Най-актуалния цвят на косата!!!!!

  • 5 200
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Зори, значи моята коса ще ти допадне. Баш като на Джей Л я докарах и то съвсем без да искам. Всъщност исках да постигна доста по-рус ефект ама нейсе. Явно по случайност съм напълно в крак с модата. Grinning

Радвам се много GrinningЦветът наистина си го бива и има не малко почитателки Wink

Между другото,когато се видяхме последния, път цветът ти също ми хареса thumbsup

# 31
  • Мнения: 2 495
Oт това, което съм чела до момента, оставам с впечатлението че ще са модерни, основно:светлия кестен, керемидения, а особен хит може би ще бъде оранжевия цвят.Наскоро видях една позната, беше си направила точно такъв ти прическа-оранжево-рус цвят с бретон"ала Нели Фуртадо"и изглеждаше повече от прекрасно HugЖалко, че нямам нейна снимка, за да ви покажа колко добре й стоеше Wink
Ето една примерна снимка, как изглежда оранжевия цвят:
Друго-тъмен кестен, подчертан със едва забележими кичури, които омекотяват извивките на лицето Wink Отново имаме бретон
Ето една знаменитост с оранжева коса-
Новият цвят на Бийонсе, също е жесток:

# 32
  • Мнения: 5 317
от това черно ще ми е много трудно да съм в крак с модата.
smile3502   К`во ти пука ще си седим демоде и двете.Аз си поднових черното преди няма и седмица .
И аз,преди толкова. Peace

# 33
  • Мнения: 2 495
Пропуснах да спомена, че прическата на Нели Фуртадо много ме кефи Peace

# 34
И аз мисля че най-актуалния цвят сега ще бъде оранжевия Party

# 35
  • Мнения: 3 211
Зори, значи моята коса ще ти допадне. Баш като на Джей Л я докарах и то съвсем без да искам. Всъщност исках да постигна доста по-рус ефект ама нейсе. Явно по случайност съм напълно в крак с модата. Grinning
И аз така, уж казах на фризьорката да е по-светъл, а то стана точно като на Дж Л
А пък този оранжевият ми е направо оврат

# 36
# 37
  • :)
  • Мнения: 337
На мен лично оранжевият цвят ми е доста на сърце:) но от 3 месеца съм решила да си оставям естествения, засега не съм се разколебала, има време:)

# 38
  • Мнения: 408
Миналата седмица, като отидох за няколко светли кичура, фризьорката се опита да ме убеди да ми направи косата шоколадова  newsm78 тръгнах си с кичури  Whistling

# 39
# 40
  • Мнения: 1 043
за най актуалния и представа нямам кои е точно но аз съм на тема кестен или коняк тези месеци , мислих и нещо от рода на тъмно русо да си направя но още млко ще помисля че да минава малко време между боядисванията да не обеднея откъм коса  Crazy

# 41
  • Мнения: 5 299
Русото винаги е било актуално(сред мъжете-колкото и да не си го признават) Wink
Друг е въпроса, че не на всяка физиономия отиват всички цветове(ако ще и да са най-актуалните)  Wink

# 42
  • Мнения: 2 897

Също много хубав цвят Peace

Русото винаги е било актуално(сред мъжете-колкото и да не си го признават) Wink
Друг е въпроса, че не на всяка физиономия отиват всички цветове(ако ще и да са най-актуалните)  Wink
Абсолютно съгласна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт