"Дневникът 4" - да отслабнем всички заедно

  • 16 636
  • 405
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 958
sisin4e и .svetlanka. благодаря за помоща ви относно линийката...  Hug Пада ми кръвното гледайки я на кое место е, но така ми действа мотивиращо  Peace Сега ще поработя по новата тема и ще я пусна по някое време... Все още се чудя дали някой друг има да се отчита  newsm78 До по късно милинки   bouquet

# 391
  • Мнения: 903
Айде и аз да се запиша в дневника. Отдавна се каня, но ме е срам ,че усилията ми не са много резултатни. От доста години се боря с кг. Но съм упорита не се отказвам и примирявам. Проблема, е че съм пристрастена към храната.
Ето и мерките ми:
ръст:164см., тегло:91кг., цел:60кг., бюст:116см, талия:105см., ханш:123см, бедро: 67см., прасец:40см.
Моят начин да се боря с кг. е разделното хранене.
Надявам се да ме приемете сред вас Praynig

# 392
  • Мнения: 990
Миранда, нали моите ги записа, аз още в четвъртък ги пуснах мерките...  Peace

# 393
  • Мнения: 6 958
Миранда, нали моите ги записа, аз още в четвъртък ги пуснах мерките...  Peace

ДА - сега смятам и ви класирвам в таблицата  Peace

DidiP WELKOME  Hug Едно ще ти кажа - няма срамно   bouquet И аз се срамувам малко, но като си призная ми е по леко на душицата. А за радленото хранене - знам  Blush Чета ви редовно във вашата тема, но не пиша защото не съм на разделно, но съм твърда привърженичка на този режим, смятам че си избрала един от най-здравословните и правилни начини към добро здраве и тегло   bouquet

# 394
  • Мнения: 1 263
Миранда успех с новата диета  Peace много ми е интересно какъв ще е резултата в сравнение с този от режима с плодовете Thinking
Добре дошла ,Дидип!Разделното хранене е страхотно като идея,но ако човек е с много килца над нормата доколко с този режим ще успее да активира забавената си обмяна и да достигне до резултати,а също и колко време ще му е нужно затова?-интересна тема за дискусия и споделяне на мнения

# 395
  • Мнения: 1 339
бори7 наистина интересна тема за дискусия. Разделното хранене е наистина много приятно стига да можеш да го спазваш. Мисля, че няма значение колко кг над нормата е човек или пък на колко е години и някакви такива неща. РХ действа винаги, когато човек го спазва правилно. Кг се свалят доста но не толкова бързо. Моя приятелка от 70кг стана 47 за около 2-3 месеца, но все пак тя беше малка и доста спортуваше. След това кг много лесно се задържат и човек може спокойно да ги задаржи ако си продължи поне малко да спазва разделните принципи.
Като цяло е хубаво разделното хранене и вече започвам да се чудя дали да не почна да се храня така - поне през повечето време  Thinking

# 396
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
смяхте се за 3-те дюнера ама съм свалила 1 кг  Crossing Arms
много съм горда със себе си  Hug
от 62 съм вече 61....до 55 трябва да се потрудя..но и това ще стане Simple Smile

# 397
  • Мнения: 1 339
смяхте се за 3-те дюнера ама съм свалила 1 кг  Crossing Arms
много съм горда със себе си  Hug
от 62 съм вече 61....до 55 трябва да се потрудя..но и това ще стане Simple Smile
Еи супер  Laughing Браво на теб  Party
Дам.. до 55 трябва бая дюнери да ометеш  Mr. Green  Laughing Mr. Green Joy hahaha

# 398
  • Мнения: 903
Момичета, много сте мили. Виждам ,че и в тази тема е супер приятно. Една от причините да се запиша в темата е да дискутираме разни въпроси и да чуя много мнения. Много ми е приятно да си пишем.
Аз съм от 3м. на РХ, но естествено с много прегрешения. Първите 2м. бях много стриктна и свалих 3-4кг., а се чувствах все едно съм свалила 6кг. После се заредиха едни поводи и софри и качих всичко пак обратно. Ама аз сама съм си виновна. Сега от началото на март пак гледам да съм стриктна и свалих около 1кг.
bori7, аз от личен опит знам, че бързите диети не водят до нищо добро. Правила съм почти всички диети из форума и затова съм на това дередже. Причината за моето напълняване е хормонална основно. Това си го докарах май от диети Cry Сега съм решила да свалям, ако трябва мноооого бавно но здравословно. Така, че това е моят режим. Само ми трябва повече мотивация и воля. Много е трудно защото готвя за 5човека освен мен и трябва да се съобразявам и с тях. А ти какво правиш за да си засилиш обмяната? Наистина имам нужда.
Just`a`girl, знам че съм нова, но от сърце те поздравявам за сваления кг. Колкото по-малко имаш да сваляш е по-трудно. Пожелавам ти да свалиш и останалите.
sisin4e, спомням си, че писа в нашата разделна тема. Наистина си права, че РХ помага, независимо колко кг. си и на каква възраст си. Чрез него могат да се постигнат оптималните за организма кг. и да се подобри здравословното състояние. Ще бъде прекрасно, ако се храниш така през повечето време.

# 399
  • Мнения: 1 339
sisin4e, спомням си, че писа в нашата разделна тема. Наистина си права, че РХ помага, независимо колко кг. си и на каква възраст си. Чрез него могат да се постигнат оптималните за организма кг. и да се подобри здравословното състояние. Ще бъде прекрасно, ако се храниш така през повечето време.
Да наистина по едно време бях доста редовна във вашата темичка, но лека полека започнах да изпускам края и въобще зарязах РХ. Чувствах се добре но ми беше много трудно. Нямах възможност да го спазвам. По цял ден на вън все трябва да го мисля какво да ям. Като се прибера вкъщи ест. има наготвено пиле с картофи или нещо такова... За това се отказах да пиша в темичката защото ме беше яд на себе си. Всички така добре си спазват режима, а аз уж съм на РХ ама не...  #Cussing out Малко ме е яд вече, че не продължих. Имах добри резултати макар и малко бавно.  Сега дори и да не съм на РХ понякога съвсем несъзнателно се замислям кое с кое да комбинирам  Laughing Ще продължавам с опитите да се храня по този начин.
Аз съм сигурна, че ще успееш да свалиш всички кг. Много е трудно като трябва да готвиш за други хора направо не знам как въобще успяваш. Но рано или късно ще береш плодовете на труда си  Wink  Peace

# 400
  • Мнения: 903
Ей sisin4e, не всички спазват така добре режима Embarassed Не се отказвай. А вярвам, че 50% от борбата с наднорменото тегло е психологическа.
Има една тема в дира за една жена свалила 51кг. Много ме стимулира тази жена и толкова врерни неща казва. Та тя твърди ,че ако не пренастроиш психически съзнанието си, не можеш да се пребориш с кг. Е, това важи основно за тези по-тежки случаи като моя с едно значително наднормено тегло.

# 401
  • Мнения: 4 194
Миранда,днес ли ще пускаш новата тема? newsm78

# 402
  • София
  • Мнения: 1 882
Дидка, добре дошла. Много се радвам да те видя тук. Желая ти успех!!! Като се видим лятото сигурно ще си супер слаба  и хубава, а и с тези две кокони ще сте най-красивите мадами в Шумен. Wink Wink

Just'a'girl, иска ми се и при мен да вървеше тази диета с дюнерите... Честито за сваления кг.

Miranda, успокой се. Колкото повече се нервираш, толкова по-труд но ще сваляш.

Хубава вечер на всички!!!

# 403
  • Мнения: 6 958
Миранда,днес ли ще пускаш новата тема? newsm78

СЕГА  Peace


Моля не пишете в новата тема докато не я публикувам цялата  Peace

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 21:45 от miranda_rs

# 404
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
смяхте се за 3-те дюнера ама съм свалила 1 кг  Crossing Arms
много съм горда със себе си  Hug
от 62 съм вече 61....до 55 трябва да се потрудя..но и това ще стане Simple Smile
Еи супер  Laughing Браво на теб  Party
Дам.. до 55 трябва бая дюнери да ометеш  Mr. Green  Laughing Mr. Green Joy hahaha





вече минавам на торти Simple Smile абе.. аз съм супер щастлива....ям си каквото си искам..и успявам да свалям..без спорт /изкючвам танците/..а след като стана 60 започвам със спорта.явно отслабвам дюнерите които ти си спестяваш.... hahaha Joy дай малко шоколад и пастички насам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт