По-различният конкурс "Великденски празници"

  • 18 650
  • 564
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
Та значи, Бумеранг, разликата между 3 лв и 5лв е, че тези от три лв ще са закачени ей тук и всеки ще си харесва и ще казва "Аз искам номер N и тази снимка на детенцето ми", превежда пари по сметката, автора на съответната рамка слага снимката на детенцето на мястото й и я праща на който е платил. Пък за  лв екстрата е, че ще има рамка уникат. Т.е. идва тук, казва "Ей тази снимка искам в рамка", Бумеранг Mr. Greenсе захваща със снимката, "рамкосва я" и я праща на човека с парите.
Разбра ли newsm78
ми тъй гу ръзбрах, мерси!  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 406

Иди пийни едно кафенце да се събудиш Laughing
няма да се подигравате, ей! пролетна умора е това!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 040
Всичко е чудесно!
НО, може да ме помислите за ненормална...
...НО имам морален проблем да ползвам материали с TOU, в който авторите позволяват ползването на материалите само за лични нужди и се изключва всякакъв друг вид на ползване, особено пък с комерсиална цел.
Единствено факта за благотворителността  до известа степен намалява тежестта на евентуалното ми провинение... в моята съвест Tired
Не ми се смейте - така съм възпитана. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 406
Всичко е чудесно!
НО, може да ме помислите за ненормална...
...НО имам морален проблем да ползвам материали с TOU, в който авторите позволяват ползването на материалите само за лични нужди и се изключва всякакъв друг вид на ползване, особено пък с комерсиална цел.
Единствено факта за благотворителността  до известа степен намалява тежестта на евентуалното ми провинение... в моята съвест Tired
Не ми се смейте - така съм възпитана. Rolling Eyes

нищо лошо няма да си надписваш работата, като художниците, с красив знак в някой ъгъл  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 040
Всичко е чудесно!
НО, може да ме помислите за ненормална...
...НО имам морален проблем да ползвам материали с TOU, в който авторите позволяват ползването на материалите само за лични нужди и се изключва всякакъв друг вид на ползване, особено пък с комерсиална цел.
Единствено факта за благотворителността  до известа степен намалява тежестта на евентуалното ми провинение... в моята съвест Tired
Не ми се смейте - така съм възпитана. Rolling Eyes

нищо лошо няма да си надписваш работата, като художниците, с красив знак в някой ъгъл  Hug

Там е работата, че трябва да напиша имената на всички, чиито материали съм ползвала...а не толкова моето Grinning

# 20
  • Мнения: 4 406
ами това не е комерсиално, нали е за добра кауза? няма да ползваш елементите за лично облагодетелстване...
ти представяш ли си Дамянти колко има да плаща за колажите с известни личности  Joy Joy ако те тръгнат да си търсят правата?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 040
ами това не е комерсиално, нали е за добра кауза? няма да ползваш елементите за лично облагодетелстване...
ти представяш ли си Дамянти колко има да плаща за колажите с известни личности  Joy Joy ако те тръгнат да си търсят правата?

Абе ужас!  Grinning Представяш ли си какви мисли ми се въртят в главата...
И тук мога да опонирам, че колажите на Дамянти са за лично ползване и няма да ги разпространява...

Но забравете. Точка по въпроса.
По-добре е да се направи нещо за дечицата!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам само да кажа, че не АЗ, а всички вие които творите диктувате правилата.Можете ли да разберете, че и 10 лева да съберем, пак са пари за децата, не зависимо в кой дом, не зависимо в кой град.
Малена, естествено, че нямам нищо простив да събираш парички за "Сдружение на Варненските майки"  Peace Просто като ти пращат на мейл желанията и снимките ги насочвай къде да превеждат парите.
Другото което исках да ти кажа Малена.....на КОледния базар се продаваха  неща на доста по-голяма стойност от реалната си, но хората бяха дошли с ясното съзнание, че дават тези пари за да помогнат, а не, че дават парите за да получат нещо.Ще ти разкажа, че не бяха еденици тези, които пазаруваха за десетки левове, след което връщаха артикулите да ги "продадем" на някой друг....Те просто бяха решили да оставят определена сума.....Никого не искам на сила да дава пари за каквото и да е  Peace
Малко взе да ми става кофти... Tired, не знам дали ме разбирате  Sad Нищим едни и същи неща и винаги, каквото и да решим, ще има някой недоволен и недоразбрал и т.н.
Ако мислите, че идеята ми изобщо не е удачна - нека си правим конкурси както до сега  Peace, а всяка от вас ако реши, може да изкара по 10 снимки на колажа си в размер 10/15 и да  го даде да се продава на базара  Peace   bouquet

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Еми, просто ползвай безплатните сайтове. Има ги в другата тема, в постинга на Дяволката.
Дамаянти, ще го правим както го решихме. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
.
Дамаянти, ще го правим както го решихме. Peace
Взе да ми се губи идеята някъде по трасето Микки  Tired Sad - наистина не знам...Каквото решите  Hug .Аз така или инак ще намеря начин да учавствам  Hug   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Микки, сега чак видях какво си писала в темата на Жали.
Много ми допада   bouquet Ако и другите са за - да започваме  Hug

# 26
  • Мнения: 1 630
Малко взе да ми става кофти... Tired, не знам дали ме разбирате  Sad Нищим едни и същи неща и винаги, каквото и да решим, ще има някой недоволен и недоразбрал и т.н.
Ако мислите, че идеята ми изобщо не е удачна
Дамянти, разбира се, че винаги ще има някой недоволен
Неизбежно е просто
пробвай да не ти е кофти   bouquet
Който иска ще се включва да прави или да купува

Давайте, пускайте темите


# 27
  • Мнения: 3 835
Запис.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 611
Много теми станаха и вече се обърках искам само да кажа
Дамианти напълно подкрепям идеята ти аз и скромните ми възможности сме на ваше разположение само кажете къде и ще пусна линк към албума си и освен това ще се опитам да направя малко повече рамки този месец защото аз наблягам на колажите  май  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 863
Опитвам се няколко пъти да кажа, че ако имаме объркване, то е от многото теми.

Нека  като се пусне новата тема всичко да е вътре- готовите рамки или линкове към тях, за да могат хората да си избират, да постнем вътре два три покзани колажа, които сме правили и там да се пуска всичко, което е за базара. Така човек ще знае, че като влезне в темата ще кара наред и няма да пролусне, нито пък ще има неразбрали.

Не знам защо не ми обръщате внимание , вече няколко пъти го пиша, не ми пречи Rolling Eyes, но става все  по- сложно.  Толкова ли е трудно да постваме на едно място всичко, което правим и смятаме, че става за печат, да го прогласуваме в един момент и това е, после Дамянти ги разпечатва и се продават на  базара, ако имаме интерес за дигиталните рамки и колажи- добре дошло- значи още повече парички ще се съберат, нали искаме да има полза за базара. 
Ако все пак искаме да е анонимно, за да не си влияе журито в един момент, нека да ги постваме анонимно на страничката дето си я направихме за предния конкурс, само да си направим нов албум " Великденски базар".


Дамянти, няма защо да ти е гадно, ако има някой не разбрал идеята- проблема си е негов, не е твой.
Ще го направим като сме решили.

Общи условия

Активация на акаунт