На колко години започнахте да си боядисвате косата?

  • 4 065
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 999
А 4-5 сте се боядисали за бала - не ви ли беше страх че ще ви окипазят (обичам я тая дума Mr. Green) точно преди събитието? Laughing

Който го е страх от мечки, не ходи в гората. Mr. Green
При мен нямаше неприятни изненади. Много се харесах.

# 61
  • Мнения: 117
На 13г. започнах да "обирам"  това, което оставаше след къносването на майка ми, тя естествено забеляза и реши, че няма смисъл да се правя на маймуна иии ме направи цялата червена. После в 9 ти клас почнах с боите. Боядисвана съм в черно, червено (дсълго време бях така), на руси кичури, тъмно лилаво, кестенява и н..ам какво още  Grinning Сега съм с боя, която е няклко тона по-тъмна от естествения цвят - кафяво, което има червеникави оттенъци. Иначе изсветлява страшно бързо.

# 62
  • Мнения: 2 229
На 13г. започнах да "обирам"  това, което оставаше след къносването на майка ми, тя естествено забеляза и реши, че няма смисъл да се правя на маймуна иии ме направи цялата червена. После в 9 ти клас почнах с боите. Боядисвана съм в черно, червено (дсълго време бях така), на руси кичури, тъмно лилаво, кестенява и н..ам какво още  Grinning Сега съм с боя, която е няклко тона по-тъмна от естествения цвят - кафяво, което има червеникави оттенъци. Иначе изсветлява страшно бързо.

Ауууу имаш ли снимки в тъмно лилаво??? Crazy Това ми е било мечта винаги, но не съм толкова смела май. Mr. Green А и не съм виждала никой с такава коса. Money

# 63
  • Мнения: 1 959
Боядисах  се за първи път когата бях на около 13-14 бях бургундово червено после платинено русаси беше баж бая бяло,черно,кестеняво и сега съм червеникаво с русоляви кичурито и така минах през всичките нюанси или почти

# 64
  • Мнения: 10 758

но по Бай- Тошово време, учениците не се боядисваха  bowuu

Ш`си гледаш работата....аз по бай Тошово време се боядисах.Нали казах, че бях на 15 или 16.Което прави 87-ма - 88-ма година.


Не съм се боядисвала само синьо и зелено.Но бях цикламена.А най - интересното, че след всяко измиване, тва цикламено ставаше розово, и по-светло розово Mr. GreenБях и руса на ярки лилави и розови кичури.Мъжа ми каза, че съм карала късен пубертет Crazy

# 65
  • Мнения: 6 958
На руси кичури съм от 16 годишна (вече 7 год.) Доволна съм от кичурите, защото правят косата ми обемна и нямам никакво изтощение, макар и да са кичури (заради блондора), правя си ги рядко и не толкова гъсти, също така си подстригвам често крайщата и нямам никакъв проблем... Ако някога се боядисам искам да пробвам в черно или синьо черно, но за сега нямам такива намерения  Peace

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 14 084
На 33  Embarassed

# 67
  • Мнения: 1 393

но по Бай- Тошово време, учениците не се боядисваха  bowuu

Ш`си гледаш работата....аз по бай Тошово време се боядисах.Нали казах, че бях на 15 или 16.Което прави 87-ма - 88-ма година.




 thumbsup

И моята първа червена коса датира от горе- долу това време.
10 клас, на около 15 ще да съм била.

# 68
  • Мнения: 54
На 14 се боядисах за прьв пьт, направих я червена. Минах през всички цветове, сега сьм руса.

# 69
# 70
  • Мнения: 5 317
15-20 години;

# 71
  • Мнения: 5 140
Някъде около 20 - 22год.

Общи условия

Активация на акаунт