Най-актуалния цвят на косата!!!!!

  • 5 194
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 917
И аз четох, че са на мода светло-кестенявите нюанси или тези с меден оттенък. Харесах си цвета на Джесика Симпсън (бяха я пуснали в компроматите)
http://i7.tinypic.com/2hx3rsg.jpg

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 00:54 от Дивиана

# 16
  • Варна
  • Мнения: 917
ужас, много се извинявам за голямата снимка

# 17
  • Мнения: 2 897
Хубав е цветът на Джесика,но нея аз лично я харесвам повече руса...
Един от любимите ми цветове е този на косата на
Дженифър Лопез thumbsup
този на Елън Помпео също много харесвам
и тук особено!

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 11:49 от Zorie

# 18
  • Мнения: 144
Хубав е цветът на Джесика,но нея аз лично я харесвам повече руса...
Един от любимите ми цветове е този на косата на
Дженифър Лопез thumbsup
този на Елън Помпео също много харесвам
и тук особено!


Много ми харесват и на мен

# 19
  • Мнения: 1 929
Хубав е цветът на Джесика,но нея аз лично я харесвам повече руса...
Един от любимите ми цветове е този на косата на
Дженифър Лопез thumbsup
този на Елън Помпео също много харесвам
и тук особено!



Zorie твоят цвят е 1:1 с този на Елън Помпео ,особено последната снимка-супер е...де да можех и аз да го постигна-благородно ти завиждам Hug

# 20
  • Мнения: 2 897
Хубав е цветът на Джесика,но нея аз лично я харесвам повече руса...
Един от любимите ми цветове е този на косата на
Дженифър Лопез thumbsup
този на Елън Помпео също много харесвам
и тук особено!



Zorie твоят цвят е 1:1 с този на Елън Помпео ,особено последната снимка-супер е...де да можех и аз да го постигна-благородно ти завиждам Hug
Благодаря Hug
Доста време ми отне,но се радвам,че се получи Simple SmileОт всички цветове,с които съм била,определено мога да заявя,че това е моят цвят!

# 21
  • Мнения: 1 063
Това ми харесва. На Мелания имам предвид.
Снимката - Spring 2007 , J. Mendel - Backstage
Melania Trump and Helen Lee Schifter.



Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 23:28 от Ив

# 22
  • София
  • Мнения: 4 589
Аз лично не се ръководя от модата в избора си на цвят, но темичката ми е интересна. Peace Минала съм през всички цветове и сега съм кестенява, може да се каже тъмно. При мен проблемът е, че  бързо ми омръзва един цвят и се все се чудя каква да се боядисам, а за съжаление с тънък косъм и доста си изтощавам перушината така Flutter Сега ми се иска нещо по-светлокестеняво, нещо като лешник, коняк, не знам точно как да го определя. Grinning Или пък руси кичури... newsm78 Ама ще го оставя за след раждането живот и здраве. Wink

# 23
  • Мнения: 224
Дайте ..мнения за това какъв е най-актуалният цвят на косата сега ..и какъв ще буде лятото ..Ако някой е по запознат нека пише Peace..Съсъ снимки ще се разберем май по леснички Peace Peace Peace Peace..решила съм да се боядисвам ,но не съм сигорна ..какъв цвят Знам ,че е много  относително мнението ви ...понеже еено е да ти ходи а съвсем друго е да си в крак с модата:)..Е ако не друго поне ще съм в час кое е модерно!!!! Hug

Пооправи си грешчиците в постинга, че са доста и наистина дразнят, и по-трудно се чете Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 126
Ивету...сажалявам,но май си останала с погрешни впечатления...Не ми се сърди ..ама едва ли черното е актоалния цявят тази година!!!! Hug..Пък и понякога..е малко трудно да съчетаем модното с това което ни отива на самите нас!А за бретоните си права...май всяка втора вече е сбретон newsm78...ако искаш пиши на лични ..надявам се не съм те засегнала с нещо....  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 663
Най-актуални за момента и през следващия сезон са нюансите на кестенявото или смесица от няколко.При прическите хитови са каретата с дължина най-много до рамото, като колкото е по-късо и пощаво  толкова е по-модерно.Бретона е с различна дължина в двата края - по диагонал на лицето и пада леко над едното око или го закрива напълно

# 26
  • София
  • Мнения: 2 161
Нещо такова :
Или тъмен щоколад, според моя фризиор Peace

# 27
  • Мнения: 5 317
от това черно ще ми е много трудно да съм в крак с модата.

# 28
  • Мнения: 4 068
Зори, значи моята коса ще ти допадне. Баш като на Джей Л я докарах и то съвсем без да искам. Всъщност исках да постигна доста по-рус ефект ама нейсе. Явно по случайност съм напълно в крак с модата. Grinning

# 29
  • Мнения: 1 813
от това черно ще ми е много трудно да съм в крак с модата.
smile3502   К`во ти пука ще си седим демоде и двете.Аз си поднових черното преди няма и седмица .

Общи условия

Активация на акаунт