OUTLET на Зара в София - откриване март месец

  • 8 068
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Миналата седмица бях във Виена и ходих в Зара.
За мен нищо не си харесах. Не знам аз ли се изкривих нещо или модата се изчекна тотално  ooooh!
Но за сина ми купих невероятно яке. Направи ми впечатление, че цените на детските дрешки бяха на много нормални цени.
Взех една детска шапка, която беше намалена на 6 евро, а на касата се оказа че цената и е 0.75 цента. Направо останах, като гръмната  Joy От тука никога не бих могла да купя шапка с козирка за 2 лв. Laughing А шапката е мноко яка!

Някой знае ли дали ще има и детско в Зара в София?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 852
Ходили някой до магазина в София? Много ми се иска да отида, но съм с детенце и ми е много далеч.
Хайде мами, чакаме отзиви Praynig

# 17
  • Мнения: 998
Ще се опитам да отида днес следобяд, ако успея ще докладвам!

# 18
  • София
  • Мнения: 847
Ужасна тъпотия - преди малко ходих, щели да го открия днес, но ДОВЕЧЕРА! В 19.00 ч.
Иначе нареждаха дрехи, основно ми се видяха в кафявата и черна гама, като цяло изглежда ще бъде доста добре подредено (поне за откриването  Crazy), не видях маси с неща по тях и кошове.

# 19
  • Мнения: 998
И аз вчера ходих към 17 ч. и същото ми казаха, чакам още малко да се постопли навън и ще се разходим с малката да разгледам по обстойно!

# 20
Аз неразбрах, къде точно се намира магазина ан Nike,това преди Билла ли е посока НДК или обратно Embarassedю?

# 21
  • Мнения: 998
Копирам си мнението от друга тема, че досега там писах

Сега се връщам, честно казано останах приятно изненадана. Цените са по ниски отколкото си представях, дънките около 39 лв, панталоните 35 лв, рокли 39 лв, има даже потничета по 9 лв, което е съвсем разумно. Има и мъжко, но не го разглеждах, детско казаха, че засега нямало по нататък щели и детско да заредят. Имаше опашка за пробната. Аз с нищо не се уредих, заради втората лентичка в подписа ми  Laughing , само една широка рокля си харесах, която евентуално ще ми става лятото, но ме домързя да пробва, събота ще ходя с мъжо и тогава!

# 22
  • Мнения: 1 455
Момичета моля ви вижте до колко часа им е работното време,че аз след 19,00часа бих могла да отида.Мерси  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 3 906
Копирам си мнението от другия форум
Аз също ходих днес, но очаквах много повече и останах неприятно изненадана.Не ми хареса нито магазина, нито подредбата вътре, нито това че има 3 пробни и се чака на опашка за тях.Да не говорим,че днес е работен ден,а в събота или неделя не си го представям!
Момичета,отидете и вижте все пак всеки си има гледна точка!  Peace

И само да допълня, тъй като знам че повечето от вас са запознати с предлагането по магазините, че в този аутлет видях блузки, които в края на лятото виждах в ТЦ Кондор в Младост по 17 лв, шити на ишлеме в БГ за есенно-зимната колекция на ЗАРА, тези блузки в аутлета са по 19 лв!!! #2gunfire
Моето мнение е,че дрехите имат вид на достатъчно дълго търкали други рафтове и въобще не ми харесаха!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 041
И аз съм разочарована, явно ни мислят за аборигени! Прилича на Теранова след 15-то намаление! Мръсно, разхвърляно, никакъв съпорт, изпопадали неща по земята, топки прах в съблекалните. Пробните са само 3, аз чаках 25 човека пред мен да минат, всяка с по 3 единични закачалки, няма къде да си оставиш чантата, освен на земята. Добре, че мерих само сака, ако трябваше да меря рокля или панталон нямаше да стане. Пълен хаус с модели и размери, никой не може да те ориентира кой размер на какво отговаря. Всъщност повечето неща са S и M. Магазинът е на собствениците на Капаска, те шият Зара на ишлеме....Зад касата беше пълно с торби на Капаска с разни парцали и закачалки. Дори ароматизатора за въздух е като в Капаска. Само дето моделите и обслужването в Капаска е класи над това безобразие, което цари там. Видях 3 служителки, едно момиче следеше пробните и две лели касиерки, и трите бяха недоволни от живота и отказваха да отговарят на всякакви въпроси. Пълна отврат. Нищо не си купих и няма да отида пак, добре, че е Найк до тях та купих на бебица 2 чифта маратонки. Като си помисля, Sick че и вчера ходих....

# 25
  • Мнения: 1 207
В неделя ходих и да ви кажа честно цените не са никака ниски на детските неща.А иначе има от 0 до 12год. и наистина са хубави нещата.
вижте на малкия обувките и джинсите те са Зараhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=83323&photo=26
и този канадка пак е на Зара но така и никога няма да я облечемhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=83323&photo=28   за цените им не мога да кажа, но от Букурещ му взех една ватирана блузка 6-9 м. за около 15лв.

# 26
  • Мнения: 4 300
Без да съм ходила в магазина на Зара, но все пак мисля че е по темата.  До колоните на Графа, между магазина за обувки "4 сезона" и магазина на Дафне има едно магазинче за блузки. Там има няколко модела на Зара, шити в България. Имам оттам тениска и блуза с 3/4 ръкав. Цените са им наполовина на това, което чета тук- късият ръкав беше 8, а 3/4 -12 лв.
Все пак уточнвам,  че става дума за малко магазинче с няколко модела ( двайсетина) .

# 27
  • Мнения: 4 668
И аз ходих , на другият ден след откриването  Confused
Както и предположих - парцалник абсолютен ... подозирах , че ще е така де  Rolling Eyes

Вземала съм неща на Зара от чужбина - не бяха лоши и на ниски цени определено , най -вечбе детските , това тук няма нищо общо  Naughty ...но въпреки всичко не съм впечатлена и не ги харесвам ... Да не говорим , че някой хора си мислят , че си купуват маркови неща  Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 3 906
Аз бях пуснала една тема още в началото на януари, когато във в-к"24 часа" написаха на две страници за откриването на Зара аутлет и тогава казах,че изразявам възмущение от това,че стъпват на българския пазар с аутлет! Вчера влизах в сайта и забелязах,че ЗАРА има магазини в Гърция(в 10 града),в Букурещ (Румъния), в Белград и Нови Сад (Сърбия), в Истанбул (Турция), а в България само аутлети и като видях какъв е боклучарник си мисля,че ни имат явно за много,много западнали, от което ми става обидно разбира се!Не казвам,че ЗАРА е марка - тя е просто конфекция, която в България можеш за сезона да се сдобиеш с дрехи, тъй като доста фирми шият и плетат техни дрехи на ишлеме и то на супер цени, много по-ниски от тъпия аутлет, където дрехите са стари и са се въргаляли по земята в цяла Европа!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт