2007 -година на бебето (годината на златната свиня 1 на 600 години)

  • 4 771
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 283
Радвам се!
Момичета пожелавам ви го -до края на годината по едно златно свинче или до вас или в коремето,нали годината изтича до февруари 2008-е имате шанс всички.


Да, наистина има доста време, така чев, чакаме да се похвалят все повече момичета с EFP preggo

# 16
  • Мнения: 375
ДАНО!!!БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА! HugНЕКА ТАЗИ ГОДИНА СЕ СБАДНАТ МЕЧТИТЕ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА В ТОЗИ ФОРУМ  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 317
Искам и аз. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 146
Ох и аз искам... свиня   Praynig щом ще е здраво. Пожелавам свинчета и на останалите  Grinning

# 19
  • Мнения: 780
сигурни ли сте че става въпрос и за заченатите през тази година аз знам че е смо за родените през нея  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 380
Не е ли по-важно да се зачене и роди здраво дете, отколкото дали, ще е "златна свиня",  "зелен кон" и т.н.  #Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 248
И аз си искам "свинчето" тази година тогава  Cry. Дано Господ помогне на всички ни да се класираме за бебчета скоро. Аз вярвам в чудеса, така че искрено се надявам да ни се случи най-прекрасното чудо. baby_neutral

# 22
  • Мнения: 283
И аз си искам "свинчето" тази година тогава  Cry. Дано Господ помогне на всички ни да се класираме за бебчета скоро. Аз вярвам в чудеса, така че искрено се надявам да ни се случи най-прекрасното чудо. baby_neutral

И аз вярвам в чудеса и ви стискам силно, силно палци, момичета!!!!!

# 23
  • Мнения: 219
Здравейте момичета ! Нямам думи как да ви се похваля ще си имам бебче живот и здраве -"златно свиче" ! Самата аз сьм родена през такава година на свинята но не е златна като тази! Пожелавам на всички който изкат бебче да имат!

# 24
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз се радвам, че ще раждам тези дни, тоест в тази прословута година. Но предварително незнаех, че е толкова хубава. А дано да е на късмет на всички!!!

# 25
  • Мнения: 219
Късмет на всички!!!
 
 
 

# 26
  • Мнения: 245
e36 ЧЕСТИТООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!
Лека и безпроблемна бременност и сладко, пухкаво и здарво бебе!

 Hug  bouquet newsm44 и само положителни емоции!

И дай Боже и на нас всички тук дето сме се наредили на опашката да ни сполетят  EFP

Целувки на всички!

# 27
  • Мнения: 219
Flying  благодаря за пожеланията !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Пожелавам на всички който изкат бебче да си имат от все сьрце и душа!
 По голямо щастие от това да имаш дете няма !

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
e36, честитооооооооооо!
Пожелавам ти най-леката и спокойна бременност, миличка!  bouquet

Хей, не може ли и аз да си поръчам едно бебче през тази хгодина...! Praynig Praynig Praynig
Вече се отчаях!!! Cry

# 29
  • Мнения: 1 380
hariela я не се отчайвай. То бебето ще си дойде когато трябва, само търпение да имаш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт