AVON само за представители - 09

  • 12 048
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
То има време, днес е едва 5-ти Simple Smile

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мен ми трябва днес, защото нещата за извън варна - ще пътуват, а са на доста висока стойност...

# 17
  • Мнения: 1 808
мама_знае, свързах се аз със зоналната, тя направо си ме прати в офися да попълня един формуляр и да върна продукта. Зона 40.

Новите кремове Hydra Radiance за каква възраст са?

Не знам за каква възраст са, никъде не прочетох. Но си взех и още след първото намазване съм доволна. По гъст е от 24.часовия (примерно - от който също съм много доволна). Аз съм почти на 30 с нормална  към суха кожа.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Новите кремове Hydra Radiance за каква възраст са?

Ами те заместват оранжевите за сияйна кожа, които май бяха за 25+  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 354
Мнеее не са за 25+.Тези кремове нямат възрастови ограничения.А тъй като са заместител на оранжевата серия означава,че са за всякакъв тип кожа. Peace

Момичета имам нужда да си оплача мъката. CryМного ми е слаба първа поръчка на 04/07.
При вас как е?Имам едва 90лв. и с този процент дори не мога да избия за мен поръчаното.Ужас.
Е да втора поръчка от стария каталог ми беше 250лв.,а първата 300лв.,ама сега много зле дереджето.

Е някак си не ми тежи вече,като ви се оплаках. Whistling

# 20
  • Мнения: 35 966
а аз от 05 нищо не си харесах, освен желетата за душ Sad

# 21
  • Мнения: 990
И аз нищо не си харесах на пръв поглед... Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз ще пробвам желетата определено, новия гланц на 19 стр. също, новата-стара двойна спирала на 17 стр. ми беше любимата, дано тази също ми хареса, очилата задължително Simple Smile, и то пак се събра  ooooh!

# 23
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
За мен определено пети каталог е по-слаб от 04. От 05 си харесах на 100 % козметичката синята в комплект със съмър уйт и спиралата, ама докато дойде време.. може и да се откажа..

# 24
  • Мнения: 128
Здравейте,

Можете ли да ми кажете кога ще получа експресната си поръчка при положение, че съм я пуснала на 03.03.2007. Поръчала съм си доста неща и с удоволствие ще споделя впечатленията си с вас, в тази тема съм нова, така че ме извинете предварително ако задавам тъпи въпроси!

# 25
  • Мнения: 11
Ivetunka, аз също пуснах експресна на 3.03 и ми изписа,че ще дойде на 7.03 .

А сега да ви питам всички за тоя проклет недостиг! Видях,че някоя от вас беше писала, че пяната за лице и тоника с бамбук били изчерпни, даже във фактурата пишело:"Няма в наличност, не поръчвай" . Е, след като пуснах по 10 бройки на червен светофар на 3.03 , днес гледам в сайта на Авон, че са ми ги фактурирали и са вътре тониците и пените. Това означава ли, че ще дойдат наистина???  Мерси предварително  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 914
Мнеее не са за 25+.Тези кремове нямат възрастови ограничения.А тъй като са заместител на оранжевата серия означава,че са за всякакъв тип кожа. Peace


Mерси Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 914
Е, след като пуснах по 10 бройки на червен светофар на 3.03 , днес гледам в сайта на Авон, че са ми ги фактурирали и са вътре тониците и пените. Това означава ли, че ще дойдат наистина??? 

Щом са фактурирани, ще дойдат. Добре, че казвате. Да не се прецакат и други Wink

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Пфууу.. какво ще ги правя и аз сега 5 тоника Wink
Утре ще видим като ми фактурират нещата, ама явно и мен ще ме "огреят"
Значи, направо да отваряме сергиите от утре  Mr. Green

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Ехааа.. излезна ми фактурката .. тониците ги няма.. пише да не съм ги била поръчвала .. тъкмо се чудех на кой ще ги пробутвам Wink
Даже са ми пуснали подарък - крем за извайване на бюст  Mr. Green
И на всичкото отгоре най-накрая са ми отпуснали прословутия мус .. аз вече го забравих него.. хубаво че ще ми го пратят най-накрая ..  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт