Симптоми при никнене на зъбките

  • 16 083
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Може ли да се включа с един въпрос?Ние нямаме нито едно зъбче, но най-странното е че и венците са все така сбръчкани както и когато се роди, но имаме половината симптоми.Та въпроса ми е дали е започнало зъбоникненето?Дърпа си ушите и косата, всичко е в устата, пръстчетата на ръчичката постоянно, силен нощен плач, хапане, но венците са много спокойни.Кажете какво да мисля?

# 16
  • Мнения: 5 140
При нас признаците бяха разстройство и зачервяване на дупето и подуване на венците.
Т не е вдигала, както и сополи не са ни течали.

На една позната детенцето от зъби вдигна Т, сополи които слезнаха надолу и започна да кашля.
Изписаха му антибиотик. Не иска и да яде.

# 17
  • Мнения: 2 677
Засега са главно раздразнителност, дъвчене на всякакви неща (залъгалката я пъха в устата си на обратната страна и дъвче пластмасовото тяло), от време на време разстройство.

# 18
  • Мнения: 999
Зъбките на Мими избиха без проблеми.Веднъж имаше разтройство, иначе разбирахме че ще има ново зъбче чак като и се подуеха венците.

# 19
  • Мнения: 5 362
Почти безсимптомно мина нашето никнене на зъбки Grinning
Много рядко с раздразнителност и лапане на всичко,което хване.
Общо взето това са ни били "симптомите"  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 6 983
Маркирах дъвчене на всякакви неща,нощен плач и раздразнителност.Сравнително бързо и безпроблемно й изникнаха  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 230
побут на анкетката Mr. Green Party

# 22
  • Мнения: 1 101
Раздразнителност и будене през нощта. С това ще запомня поникването на първото му зъбче  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 382
Най-вече ми е кисел и мрънкащ, а до преди 2 дни беше с разстройство и малко Т Simple Smile, но само сега, първите избиха без много-много симптоми Simple Smile

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Синът ми дъвче всичко което хване.

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Рев, дъвчене на предмети, обилни сополи, заречвени и изпръхнали бузи, подсечено дупе, лиги течащи като река.

# 26
И аз съм забелязала,че с изникването на поредните зъби и се разболява.Съвпадение ли е,незнам.Педито казва,че няма връзка,ама аз не вярвам.Може би тогава им отслабва имунитета и са най податливи.Сега му излязоха последните кътници и се разсополиви,беше и настинал,но нямаше възпалено гърло.Може да ми пишете за пресипнал глас какво давате на вашите малчугани и как се справяте с хремата. newsm78 .човекът няма течащи сополи,не кашля от сополи,но като спи носът му хрипти.Пръскам стеримар,но нищо не излиза от носа му.Надйвам се тази хрема да е от зъбите.Пишете

# 27
  • Мнения: 3 456
Разстройство, липса на апетит

# 28
  • Мнения: 2 381
дъвчене на всякакви предмети;
подути венци;
нощен плач и не само;
хапане;
липса на апетит;
раздразнителност;

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
дъвчене на всякакви предмети
нощен плач и не само
раздразнителност

Случвала се е температура и хрема около дните на избиването.

Общи условия

Активация на акаунт