🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 745
  • 1 570
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 2 052
Зависи кого питаш. Отдавна е ясно че "масата зрители" и форумците са на различно ниво и различни ценности.
Тук във форумите (и в двете теми) влизаме само по няколко стотин човека, което е много далеч от каквито и да е представителни извадки. Телевизия в България гледат около 2 милиона човека. Самите телевизии разполагат със изключително детайлни и верни данни и знаят прекрасно какво се гледа, колко се харесва и прочие.
Завършвам със това, че съвсем скоро се очакват новини от страна на Бтв за следващите си телевизионни сезони и проекти.

# 931
  • Мнения: 6 944
Днес дослушах интервюто с Н.Н. Така представи Мимо все едно е попадение едно на милион. В третата доставка на провизии ще са качени по дърветата и горките ще трябва да се катерят..."като маймуни" както каза. А една от жените коремът и залепен за гърба лежала на пясъка и ревяла от глад а те и казвали "издръж" . Имало някакъв вече към финала който нокрая си разказал стратегията от ден 1 вкл. и как се е обличал и им събрал очите щото никой не подозирал, че всичко изчислявал по 3,14.

# 932
  • Мнения: X
*по-нагласено нещо не съм гледала.
Гледайте визитката на Кирил. Още там е загатнато.

# 933
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
*по-нагласено нещо не съм гледала.
Гледайте визитката на Кирил. Още там е загатнато.
Не мога да си го причиня.
Достатъчен ми е всяка вечер по два часа.
Би ли споделила /ако искаш/ какво имаш предвид?

# 934
  • Мнения: 604
Странно ми е тату майстор да няма нито една татуировка.
В някакво видео, май визитките, Георги каза, че има татуировки, но не се виждат толкова лесно. На различни части на тялото има татуирани точки (.), които били някакви енергийни центрове или нещо подобно

# 935
  • България
  • Мнения: 3 691
Странно ми е тату майстор да няма нито една татуировка.
В някакво видео, май визитките, Георги каза, че има татуировки, но не се виждат толкова лесно. На различни части на тялото има татуирани точки (.), които били някакви енергийни центрове или нещо подобно

Пълна кукувица!
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

# 936
  • Мнения: 679
Аз съм от тези, които гледат и двете предавания, това на запис, игрите на живо. Най-вече е по навик, защото освен Сървайвър друго по БТВ никога не съм гледала. Тук специално благодаря на outcast, че го прави достъпно!! 🙌

Много повече харесвам Острова, най-вече заради разнообразието на участници, и това че игрите са равностойни, има място за обрати и най-вече стратегиите. Само ми дойде малко монотонно в първия цикъл 3 от 4 дни еднакви. Щеше да е интересно да има повече отборни битки, епизода в който се бориха за провизии ми е фаворит до тук.

# 937
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
Аз съм от тези, които гледат и двете предавания, това на запис, игрите на живо.
Скрит текст:
Най-вече е по навик, защото освен Сървайвър друго по БТВ никога не съм гледала. Тук специално благодаря на outcast, че го прави достъпно!! 🙌

Много повече харесвам Острова, най-вече заради разнообразието на участници, и това че игрите са равностойни, има място за обрати и най-вече стратегиите. Само ми дойде малко монотонно в първия цикъл 3 от 4 дни еднакви. Щеше да е интересно да има повече отборни битки, епизода в който се бориха за провизии ми е фаворит до тук.
Е, аз това го пиша от септември месец. Blush
Масово хората правят това, и не мисля, че повечето от тях нямат опция за връщане, или пък такава за запис.
Затова тези рейтинги за мен са абсолютно нерелевантни, да не говорим и за потребителите като теб, които гледат от чужбина.

Всъщност, май не познавам хора без интерактивна ТВ, но аз далеч не съм някакъв коректив.

Последна редакция: ср, 30 окт 2024, 19:51 от Merri_An

# 938
  • Мнения: X
*по-нагласено нещо не съм гледала.
Гледайте визитката на Кирил. Още там е загатнато.
Не мога да си го причиня.
Достатъчен ми е всяка вечер по два часа.
Би ли споделила /ако искаш/ какво имаш предвид?
Когато  снимаха от спалнята му, го питаха кога последно жена е спала там.

# 939
  • Мнения: 679
Чудех се в началото дали да тръгна с Острова, а Игрите на запис, но те и почнаха ден или два по-рано. А визитките са ми най-омразната част и не исках да си причинявам над 50 човека за два дни, въпреки че бяха много по-добри островните за по минута-две, но това нямаше как да го знам. Отделно е по лесно за наваксване по малко епизоди.

# 940
  • Мнения: 655
Ролята на Киро беше на катализатор.Без него цялата тая любовна драма,сълзи и сополи нямаше как да се случат.

Хвърлих един поглед на ИГ на Биляна и на Берке и не видях никакви общи снимки или нещо, което да ме наведе на мисълта, че са останали заедно и след шоуто.

Или наистина това, което гледаме е театър е стратегия или просто преживяванията и емоциите на острова са били много по-силни и концентрирани и след края му и връщането към рутината на ежедневието нещата са се уталожили.

Или пък не искат да правят отношенията си публично достояние и да дават поводи за всякакви коментари ( което би било правилното решение, особено в техния случай и след всичко излъчено вчера ).

Някой има ли информация дали са заедно или не в момента ?

# 941
  • España
  • Мнения: 1 761
Тръгването на Иван носи само положителни емоции : хем той се превърна в герой ; хем “даде път на любовта”; хем и нас оттърва от репертоара на Глория и тнт от жанра !
Между другото , когато запее лагер 2 , следя с интерес реакциите на Алекс ( като изпаднал в културен шок 😉) …. Снощи барЕм  пляска ….де да иде ….

Последна редакция: чт, 31 окт 2024, 15:01 от Воден пъпеш

# 942
  • Мнения: 8 771
Това пък какво има или няма в ИГ колко да е показателно...
Те и Киро и Рената имаха обща снимка, от която всички заключихме, че са заедно, но се оказа, че не е така.

# 943
  • Мнения: 616
Звучи интересен изборът на играчи

# 944
  • Мнения: 11 241
Тренера е на Мелмак относно сметките кой да играе... А пък Майка Тереза от плуване я е страх, от високо я е страх... Да не е объркала предаването? Да ходи в някое кулинарно.

Общи условия

Активация на акаунт