Как да разбера, кога настъпва раждането?

  • 6 370
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз нямах никакви признаци. Просто една нощ станах до тоалетната, падна ми тапата,  изтекоха ми водите  и...се появи бебчо. Peace

# 16
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ох, на мен ми остават 7 дена до термин, но поне коремът ми се смъкна. Още преди 3 седмици.
Най-сигурно е ако ти изтекат водите, защото може да ти падне тапата и да родиш селд 1-2 дни.

# 17
  • Мнения: 6 164
Контракции или води. Казвам "или" защото стига и едното само. Може да започнат контракции и да се наложи да ти спукат там мехура, случва се да не може да се пукне сам и все пак да трябва вече да се вади бебето. Също стига и да изтекат само водите и без да имаш контракции, защото бебето без води не може да седи.

# 18
  • Мнения: 574
Най-големият признак е изтичането на водите Grinning и контракции на 5 минути мисля.

Както и падането на тапата,така мисля.
Тапата ми падна 2 седмици преди да родя,така че това едва ли е показател и корема не ми се свлече! NaughtyНо не се притеснявай като дойде няма как да го сбъркаш скоро ще разбереш няма как да си вечно бременна така че леко раждане  bouquet

# 19
  • Мнения: 750
Ооооо...ще разбереш,ще разбереш Mr. GreenНяма как да не разбереш!!! Hug

# 20
  • Мнения: 3 478
Ооооо...ще разбереш,ще разбереш Mr. GreenНяма как да не разбереш!!! Hug

Ъхъммм  Mr. Green. При мен само по контракциите разбрах, други признаци нямах никакви. Леко раждане ти желая, на финала си!

# 21
  • Мнения: 1 232
Може и да не разбереш LaughingДо последно.Нито корем ми се е свличал, нито нищо-наложи се да предизвикат....
абсолютно и при мен беше така,с тази разлика,че водите ми изтекоха ,а контракции никакви,сложиха ме на системи,така че сега се чуствам като за първи път Grinning

# 22
  • Мнения: 5 391
При мен показател за предстоящо раждане беше спукването на водите.

Няма как да се объркаш, ще разбереш когато раждането е на път, било с чести и дълги контракции или с изтичане на води.

# 23
  • Мнения: 144
Със сигурност ще разбереш.Желая ти леко раждане и не се страхувай!!!

# 24
  • Мнения: 2 616
На мен много ми хареса една майка, която беше написала преди време, че в училището за бременни й казали, че докато се чуди още дали е запознало раждането, процесът не е настъпил. Явно няма шанс да не се разбере, когато бебето тръгне.

Общи условия

Активация на акаунт