Баба Марта най-обича в ПАЗАРДЖИК да се припича! - 9

  • 9 320
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
Хей, здравейте! Да ви се похваля - първият ни ден мина супер, без проблеми и на детенце определено май му хареса. Стискам палци и по - нататък да е така...Дано само утре да не мине на друга вълна, че направо не знам #Crazy

# 16
  • Мнения: 1 097
Хей, здравейте! Да ви се похваля - първият ни ден мина супер, без проблеми и на детенце определено май му хареса. Стискам палци и по - нататък да е така...Дано само утре да не мине на друга вълна, че направо не знам #Crazy
Супер, много се радвам!  Heart Eyes Дано и занапред да е така и да му харесва все повече Wink

Ние днес си направихме страхотна разходка! Ама много лошо се развали времето изведнъж следобед  Confused
Нищо, утре ще излезем пак с на Лео братовчедчето  Heart Eyes Днес ни бяха на гости и беше голяма веселба, лелееееее. Едното тича, другото пълзи с бясна скорост по него  Heart Eyes Само да имаш крака да ги гониш  Crazy С 2 деца е направо...  #Crazy Който е с породени, хич не му завиждам. От тва най-ме е било страх  Blush Да не си направим твърде скоро 2-рото, че едва ли ще го махна  Rolling Eyes
А скоро ще си дойде и съседчето и като ми ги оставят трите деца някой път...  smile3560 newsm63 gydi Joy

Лека нощ на всички! Heart Eyes Hug

# 17
  • Мнения: 147
А скоро ще си дойде и съседчето и като ми ги оставят трите деца някой път...  smile3560 newsm63 gydi Joy

Лека нощ на всички! Heart Eyes Hug

Хи, хи лудница ще да е
Иначе ние и днес сме били послушнички на детската, само като отидохме да го забираме на обяд и като ни видя се разрева, ама важното е че преди това не е имало сълзички..Сутринта като го обличах и му говорех, че пак ще го водя на градинка при децата да си играе и беше едно въодушевление, бързаше, буташе си дрешките в чантата, въобще...До кога ли ще е?! newsm78

# 18
  • Мнения: 574
Ох момичета искам да ви кажа какъв ужас изживях през последните часове-днес ни биха втората ваксина-със закъснение че не бяхме здрави когато трябваше,та днес ни я биха!Нашто педи каза че е възможно да вдигне температура и да дам Панадол25мл ако се наложи! И ние се прибираме весели от разходка,покупки и консултация и вкъщи се започна с един рев newsm45
до засиняване.Първоначално си мислих че и е просто нещо криво да ама тва криво продължи около 3часа със секунди прекъсване ! ooooh!Милата до толкова се изтощи че неможеше вече да се дере а само хълцаше,и след минута пак наемаше! Какво ли не опитах е не спря и се обадих на док тя каза че само няколко деца са реагирали така CryДо някъде ми олекна дадох Панадол и някакви свештички след около час се успокои сега спинка 20 м и пак рев половин час ooooh! е поне не е без прекъсване,сега спинка ама е бяла като тебешир само очичките са и червенки а мен ме е срах да си легна!Сърцето ми се къса като я гледам така,и като плаче smile3518ама да заспя е абсурд!Казаха че може да продължи до 3 дни,ще се побъркам сигурно-дано на никой не се случва!Детето ми се гърчи от болка и аз нищо не мога да направя-никога не съм се чуствала толкова безсилна! Някой знае ли добър педиатър ако това продължи и утре !Ще съм ви много благодарна  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 511
Най-добрият (моя преценка) - Д-р Найденов! Кабинет в Здраве!
Една консултация няма да ви навреди!
Късмет и дано да е само от ваксината!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 574
Благодаря само от ваксината е вчера бяхме на консултация и сме абсолютно здрави(иначе нямаше да ни бият ваксината)Сега е по добре нервна е но не пищи както снощи  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 097
Много съжалявам  Cry Сигурно е било кошмар, но важното е, че вече о по-добре детенцето и е минало!  Hug
Мен много  ме е страх от такива реакции и затова бием Пентаксим. Нито усеща, че го боцкат, нито после последици.... Ама трябва отначало само с нея.
Дано третата и по-нататък да нямате такава реакция, питай педиатъра ти дали разбира от хомеопатични. Може да ти изпише специално за вас, нещо което да дадеш преди и след ваксината и да е много лека реакцията, ако има. Аз давам на Лео хомеопатични за няколко неща, но то рядко се налага, де. Ако искаш ще ти пратя на лични телефона на класически хомеопат (изписва по едно лекарство за няколко симптома, а не за всеки симптом по едно). Една мацка от отчетните ни изкара курсовете за хомеопат и ми препоръча този, в нашия град бил много добър! 20 лева е посещението, но трябва по GSM да се уговорите.
Всъщност - всички може да се възползвате, като намеря телефона му ще го пусна тук  Hug

# 22
  • Мнения: 574
Много съжалявам  Cry Сигурно е било кошмар, но важното е, че вече о по-добре детенцето и е минало!  Hug
Мен много  ме е страх от такива реакции и затова бием Пентаксим. Нито усеща, че го боцкат, нито после последици.... Ама трябва отначало само с нея.
Дано третата и по-нататък да нямате такава реакция, питай педиатъра ти дали разбира от хомеопатични. Може да ти изпише специално за вас, нещо което да дадеш преди и след ваксината и да е много лека реакцията, ако има. Аз давам на Лео хомеопатични за няколко неща, но то рядко се налага, де. Ако искаш ще ти пратя на лични телефона на класически хомеопат (изписва по едно лекарство за няколко симптома, а не за всеки симптом по едно). Една мацка от отчетните ни изкара курсовете за хомеопат и ми препоръча този, в нашия град бил много добър! 20 лева е посещението, но трябва по GSM да се уговорите.
Всъщност - всички може да се възползвате, като намеря телефона му ще го пусна тук  Hug
Ох само знам че за напред ще треперя преди всяка ваксина!

# 23
  • Мнения: 1 097
Не се панирай предварително! Не е задължително всички ваксини така да понася, може да му се е насъбрало на детето.... пък и тялото има вече такива антитела, мисля че със следващата такава ваксина ще е по-леко. Не разбирам много, да не се изказвам неподготвена...

# 24
  • Мнения: 574
Надявам се да не се повтори! А вие няма ли да излизате днес аз още се чудя топло е ама не е и като вчера newsm78

# 25
  • Мнения: 1 097
ми ние имаме магазин за цветя и днес и утре съм плътно там  Tired след малко оставям бебо на свекъра и заминавам  Cry Ама на 9-ти ще се наскитаме на воля  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 157
ами, да взема да се разпиша и в новата темичка, (която е прекрасна)   bouquet Ние сме добре, в петък - на преглед - стискайте палци -  Praynig
Приятен ден Simple Smile

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
ми ние имаме магазин за цветя и днес и утре съм плътно там  Tired след малко оставям бебо на свекъра и заминавам  Cry Ама на 9-ти ще се наскитаме на воля  Mr. Green
Деси, много късно отиваш бе душко Mr. Green, мен ме изтипосаха на пазара още в 7, утре пак в толкова отивам ooooh!.....Успешен празник, всичко да си продадете и в петък да нямате сили за скитня Wink!!!

# 28
  • Мнения: 186
Честит празник, момичета!   bouquet
Нека има щастливи деца и влюбени мъже в домовете ни !!! Весел празник!!!!

# 29
  • Мнения: 1 097
  bouquet Момичета, честит празник!   bouquet
Да сте живи и здрави и
все така добри майки и красиви жени!  Flutter


Добре дошли и на новите бременни пазарджишки коремчета!  Heart Eyes Hug добавих ги на 1-ва страница  Heart Eyes
Страшно се радвам, имаме цели 6 бъдещи майчета  Hug А в началото бях само аз  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт