прекъснат полов акт

  • 5 913
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
Аз също съм забременявала така.

# 16
  • Мнения: 8 242
Пазихме се така 5 години   Crazy .. А бебока стана от раз, като решихме вече да не се  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 418
   3 месеца сме се пазили така,а на 4-я ОП!!!Божа работа!

# 18
  • Мнения: 832
Надявам се да не те стресна, но моят гинеколог каза че това е един от най-честите начини за забременяване Mr. Green Обясни ми че при доста мъже още преди еякулацията се отделяла семенна течност, която се изхвърляла. И това не е при втори акт след първия, а направо при първия. /ох малко кофти го обясних/. Така де явно, че тая работа с прекъсването на акта не е от най-сигурните hahaha. Ако бременността ти е желана дано си бременна.  Flutter

Mного добре си си го обяснила. И аз така мисля. И при нас така стана и то на следващия ден след като ми свърши цикъла. Около 2 години така се пазихме и накрая стана бебешора.

# 19
  • Мнения: 393
Забременявала съм два пъти при такова "пазене"!!! Mr. Green
И аз ! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 159
не ми се е случвало да забременея с такова пазене, макар че така практикувахме Mr. Green
бременността беше планирана

# 21
  • Мнения: 2 171
Ние се пазехме така 5 години и забременях 5 месеца след като планирахме да си имаме бебе. При нас това пазене се оказа надеждно, но знам за доста случай на "изненади" Wink

# 22
  • Мнения: 2 952
Това пък ми се струва много не в час при положение , че има и хапчета , и спирали , и презервативи.....Защо да се прекъсва човек и да се напряга....Още повече  не става въпрос за  еднократни изпълнения  Simple Smile

Но това не е по темата де ....даже  се брои за  спам сигурно   Simple Smile
Моите бебета  са планирани.

# 23
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
пазих ме се 8години по този начин и то успешно.един единствен път решихме да не се пазим и сега резултата е на годинка и отгоре Laughing

# 24
  • Мнения: 3 500
Аз съм забременявала по този начин - преди време, не от мъжа ми, а от друго гадже.Впоследствие направих спонтанен аборт, но не ме питайте какво ми беше преди това - много исках да запазя бебето, а той не.Дълбоко съжалявах, че съм се "пазила" така. Това НЕ Е метод за предпазване от забременяване.

# 25
  • Мнения: 742
При нас този метод е успешен  newsm53
Чакаме да кажеш какво става?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Два пъти съм забременявала, предпазвайки се по този начин...

# 27
  • Мнения: 117
Аз съм забременявала така.
и сега добре че не сме се опазили!
Имам си прекрасно момченце  Hug

# 28
  • Мнения: 236
При нас този метод е успешен  newsm53
Чакаме да кажеш какво става?
ние по принцип се пазим по  този метод защото аз съм си на 28 време ми е вече,но не мога да се реша твърдо,т.е ако стане -стане,за това не ползваме разни предпазни мерки други,освен това ако може да се каже предпазна мярка.и сега ще чакам още 2-3 дни ако не дойде ще тичкам до аптеката.

# 29
  • Мнения: 669
Ние се пазиме по този начин вече 10 години  Wink. Не че казвам, че е 100 % -во пазене, но ..................... Но забременях планирано , а не поради изпускане.

Общи условия

Активация на акаунт