какво е туй чудо

  • 1 406
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много гушкане и спане при мама - ще отмине...Пожелавам да е по-бързо  Hug

# 16
  • Мнения: 2 553
Дъщеря ми ги прави същите неща - изправя се в креватчето, мрънка, плаче понякога, пък не е преживявала стрес  Confused Аз си мислех , че е сомнамбул по едно време  ooooh! Период е някакъв, дано бързо минава ,че е ужасно  Sad

# 17
  • Мнения: 574
Ще отмине някои медикаменти и особено антибиотиците могат да пре дизвикат смущения в съня на бебето  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Благодаря ви на всички за отговорите.  bouquet  bouquet  bouquet
Успокоително е да чуя,че и други мами са минали през това.Вече си мислех,че детето ми има някакъв психически проблем Confused
вече е по-спокоен,пак се буди по 100 пъти на нощ,но поне не става насън.
За съжаление,категорично отказва да спи при нас SadАко лягаше при нас си мисля че щеше да е по-спокоен Rolling Eyes

Дано бързо да отмине Praynig

# 19
  • Мнения: 1 081
Дъщеря ми ги прави същите неща - изправя се в креватчето, мрънка, плаче понякога, пък не е преживявала стрес  Confused Аз си мислех , че е сомнамбул по едно време  ooooh! Период е някакъв, дано бързо минава ,че е ужасно  Sad

Моят Мартин е така от 3 месеца, и нито е ходил по болници, нито лекарства е пил, а и зъби така като гледам не ще да излизат...

В един друг пост се бях самоуспокоила, че като тръгнат по дискотеки, ще лягат на първото срещнато креватче:)))))))))))То не че ние ще спим тогава по-спокойно, ама.... Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 4 621
Щом е преживял такъв стрес е напълно възможно да го мъчат кошмари. Бебетата и малките деца са много впечатлителни и с много силно въображение, освен това не разбират много неща и затова често се случва да виждат или сънуват страшни неща. Ако сте били в болница и са му бити изжекции представи си какъв стрес е било за него, много е вероятно всички тези преживявания да се повтарят отново и отново всяка вечер. Поговори с педиатъра ви какво да предприемеш.
Подкрепям напълно.  Peace
Случвало се е и на нас след напрегнат ден или нови и неприятни емоции малката да сънува явно нещо неприятно, да се стряска, приплаква на сън, изправя се в креватчето и започва да плаче. Е успокояваме се и заспива отново.  Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 389
За съжаление,категорично отказва да спи при нас SadАко лягаше при нас си мисля че щеше да е по-спокоен Rolling Eyes
Не правете грешката да го слагате при вас,дори и за една нощ.Свикне ли веднъж с вас после е още по-голяма мъка да го върнете обратно в леглото му.Детето ми измисля какво ли не,за да дойде при нас и разни болки казва,че има и като легне в нашето легло и му минава всичко веднага.

Общи условия

Активация на акаунт