типове кожа

1 чаена лъжичка хума
1 ½ - 2 лъжички розова вода /за нормална или мазна кожа/ или малко лосион за лице /за суха кожа/

Смесете съставките и след това нанесете. Оставете да престои 10 минути, след което махнете маската с памуче натопено в хладка вода.

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 17:07 от len4ita

Общи условия

Активация на акаунт