Казусче?

  • 2 841
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 793
Според мен зависи от приятелката все пак Crazy Защото всеки има, и приятелки, и такива приятелки дето са по- скоро като сестри, дет се вика знаем си и кътните зъби Mr. Green Ако път са щастливи, заедно  защо не  Wink ясно е в такива ситуации, че вина имат и трите страни според мен, ама това е лично мненение и дано да не ми случва  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 113
При мен се получи нещо подобно - мъжът беше гадже на най-добрата ми приятелка. Връзката ни започна, обаче, след като тяхната вече беше приключила. Сега пак сме приятелки с нея.

# 17
  • Мнения: 5 539

Която задължително е с мазен пеньоар и ролки на главата. Мирише на манджа и отказва секс.

 Mr. Green Ще си сменя аватара май

# 18
  • Мнения: 2 258
Уффффф,дано не ми се случва да решавам този казус в реално време,но според мен по-голяма е вината на приятелката.Все пак мъжът е животно,което в дадени моменти/да не казвам в повечето/,мисли с някоя друга глава Rolling EyesА и мъжете по-лесно се поддават на изкушението,особено когато им е поднесено подобаващо нахално....

# 19
  • Мнения: 5 577

Която задължително е с мазен пеньоар и ролки на главата. Мирише на манджа и отказва секс.

 Mr. Green Ще си сменя аватара май

Май май аватара трябва да се смени.  Mr. Green

По темата - може би на приятелката.

# 20
  • Мнения: 4 585
   Точно такааа. Точно такааа. Мъжът е невинеееен. Мъжът е невинеееен. Лилита, а ти какво направи после?

# 21
  • Мнения: 1 006
И двамата правят голяма услуга на съпругата. За чий са й? Пак и двамата.

# 22
  • Мнения: 2 254
И двамата на кладата!

# 23
  • Мнения: 4 473
И двамата правят голяма услуга на съпругата. За чий са й? Пак и двамата.

Писна ми да се появяваш неочаквано и да се изказваш вместо мен! Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 5 539
Уффффф,дано не ми се случва да решавам този казус в реално време,но според мен по-голяма е вината на приятелката.Все пак мъжът е животно,което в дадени моменти/да не казвам в повечето/,мисли с някоя друга глава Rolling EyesА и мъжете по-лесно се поддават на изкушението,особено когато им е поднесено подобаващо нахално....

И аз мисля горе-долу така Rolling Eyes
Особено щом става въпрос не за случайна позната, а за най-добрата ми приятелка... Странно защо, но съм склонна да простя на мъжа... а приятелката бих я разкостила просто... с всички средства и цялата ми женска злоба и жестокост Mr. Green

Точно такааа. Точно такааа. Мъжът е невинеееен. Мъжът е невинеееен. Лилита, а ти какво направи после?
Тъй, тъй, "има ли една черта, Жоро е невинен" Mr. Green Хубаво сме ви научили ние вас!
Няма "после", просто си разсъждаваме тука Simple Smile Но ако те интересува какво биха направили жените в такъв случай, виж една тема на Алл от преди 1-2 дни, казва се "Първите пет минути" или нещо подобно.  

# 25
  • Мнения: 5 577
Лилитко, сложи анкета бре, интересно ще е.  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 276
И на двамата.

# 27
  • Мнения: 1 701
Ако излезе, че мъжът е по-виновен, ще простиш ли на приятелката си ?
Не!  #Cussing out Ама какво всъщност значи "по-виновен"?!...  newsm78 Това ми звучи като "почти умрял" или "малко бременна"...  Mr. Green И двамата под ножа и тва е!  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 27 524
На мъжа ми . Той е най-близкият ми човек, с него лягам и ставам, а не с приятелката си. Приятели се губят, печелят и намират. С мъжа до теб не е толкова лесно.

# 29
  • MUC
  • Мнения: 297
Зависи колко близка ми е приятелката. Но все пак си мисля, че по-голямо ще е предателството на мъжа. В крайна сметка, той е и най-добрият ми приятел. Както е казала Блонди, с него лягам и ставам, не с приятелката... Нали споделяме дома, живота и мечтите си един с друг.

Общи условия

Активация на акаунт