Шезлонг за бебе - от кой месец ?

  • 11 193
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 389
От самото начало го ползваме.

# 16
  • Мнения: 2 159
ние ползвахме шезлонг от първия месец-нашият е с регулиране на облегалката и може да става в легнало положение-бебка си стоеше там по цял ден и си я люлеех-слагай го смело Peace
и ние така Peace
сега от 1 месец го слагам на първата позиция, която е съвсем леко полулегнало положение Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 818
От самото начало! Peace

# 18
  • Мнения: 4 784
Би трябвало да може да се регулира, ако не - върнете го в магазина и си вземете регулиращ. Нашият е на Чиполино и се регулира.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 407
От раждането я слагах в шезлонг.

# 20
  • Мнения: 6 164
Няма да му навреди, дори ще му е по-добре, че може да вижда. На 2 месеца на Крис му бях вдигнала облегалката в количката на 30о - при тази позиция тежестта пада на облегалката, не на кръста и няма проблем. Важно е само да не клюма главата настрани.[/color] Peace

# 21
  • Мнения: 1 029
ние го ползваме активно още от първата седмица Wink

И ние така!  Peace

# 22
  • Мнения: 4 621
Използвах шезлонг от първия месец, като я слагах в легнало положение до 3 месеца, след което започнах да повдигам леко облегалката Peace

# 23
  • Мнения: 2 677
От самото начало.  Peace Страшно удобство си е това чудо.  Grinning

# 24
  • Мнения: 451
и аз я слагам мойта постоянно, но късно разбрах за това удобство. Слагай смело, но се очудвам, че не се регулира наклона на облегалката, дори при най-простите и евтини я има тази опция. Провери и ако наклона е по-голям пробвай да го замениш за друг

# 25
  • Мнения: 2 616
От всичко, което изчетох тук шезлонгите са за най-малките, още докато са новородени, стига да има напълно легнала позиция може да си стои в него неограничено време. Само като заспи мисля да го местя в креватчето, за да не се научи да спи само в него и да не си иска кошарата после.

# 26
  • Мнения: 1 273
Мамчета дай те линк да видя тия шезлонги, по възможност да са и люлки едновременно Praynig

# 27
  • Мнения: 2 381
Спокойно можеш да го ползваш.Ние взехме когато бебка беше на 3 месеца и съжалявахме, че по-рано не сме купили.

# 28
  • Мнения: 6 461
Още от първия месец.

# 29
  • Мнения: 327
От 2 месец го ползваме и още, докато може yes.Голямо удобство е за бебето и за нас Peace.

Общи условия

Активация на акаунт