Кой до 8март ще изкрещи,че е видял двете черти 05-11.03.2007г

  • 13 129
  • 634
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 802
Добро утро на всички, Честита нова темичка ....
Страхотно заглавие !
Аз нали си пропуснах овуто и не чакам ...
но ще се радвам за всички вас тези дни ...
Хайду Мушмороче, който пуска темичка - той се хвали първи !
Стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Днес хич не ми се ходи на работа, ама няма начин .
Лека и весела седмица .
Днес май времето пак ще е страхотно  newsm08 newsm08

# 16
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Поради липсата на Голди, да взема да ви почерпя по едно кафе. То мойто не е като нейното, ама като се върне ще навакса

# 17
  • София
  • Мнения: 966
STELLA_B  благодаря за кафето - хубаво е много.
Хайде чакам много  EFP
Успешна седмица на всички

# 18
  • Мнения: 375
добро утро и от мен!успешна седмица на всички!Страхотна темичка за женския празник!Късмет!!!

# 19
  • Мнения: 2 270
Добро утро и от мен!  bouquet
STELLA_B   - страхотно кафенце! Hug
mu6morok   - чудусно заглавийце Hug дано ни е на къдмет! Praynig
Успешна седмица, момичета!!!

# 20
  • Мнения: 851
Добро утро и от мен момичета  Hug
дано ни е на късмет тази седмичка, че има доста НЕчакащи, които чакат да видят  EFP
Стелче - благодаря за хубавото кафенце - Goldie си е намерила достоен заместник  Grinning Стискам палци тази седмица да те пропусне лелката, а аз да те последвам към отчетни още следващата седмичка  Peace
Добре дошли ZiMa и комикс Много се радваме, че се присъедихте към нас, но ще се радваме още повече ако напуснем заедно към отчетни  Mr. Green Комикс: Нов месец нов късмет, този път наистина ще стане  smile3521
Хайде хубава и усмихната седмичка ви желая мили дами и да получите много от тези  EFP подаръци за 8-ми март

# 21
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро!Супер темичка.Днес ми е толкова хубаво,едно слънчеце пече,все едно е пролет!Стели, и твоето кафенце си го бива.Пожелавам тази седмица безброй положителни тестчета!Лек ден на всички

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро момичета,минавам само дас е разпиша и да ви пожелая успех през новата седмичка

# 23
  • Мнения: 295
Добро утро!
С това ми вманиачаване по форума и с постоянно реещите ми се мисли... за  baby_neutral така съм назаднала с работата, че известно време повечко ще чета (да не пропусна някоя хубава новинка) и по- малко ще пиша, че малко да наваксам. Прегръщам ви всички и ви пожелавам много късмет през тази седмица  Hug Peace Flowers Four Leaf Clover
Стела, аз като гледам май време ти е за тест  Peace

# 24
  • Мнения: 851
Момичета, кокичета, аз също ще ви изоставя за известно време, за да понаваксам с работата, че шефката се върна от отпуска ииииии.... По-късно пак ще намина да видя няма ли вече похвалили се с  EFP

# 25
  • София
  • Мнения: 3 524
Добро утро милички
ТЕМАТА Е УБИЕЦ Мушмороче!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Айде да е пълна с двучертичкови новинки!!!
Целувки от мен и лека седмица, ще ви нагледма по-късно, ама не се офляквайте де!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 218
Добро утро момичета!
Мушмороче ,много хубава темичка , айде да ти е на късмет!
На всички Ви желая, лека седмица и много  EFP а после stork-boy stork-girl preggo  ylinfant newsm30 smile3504

# 27
  • Мнения: 660
Добро утро и от мен в чудната ни нова темичка!!!

Мушмороче,
благодаря за наградката!  Mr. Green

Стелче,
ммммм кафенцето е екстра!  Hug

Айде момичета, дано поне една от нас се похвали тези дни! Стискам палци!!!  Praynig Peace
И аз ужасно много работа имам да наваксвам. Ако не се стегна, не знам... Ще ме изритат!  Embarassed

Ама ще хвърлям по едно очо все пак, да не изпусна нещо!  Mr. Green

Прегръщам ви и нека това е най-бебеносната и слънчева седмичка!   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 270
А има ли някой, който ще прави тестче днес?

# 29
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз така като гледам всички се ослушват за тестчета.Искат да направят май в един ден бейби бум Grinning

Общи условия

Активация на акаунт