Минзухари и кокичета цъфтят, а АПРИЛчетата скоро ще се появят

  • 14 448
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
ЧЕСТИТА , рожба мила Петя , теб бързо възстановяване , а на малката сладурана всички най-прекрасни пожелания  ..нека е здрава  и красива ..

# 61
  • Мнения: 1 419
Леле, момичета, много нетърпеливи тези наши априлчета - бързат да се гушнат в мама  Heart Eyes.
Толкова хубаво ми става като чета за нови бебчета  Blush

# 62
  • Попово
  • Мнения: 687
Simple SmileЧестито на мама Петя27  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 2 462
Еха, честито, Петя!
Дано само положителни емоции имаш покрай Моникаnewsm07


Дейзи, благодаря.  bouquet Знаех си, че няма да се минат да ни плащат повече. Rolling Eyes

Харесвам бебешкия десен на Бенита, финичък такъв. Като ще е фон, трябва нещо ненатрапчиво, в мек цвят, така мисля. Защото ще позволява и по-голяма свобода при избора на цвета на прозорците и детайлите. Уф, ама и аз съм една тетка-съветка.  hahaha Дай ми да давам акъл. Оставям тая работа на специалистите. Момичета, изобщо не се съмнявам, че ще се справите чудесно.  Hug


# 64
  • Мнения: 29
Честито ти бебче Петя27!
Много здраве и щастие ви желая и само да те радва малката дъщеричка!

# 65
  • София
  • Мнения: 1 956
ЧЕститооо, Петя! Да е жива и здрава Моника, да расте послушна и да те радва!!!

Лелеее, хора, започна се!!! КАкто все си мисля, че има време, така и не съм съвсем убедена вече. И аз съм ДОНИКЪДЕ с покупките  Embarassed Confused Ами и продължавам да си пазарувам за мене разни глезотии... Каква майка съм само...  Embarassed

 Бръмбаре, оправяй се веча , бе човек! Хайде, че няма с кой да обикалям парка , нали Ауа е застопорена вече на диванчето...

Та по въпроса каква майка съм само... повечето ми познати, които рядко виждам, като ме видят, че не съм качила много кила и започват с едни намеци в тон: как може, гладувала съм била, ощетявала съм си детето, какво било това... А пък аз съм си качила 10 кг, всеки месец качвам около 1,5-2 кг и както съм споделяла и с вас - внимавам много какво ям, ограничавам се, но ям по книга, за гладуване и дума не може да става, постоянно внемавам да не пропусна да си набавя дозите белтъчини, калций, витамини... Та значи - егати майката съм!!! И всички както ме гледали, били убедени, че аз въобще нямам намерение да кърмя. Абе к`во им влиза значи в работата!!! #Cussing out #2gunfire

Аз иначе днес здравата се разходих - излязох в 14 и се прибрах в 20 часа. КАто резултат сега съм смазана от умора и ме боли не какво да е , а главата! Що ли - не е ясно - все едно съм ходила с ушите си  Joy

ЗА новите албумчета - нямам сили днес да погледна за какво става въпрос, което ще рефлектира занапред... и ще видите как след някой ден ще започна да задавам неадекватни въпроси.

Бенита, и аз си купих онзи ден Лансинох.  Sick #Crazy Егати гадната смес!!! Еми малко се поразтопява като се поразтрие между пръстите, но мзането пак си е мъкааа. Доколкото знам и Гармастанът е същата гнусотия.

Ивалекс, ами то моите описания на телесните ми дискомфорти нямат край! Да не ти разказвам как вчера вечерта след есна супа, половин пилешко бутче и 3-4 картофчета, се трупирах на дивана с адски болки в ребрата, затруднено дишане и корем до тавана... И така 2 часа близо... А сетих се - случвало ли ви се е при дълга разходка да ви заболи силно някой бъбрек? На мен за втори път ми се случи днес и направо си изкарах акъла от страх...

# 66
  • Мнения: 1 419
Пролет, тц-тц-тц-, каква майка ше ставаш, не знам  Naughty...  hahaha. Бе я им ... на тия  #2gunfire. Чакай да ти споделя една клюка, щом си закахърила толкова за пазара - след 15ти март отварят бебешки магазин на Гоце Делчев между Тулча и Червена Роза  Peace. Като нов магазин би трябвало да е добре зареден и ти е на две крачки Wink.

Бръмбарче, надявам се да сте добре с бебока и да се оправяте скоро Hug.

Преди малко ако знаете за какво се сетихме с мъжа ми... - не за друго ми за списък с хората за запивка дето ще кани мъж ми като живот и здраве се родят бебчетата  Crazy.

Мога да се похваля с мебелирана и подредена напълно стая на бебетата - това обаче не включва дрехите, които са частично изпрани и съвсем не изгладени  Blush.

# 67
  bouquet Честито бебенце на мама Петя27!  bouquet
Да ви е жива и здрава момата и много щастлива!
Искам да помоля за нещо.....незнам кой точно прави оформлението на главната страница?, но ще може ли да поправи моето инфо, защото пише, че имам "момяенце на 1год и 1 мес ", а той вече е на 1год и 4 мес.почти Peace
В предишната тема някои мами се оплакваха от подуване на крака и ръце, за този проблем трябва да се яде червено цвекло и моркови, те отводняват организма, също помага и въртене на краката от глезените и колената/понеже ходя на йога/ там правим такива упражнения.

# 68
  • Мнения: 137
Честито на Мама Петя27!!!
Дано малката кукла да  е много, много здрава, щастлива и родена с късмет.

# 69
  • Мнения: 161

Честита малка госпожица на мама Петя27! Да расте здрава и да радва цялото семейство!
Така се радвам за бебчетата,нямам думи просто,толкова е хубаво! Почна се,момичета.....newsm63
P-r-o-l-e-t, я не се впрягай на подобни изказвания Whistling. Те тея дето им знае устата не са от най-най-.... Joy
За Лансиноха, има малко напредък thumbsup.Мислех си,че ще трябва със чук да го изкарвам от тубичката newsm66,но вече е по-добре, все още обаче е доста твърдичък и не знам за вас,ама понамирисва някак си ooooh!. Дано поне има ефект! Crazy
Да не остана по-назад и аз си имам албумче http://sisunder.multiply.com/  tongueно нали на бебчовците ще слагаме в общото албумче?! Hug
И от вчера пера ли пера, две перални с дрешки съм изпрала wash,а има и за още една. От къде толкова много неща се взеха изведнъж newsm78
Айде лека нощ,сладурани и много сладки сънища ви желая! smile3524

# 70
  • София
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТО НА МАМА ПЕТЯ27!
ДА СЕ ГУШКАТ МНОГО С МАЛКАТА МОНИКА, А ТАТИ ДА ИМ ПОМАГА!
Чакаме подробности при първа възможност  - как мина раждането и как сте сега в къщи!!!  bouquet

Момичета, Лансиноха си е гъстичък, не е проблем при мазането. Даже е плюс това, защото не се маха лесно и поддържа кожата много по-дълго време омазнена. А с трудностите при мазане.... Тъпо, ама да питам - нали не мажете целите гърди, а само ареолите и зърната? То лесно и бързо става.... newsm78
Странната миризма... ами това е ланолин... така си мирише... Аз в повечето случаи го отмивах преди кърмене (въпреки, че не е нужно) точно заради това.

Пролет, те ти завиждат, че си бременна и стройна, затова така! Mr. Green Да минат У лЕво! #2gunfire

# 71
здравейте майчета,много сте мили и ви благодаря за страхотните пожелания newsm51 newsm51 newsm5 вие просто сте страхотни
за раждането пожелавам на всяка като моето раждане,по-малко от 4часа и искам да ви кажа,че най-важното е спокойствието и самообладанието няма нищо страшно пък и си заслужава това е най-страхотното нещо.за Мони тя е страхотна,много е послушна просто не ми стигат думите да я опиша сладурана.;а сега толкова пак ще пиша чао smile3525

# 72
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТО МАМО ПЕТЯ!ДА РАСТЕТЕ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ!
Момичета гледах вчера Такъв е животът и останах много озадачена как така девойката не я хвана спиналната упойка  Thinking Аз съм точно като нея, много страхлива и явно голямото количество адреналин си каза думата.
Хайде чакаме Aya другата седмица да сподели чувството при секцио

# 73
  • Мнения: 63
Честита Моника на мама Петя!  bouquet  bouquet  bouquet

Дано при всички ни мине така леко и безпроблемно, като при първите мами! Grinning

Prolet, килограмите разбира се нямат общо е кърменето. Аз съм качила 6 кг. до сега, и първия път бях качила малко, а си кърмих (всъщност, доста напълнях докато кърмих). Не им обръщай внимание Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 2 462
Пролет, и аз съм съгласна, че завиждат. Да си гледат техните работи. Аз пък току-що установих, че съм свалила едно кило от предната седмица. Голяма работа. Нали бебка расте?
А какъвто прилив на енергия ми се е явииил, остава да зараждам.  Joy Чувствам се по-добре, отколкото когато и да е през бременността, даже сутрин забравям, че съм бременна. Според мен се дължи на факта, че не ходя на работа и си почивам и през деня, когато ми се прииска.

Зърната мажа с Авент. Лесно е и мазничко. Да ви кажа, близнах малко, защото пише, че може да не се отмива преди кърмене, та да съм наясно какво ще влезе в устата на детето ми (макар че смятам да се мия винаги, когато имам възможност, разбира се, но ей така, ако се наложи някой път да знам/. Няма никакъв вкус, но си мирише леко на ланолин.

Общи условия

Активация на акаунт