бебето ми е с пресипнал глас

  • 36 791
  • 16
  •   1
Отговори
Мили мами,айте съвет какво да  дам на моето бебче.Гласчето му е пресипнало,я не е плакал много,няма температура...Незнам от какво може да е.

# 1
  • Мнения: 5 789
Обади се на педиатъра утре.
И го наблюдавай през нощта, дали няма да му потече нослето или да повиши температура.

# 2
  • Мнения: 959
Би могло, да е на алергична основа.
Да е боледувало на скоро? Давала ли си някакви лекарства?
На каква възраст, е детето ?

# 3
бебето ми е на 2 месеца.Досега не съм му давала никакви лекарства,освен като му беше бяло езичето от АМ му мазахме езичето с глицерин плюс нистатин.

# 4
  • Мнения: 9 767
Дъщеря ми така пресипваше в началото!Не беше ревливо бебе,но на 2-3 пъти с еслучваше да си изгуби гласчето.Мина от самосебе си,не съм търсила и лекар в този случай.
Ако нещо те притеснява звънни на педиатъра на детето.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И на моята дъщеря й е пресипвало гласчето от плач,но аз не съм търсила медицинска помощ.То си минаваше само'.

# 6
  • Мнения: 22
и на моят бебчо му е пресипвало гласчето няколко пъти без повод,но се оправял от самосебе си

# 7
  • Мнения: 1 677
Дано да мине от само себе си. Но ти го наблюдавай, може да е признак на разболяване или алергия.

# 8
  • Мнения: 137
Пресипналият глас може да е симптом на ларингит.
Консултацията с педиатър е задължителна!

# 9
  • Мнения: 1 533
Пресипналият глас може да е симптом на ларингит.
Консултацията с педиатър е задължителна!
Подкрепям абсолютно.
Минахме през това съвсем наскоро.
Освен пресипналият глас има ли нещо като опити да се изкашля(не кашлица),
диша ли нормално?
Обаждай се на лекар и за най-малкото,особено на тази възраст.

# 10
  • Razgrad
  • Мнения: 283
давай му претоплено чайче и вода

# 11
  • Мнения: 1 322
Синът ми беше така на около 5м. и докторката каза, че е ларингит. Изписа Проспан и вит.с. За няколко дни всичко беше наред.

# 12
Благодаря ви,мили мами,за съветите.

# 13
  • Мнения: 959
Благодаря ви, мили мами, за съветите.

Разбра ли се, от какво му е пресипнало гласчето?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Посъветва ли се със специалист?И какво излезна в крайна сметка?

Общи условия

Активация на акаунт