Въпросче ?

  • 952
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
Честито и от мен!  bouquet newsm35 preggo
Болките са нещо нормално, но както са те посаветвали и другите момичета е най-добре да се обърнеш към гинеколога си.
Леко бременеене и здраво бебче!

# 16
  • Мнения: 3 478
Честито!
Болките мисля са нормални, аз също ги имах и то доста време, но проблеми не съм имала.

# 17
  • Мнения: 1 259
Честито! И аз имах такива болки,но все пак кажи на гинеколога Peace

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Лека бременност и здраво бебенце! Момичетата преди мен са били изчерпателни   bouquet

# 19
  • Мнения: 72
Само като се сетя колко стресната бях в началото на бременността ...  Whistling .
Болките стана ясно, че са нещо нормално.
Предполагам, че плода сега ще е доста малък и ако ходиш на видеозон сигурно ще те гледат с вагинален. Аз отидох няколко дни след като направих теста. Лекарят ме гледа на видеозона и нещо се мръщи, а на мен сърцето ми ще изкочи. И по едно време ме поглежда и ми казва - " Така, ... наличие на бременност няма! " ... и аз " ?! ". Казвам му , че не е възможно. Той вече беше готов за друга диагноза. Добре , че по едно време се сети да ме види с вагинален. Тогава вече видя плода, а той беше една точица След 2 седмици вече беше мноого по-голям. Като се сетя сега много му се ядосвам на генеколога. Има много грешни диагнози направени по този начин. Човек трябва да се интересува и понякога да търси второ-трето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт