На каква възраст започнахте да използвате крем против бръчки?

  • 5 414
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  За околоочния контур ползвам крем против бръчки от 25-та си година Peace
  За лицето все още не ползвам такъв-на 30 съм Wink

# 16
  • Мнения: 4 068
Ами аз съм на 28 години сега и май трябва да започна поне за очния контур да се грижа. Не че досега не съм се грижила де-все пак съм козметик и си правя редовни масажи, но май е време и за кремче някакво. А под безбожно скъп имам предвид цена от над 50 лв. за цялостен крем примерно и около 30 за очен контур. То ясно, че по-евтините сигурно са и по-малко качествени/поне моите наблюдения са такива/. Прожсто напоследък изсипах сума ти пари за козметики от вкякакъв вид и на съпружеското тяло вече му идва да ме обезкости и то с право. Embarassed Иначе в нашия салон продавахме и професионална козметика за домашна употреба след процедури и анти-бръчковия крем беше с цена от около 350 лв., но аз толкова е просто изключено да дам.

# 17
  • Мнения: 6 461
На 28 съм и още не съм започнала да използвам крем против бръчки.
Но от известно време се замислям.

# 18
  • Мнения: 2 829
аз започнах когато бях на 25 г.--взех си тогава за около очи на нивея--визаж-тъкмо бяха излезнали----важното е да си вземеш крем който е подходящ за твоята кожа и да не е силен---!!!т.е.---съобразен с възрастта-

# 19
  • Мнения: 5 317
на 29 съм и мисля следващият крем който ще си купя да е такъв.

# 20
  • Мнения: 4 171
Още не съм ползвала,сега съм почти на 26.

# 21
  • Мнения: 54
На 28 сьм и още не сьм започнала. Засега ползвам леки, хидратиращи.

# 22
  • Мнения: 7 430
И аз като теб, напоследък виждам, че се появяват малки бръчици около очите (имам чувството, че това е резултат от недоспиване Tired) но не мисля още за крем...че веднъж почне ли се - оттърване няма ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 7 798
Има значение и с какъв тип кожа си. Аз съм със суха и много рано трябваше да започна с кремчетата против бръчки. Имам приятелки с мазни кожи, които на 31 г. още не са ползвали абсолютно никакви кремове.

# 24
  • Мнения: 246
 Wink На 26 съм и досега не съм ползвала, но съм с много, много суха кожа и усещам че вече ми е време за такъв крем. Харесах някои неща в Ягодката пък ще видим.... Flutter

# 25
  • Мнения: 2 897
На 27 ще стана другия месец,още не съм започнала да ползвам крем против бръчки Rolling Eyes

# 26
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
На 25 год. съм.За около очите ползвам повече от 2 год., а за лицето по-малко от 2 год.За фините линии, които имам използвам т.нар. превантивна козметика.Смятам че възрастта няма никакво значение.Определящо е това как ти изглежда кожата, ако вече има линии и мимически бръчици значи е време.

# 27
  • Мнения: 664
защо не пробваш Colin или Thal'ion-т.к. си козметичка можеш да ги намериш по-лесно и цената ще се впише в границите, които си написала, ползвала съм ги , когато моите са свършили и нямам възможност да пътувам и да си ги взема-ползвам иначе - crabtree-evelin

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като станах на 25, започнах да полагам специални грижи за околоочния контур.

# 29
  • Мнения: 3 342
Renci, с цена под 50 лева и много добър крем според мен е Active C на La Roche Posay. Цената му е между 30 и 40 лева.

Общи условия

Активация на акаунт