На колко години започнахте да си боядисвате косата?

  • 4 056
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
За първи път се боядисах,когато завърших училище,не съм имала мераци до тогава,ама какво ме "налегна" и мен,та се наклепах.След това,докато завърша висшето си образование,все бях различна в главата Mr. Green Сега съм спряла от доста време и не мисля скоро пак да почвам или по скоро,щенка ми се ама незнам какъв цвят да се направя smile3521

# 16
  • Мнения: 6 461
Гласувах  Peace
Спомням си ,че бях на около 17 когато се нацапах за първи път Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Още като ученичка - за разнообразие. Оттогава съм минала през всички цветове, а сега съм си с естествения.

# 18
  • Мнения: 664
на 15 за първи път; и така ве4е 15 години-е сега на всеки месец преди не толкова често; сега се боядисвам с цвят близък до естественият ми

# 19
  • Мнения: 1 449
Щях  да напиша че не съм се боядисвала, но после се сетих, че в 9 или 10 кл си изрусих 2 кичура, после за 23г си РДен се боядисах, но боята не ме хвана изобщо(в червено), после съм си слагала къна, после Кастинг на Лореал - касис, черно и шоколад, имам опит за кичури, които не ми харесаха обаче. Вече 4 г нямам покушения върху косата си, няма бои, няма опити.

# 20
  • Мнения: 2 926
На 17 започнах да я каносвам.После 3-4 пъти съм и слагала боя.
Преди 4 години установих, че имам страхотен естествен цвят и все още нямам бели косми. Реших, че повече няма да се боядисвам, докато не се наложи.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 389
Харесвам цвета на косата си и не съм се боядисвала никога.

# 22
  • Мнения: 4 358
Не съм се боядисвала никога.
Имам интересен цвят на косата, харесвам си го много и не искам да го променям. Нямам бели косми, няма и да имам скоро.

# 23
  • MUC
  • Мнения: 297
Вапцала съм се 2 или 3 пъти в тъмночервено, беше много хубав цвят и ми стоеше добре. Слава Богу, беше от измиващите се (не посмях да експериментирам с дълготрайна боя) и косата ми после плавно си възвръщаше стария цвят. Това са ми единствените опити, първия път бях на 20, после на 21.

# 24
  • Мнения: 147
На 17 си направих кичури, а на 19 се боядисах тъмно кестеняво, после се каносъх и от 8 месеца не съм я мацала с нищо Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 047
   Малко под трийстака. Причина - бях в подходящото настроение, исках промяна, отдавна си го бях намислила и му дойде времето.

# 26
  • Мнения: 10 758
Или на 15, или на 16...не си спомням.Било е преди 20-тина години все пак Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 159
правила съм си само кичури, ама нещо напоследък ми писна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 505
за първи път си боядисах косата 2 месеца преди да се омъжа..но после почнах редовно да го правя..че ми ПОБЕЛЯ след стреса от семейният живот  Twisted Evil ooooh! hahaha

# 29
  • Мнения: 6 618
Май на 15г. бях, сега ми се струва прекалено рано .

Общи условия

Активация на акаунт