След кастрирането - спешно!

  • 2 724
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
...На нас ни казаха да му сложим памперс или някакви гащи за да се предпази операцията/да не я ближе, защото може да се възпали и му изписаха антибиотик/не помня какъв/

Ам на нас не ни казаха нищо такова. Confused А се ближеше вчера и днес. Надявам се да не се възпали нещо, аз се чудех да не му cе замърси раната както се влачеше по пода ама...

На него му сложиха антибиотик - тридневен, еднократно и нищо не му даваме сега. Bзехме му само някаква храна за кастрирани котки, но няма особен апетит...
Спокойно, представи си ти как би се чувствала след пълна упойка. Вярно е, че много бързо забравят. Когато кастрирахме нашето коте, цялото семейство преживя криза. Не сме слагали нищо на раната.

# 16
  • France
  • Мнения: 726
Не се притеснявай.Нашият котарак беше зашеметен около 12ч,и не се възпали, живееше на двора/демек повече микроби и т.н./.НО,въпреки,че е кастриран,мяучи и леко понамирисва,а вчера смених тоалетната,която беше на три дена!Ето,сега седи на балкона и се дере,защото уличните котки....

# 17
  • Мнения: 796
...На нас ни казаха да му сложим памперс или някакви гащи за да се предпази операцията/да не я ближе, защото може да се възпали и му изписаха антибиотик/не помня какъв/

Ам на нас не ни казаха нищо такова. Confused А се ближеше вчера и днес. Надявам се да не се възпали нещо, аз се чудех да не му cе замърси раната както се влачеше по пода ама...

На него му сложиха антибиотик - тридневен, еднократно и нищо не му даваме сега. Bзехме му само някаква храна за кастрирани котки, но няма особен апетит...
Преди години като кастрирахме котарака ми втеринарят ми каза да го държа в клетката за пренасяне, но той само си удряше муцунката в решетките залитайки, Sad напираше да излиза и го пуснах да се разхожда - много залиташе, но накрая се сви и заспа. На мястото на операцията не му сложиха нищо, това, че се ближе е добре, спомага за по-бързото зарастване на раната. Знам, че ти е много тъжно и съвестно като го гледаш, но още утре котето ще е добре Peace

# 18
  • Мнения: 1 910
Даже е отлично, че се опитва да ходи. Браво на момчето.

# 19
  • Мнения: 2 229
Дам много ми е смел. Simple Smile Още не яде много, но иначе е супер, изглежда съвсем добре. Heart Eyes

Но май почва да си сменя козината ли не знам, навсякъде ръси косми!! #Cussing out Tа използвам да попитам някой има ли такава ролка за махане на косми от дрехи и мебели? newsm78 Бях пуснала тема в "На пазар", но никой не каза конкретно...

# 20
  • Мнения: 1 312
Tа използвам да попитам някой има ли такава ролка за махане на косми от дрехи и мебели? newsm78 Бях пуснала тема в "На пазар", но никой не каза конкретно...

Аз имам.Купувала съм я от ПИКАДИЛИ във Варна,незнам ти от кой град си,но най-вероятно в по-големите супермаркети ще я има.Не мога да ти кажа марка,защото съм скъсала опаковката,но представлява точно ролка с нещо лепкаво като тиксо,листчета,които като се почисти с тях се късат и хвърлят.Удобна е,обира и най-дребни мъхчета.Струваше около 4-5 лева някъде.

Общи условия

Активация на акаунт