Да се оженим отново!

  • 3 872
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Егати. Не знаех, че наистина има хора, които са го правили и тук. Много романтично ми изглежда на мен Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 5 713
Аз бих сключила църковен брак " някога ", защото нямам такъв. Но не сега, не се чувствам готова за това.

# 17
  • Мнения: 5
gospojata, много се радвам за това ви решение! Ще видиш колко много ще ви хареса самата атмосфера и мисълта, че Бог благославя любовта ви! И аз си мислех само за ритуала в църквата отново! Представям си някоя закътана малка църква и само ние двамата! Мъжът ми посмъртно поне засега няма да се съгласи пред много хора, щял да се чувства глупаво... Мъжка му работа, какво ли разбира от романтика! Остава да го накарам да ми предложи да се оженим отново, за да не се чувствам аз глупаво, че го дърпам насила към църквата! Ха-ха! Голям цирк ще е, ако не ми предложи! Много ви благодаря, момичета!

# 18
  • Мнения: 3 371
Много харесвам църковният ритуал-толкова е тържествен!Определено мисля ,че ще е много романтично , а и все по друго си е , след толкова много години семеен живот , да сме пак младоженци Wink

# 19
  • Мнения: 6 167
с най-голямо удоволствие бихме направили такова нещо.
вместо да празнуваме примерно еди каква си сватба ... ( живот и здраве да доживеем) ...
така ще дадем и хубав пример на младите след нас, че любовта ни е жива, че изборът си е заслужавал.
може би това ще им даде повече вяра в любовта , в семейството... супер.
с нетърпение чакам. кога е сребърна/златна сватба? след колко години)))

# 20
  • Мнения: 3 371
Сребърна сватба се празнува на 25годишнина от брака , а на 50-златна!

# 21
  • Мнения: 11 607
Сега откривам тази тема.... Ние с мъж тази година правим 15г. брак. Нямаме църковен брак и за сега сме се разбрали,че тази година послучай 15г. - ще го сключим! Така че за вас, незнам, ама май пак ще бъда булка с три шаферчета. Навиват ме приятели за бяла рокля, аз се дърпам, но съм решила твърдо - един хубав стилен костюм, то има време - може и пак в бяло да бъда! Отсега съм поканила приятели, церемонията ще бъде септември месец!

# 22
  • Мнения: 8 505
Може,може.Няма да откажа.Може да се барна в бяло дори-бели маратонки,панталон и т.н. и най-важното-хлапето да не е с нас,стига и едно присъствие Simple Smile
Конкретно по въпроса-мисля,че не е законово регламентирано,но нищо не пречи някой скъп за вас човек да ви бракува отново.

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
По времето , когато се омъжвах , църковните бракове бяха забранени.Да е живот и здраве и ако е рекъл Господ , мисля да сключа църковен брак със съпруга ми , на 20 годишнина от сватбата ни , след около две години.

 Peace И ние така. Hug

# 24
  • Мнения: 2 759
               Родителите ми си направиха църковен брак на навършването на 40 години от сватбата. И без това отдавна нямаха халки - та и халките подновиха. Много са щастливи.

# 25
  • Мнения: 435
Аз познавам семейство, което е нямало църковен брак и на 13-годишнината си са се венчали в църква. Hug

# 26
  • Мнения: 6 993
Аз съм решила, че ние като пораснем, ще се оженим втори път. Тъй с подновяването, без църкви. В крепост, с голям пир. Тоя път може и да си поканим родителите.  Mr. Green И аз ще имам средновековна роклЪ Heart Eyes А той ще носи меч Laughing Това така го виждам за десетата ни годишнина, ако не съм дебела или бременна. Хм, той току-що каза за 5тата! Значи ми остават само 3 години и половина Grinning На Царевец...Или на Баба Вида ...Или на Асеновата крепост Laughing

Общи условия

Активация на акаунт