OUTLET на Зара в София - откриване март месец

  • 8 052
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Готина статия, благодаря Laughing
Представям си ги мутреските просто, баси смешното място за живот е тука:)

# 31
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
уТРЕ ще ходя.След това ще пиша. Peace

# 32
  • Мнения: 366
Момичета аз се оредих с панталон и тениска но подкрепям останалите ,че е пълна мизерия......... да нещо като теранова - купуваш си нещо е така, за малко пари, за веднъж два пъти, щото като гледам тея работи на две пранета и чао.... а иначе беше нашествие в магазина ,но мисля, че това ще поотшуми и обслужването ще се оправи като тълпата се поодръпне...... и все пак имаше готини парцалки  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 412
Извинявайте за въпроса , но къде точно на бул. България се намира магазина ?  newsm78
За съжаление и Найк не знам къде е
 Peace

# 34
 В Русе магазина ще е някъде около операта, казаха ми ,че в София дрехите са доста добри за цената да не говорим.

# 35
  • Мнения: 2 529

Статията е доста забавна, но авторката в желанието си да осмее нашенската действителност, всъщност пропуска да отбележи факти от световните модни тенденции, от които ние не сме чак толкова далеч, колкото тя се опитва да покаже:
Първо - факт е, че в световен план отдавна е признато, че в ежедневието именно стойността на аксесоарите (чанти, обувки, бижута, часовници и някои други) разкрива статус, начин на живот и вкус.
Второ - дрехите не са това, което бяха. Пак в ежедневието не е прието да се носиш нон-стоп в дизайнерски тоалети от висшата мода, затова и дори най-големите дизайнери имат отделна линия, която по принцип се предлага на по-ниски цени. Отделно от това, пак големи дизайнери в момента е много популярно да разработват колекции за средни марки, както Стела Маккартни за H&M. Не става въпрос да грабиш от аутлет на средна марка, разбира се  Laughing, да не помислите, че ги защитавам тези мацки  Simple Smile.
Трето - не може подборът на дрехи да се сравнява с избора на автомобил. Колата трябва да е сигурна и комфортна от възможно най-високата степен, която човек може да си позволи. Едно от нещата, с които не е препоръчително да се прави компромис. Audi Q7 ми изглежда доста сигурен автомобил  Wink
Та така...  Grinning 
 

# 36
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Преди малко се прибрах.На мен ми хареса.Беше спокойно и подредено.Цените също ми харесаха Grinning
Няколко класи над Теранова и Калиопе.Хубави сака,връхни и панталони.Вси4ко което го има на Витошка като модели/капси и камъ4ета/ го има и там.
Нямаше много хора.Бях 3 поред за съблекалнята.Има за всеки по нещо. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 412
A къде точно се намира в София магазина ????? newsm78

# 38
  • Мнения: 366
Ако караш по бул България посока Бояна, минаваш Билла и малко по нагоре от дясно....

# 39
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662


Ето този потник взех за 19лв.С камъ4ета Grinning

# 40
 :naughty:skapa tozi potnik ne e na Zara a e na Berhka,pogledni etiketa ot tyk go vijdam...a koito iska da poseti istinski magazin na Zara i Berhka da zapovqda v Blagoevgrad skoro go otkrixa ima stra6ni ne6ta mnogo s qki sa6to taka ima i magazin na Oxygen mnogo e qk

Общи условия

Активация на акаунт