"Дневникът 4" - да отслабнем всички заедно

  • 16 647
  • 405
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 926
И аз да се отчета Grinning

ръст 168 см
тегло 65 кг
гръдна 100 см
талия 78 см
ханш 99 см
бедро 56 см
прасец 37 см

# 376
  • Мнения: 201
Assinka, на какъв хранителен режим си, че и аз кърмя, но съм надебеляла ужасно през бременността и е крайно време да изляза от сферата на добрите намерения за стройно тяло и да започна да действам. Засега само вечерям рано, но резултатът е един вариращ килограм.

# 377
  • София
  • Мнения: 529
Мдааа мц-то на никой не прощава  ooooh! Вчера две понички от дънкин донътс за обяд и парче щоколадов кейк за вечеря. И то добре, че кейка не ми хареса иначе вместо парче щеше да е половината  Embarassed Затова днеска за награда ме чака пълна тенджера зелева супа  Sick Поне пет дена ще си я гризкам, пък да видим дали после ще искам поничка  Sick  Joy

# 378
  • Мнения: 393
Миранда , ето и моите мерки за табличката !

Т- 128  bowuu
Р- 170 см  Laughing
Бюст - 125 см  Crazy
Талия - 113 см Whistling
Ханш - 125 см Rolling Eyes
Бедро - 70 см Twisted Evil
Прасец - 47 см Shocked

А и да не пропусна , цел  , като за начало да падна на двуцифрено число - 99 кг !  Joy

# 379
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Да се отчета и аз, но само с кг.
Другата седмица и другите мерки Simple Smile.

Започнах от 56кг. преди 2 месеца
сега съм 51кг.
ръст 156см.
цел 47кг.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 14:01 от Tedulina

# 380
  • Мнения: 6 958
WELKOME smetana   bouquet още едно ново попълнение  Hug

Чака ме правенето на дълга дълга таблица... Относно моето диетуване след 8 март - пълен провал  #Cussing out Надявам се това да ми е първото и последно излагане...  Praynig Praynig Praynig Още съм бясна, още ми е мъчно, още ми е тежко, но само аз съм си виновна... Промяна в килограмите няма, да не кажа че съм на горе с 1 кг. От днес почвам друго, най-вероятно не плод и чай с мед, а зеленчук и кафе с вода, а може и смесено от двете но без никакъв мед...   bouquet Може би не свалям заради въглехидратите в плодовете, чета и цъкам с език, че хората пълнеели от ябълки или портокали (аз това ям) и правя поредния експеримент със себе си... Незнам... Отивам да се поразтъпча на вън и като се върна ще правя темичката...  Heart Eyes


Момичета, някой ще ми даде ли един бърз хелп  Peace Не мога да си сложа линийката къде бъркам?  newsm78 Заглавие на уеб - не е ли заглавието на страницата? А за URL е адресчето... Нещо не става  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 14:42 от miranda_rs

# 381
  • Мнения: 1 339
Ей ме на и мен.
Отчет да давам сега...

гр. об. - не съм мерила, че се депресирам  Cry
талия - 69
ханш - 90
бедро - 51
прасец - 35
кг - остават си 57.
Днес ходих до WC макар и малко пак е по-добре от нищо  както каза Ассинка  bowuu
Вече ще пия чаена лъжичка зехтин на гладно сутрин + зелен чай през деня. Ще наблягам предимно на течните храни - млека, супички, фрешове и т.н. Дано скоро всичко се нормализира и корема да ми е редовен както преди  Praynig

Мирандичка Какъв точно е проблема, че не разбрах ?  Като слагаш линийката трябва да е с [*img]....[*/img] нещо такова. Обясни малко по-подробно какво е положението  Thinking

# 382
  • Мнения: 636
да се запиша и аз Peace

# 383
  • Мнения: 1 339
Айде записвай се  Simple Smile
Добре дошла. Мерки няма ли да даваш  Thinking Или вече си дала  Whistling
Какъв режим ? Какъв спорт ? Айде повече подробности,  егн и т.н.   Mr. Green  Laughing

# 384
  • Мнения: 393
WELKOME smetana   bouquet още едно ново попълнение  Hug

Чака ме правенето на дълга дълга таблица... Относно моето диетуване след 8 март - пълен провал  #Cussing out Надявам се това да ми е първото и последно излагане...  Praynig Praynig Praynig Още съм бясна, още ми е мъчно, още ми е тежко, но само аз съм си виновна... Промяна в килограмите няма, да не кажа че съм на горе с 1 кг. От днес почвам друго, най-вероятно не плод и чай с мед, а зеленчук и кафе с вода, а може и смесено от двете но без никакъв мед...   bouquet Може би не свалям заради въглехидратите в плодовете, чета и цъкам с език, че хората пълнеели от ябълки или портокали (аз това ям) и правя поредния експеримент със себе си... Незнам... Отивам да се поразтъпча на вън и като се върна ще правя темичката...  Heart Eyes


Момичета, някой ще ми даде ли един бърз хелп  Peace Не мога да си сложа линийката къде бъркам?  newsm78 Заглавие на уеб - не е ли заглавието на страницата? А за URL е адресчето... Нещо не става  Crossing Arms

Много ти се радвам Миранда ! Желая ти да постигнеш целта си .
Само едно лично наблюдение , прекалено се измъчваш и затова си разваляш диетата - гладуваш !
Не ме гледай , че сега съм толкова килограми - преди време доста успешно отслабнах . Качих до тук от стрес  , мой близък човек почина и въобще ми беше все тая колко килограми съм .
Сега отново почвам да живея ... така да се каже .
Не се притеснявам от това как изглеждам ... притеснявам се за здравето си . И на тези килограми си живея много добре - имам си всичко , заобиколена съм от хора , които ме обичат , не се впечетлявам от това кой какво мисли за мен и т.н. Искам да отслабна , за да съм здрава !

# 385
  • Мнения: 1 975
Здравейте милички Hug

Уф, че гадно време е днес, много ме е яд, когато в почивните дни е студено и не става за разходка, малката вече полудява в къщи, а и майка й hahaha hahaha hahaha

Sisin4e видя ли че моята рецепта със зехтина помага, ама не слушаш кака си ей Naughty Wink
 
Добре дошла на мама Гали welcome и успех в диетуването newsm10

Аз от утре съм сериозно на диета, но май ще е някаква моя си, ще видим newsm78

Хайде мацки до после и умната на всички wavey

# 386
  • Мнения: 1 339
Здравейте милички Hug


Sisin4e видя ли че моята рецепта със зехтина помага, ама не слушаш кака си ей Naughty Wink

Аз от утре съм сериозно на диета, но май ще е някаква моя си, ще видим newsm78

Работи, работи ама то много гадно  Sick 1-2 мин се гърчех  Joy Ама струва си де  Peace
Защо не почнеш утре с лунната. От 5.54 сутринта почва. Опитай - може да ти е успешен старт на диетата  Simple Smile

# 387
  • Мнения: 1 975
..............
Работи, работи ама то много гадно  Sick 1-2 мин се гърчех  Joy Ама струва си де  Peace
Защо не почнеш утре с лунната. От 5.54 сутринта почва. Опитай - може да ти е успешен старт на диетата  Simple Smile

Гадничко, ама действа, а за лунната вече се записах в твоята темичка, ще се наливаме заедно с водичка утре  newsm47

# 388
  • София
  • Мнения: 529
Миранда от дадените кодове под готовата линийка взимаш първия: Псевдо HTML код /за добaвяне във форуми (UBB и BB код), които не позволяват HTML/
От целия код примерно:
url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/12546.gif[/img[/url] ти трябва само тази част img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/12546.gif[/img  Копваш и я пействаш в профила си. Това е всичко.
П.П. изтрила съм първата и последната от скобките [ ], за да излезе като текст иначе излиза направо лентичка. На теб ще ти трябват  Peace

# 389
  • Мнения: 4 195
kiticat на мен определено ми подейства това Embarassed ANGYA недей мила, не яж баклавата Blush
въх, въх, вай......
сега съм като оная от рекламата с дяволчето и ангелчето
"ЯЖ" -> "Недей ЯЖ"
 ooooh! ooooh! ooooh!

Винаги избирай второто. Peace

Общи условия

Активация на акаунт