Кой до 8март ще изкрещи,че е видял двете черти 05-11.03.2007г

  • 13 161
  • 634
  •   1
Отговори
# 600
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Добро утро!Ей,мушморок,какво става?Бледи ,ама две.Хайде като потвърдиш ще честитя,да не бързам аз като теле пред майка си.
А вие двете пиянки-ни въ лий срам бе?Без мен да пиете Mr. Green

# 601
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утроооо! Много рано ставате бре моми! И кафенцето сервирали. Мммм, суперско е Кате, мерси!
Мушморооооок, кво става тука сега? И на всичкото отгоре на пиано бар ходиш, а? Кой сега ще дърпа уши? Я марш в двете нули и докладвай, че сън не сме спали да чакаме да се похвалиш! smile3513
Никита, що си мислиш че не сме оставили и за тебе?
Аз днес заминавам за Свищов да видим как ще се боря с ония олигофрени за защитата... Да ми стискате палци във вторник, ей!
Айде, хубав ден и много усмивки!

# 602
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Стелче,успех на защитата!Ще ги разбиеш!Пък от пиенето щом сте оставили малко и за мен- няма да се сърдя Simple Smile

# 603
  • Мнения: 163
Добрютру!

Стелче, успех със защитата! Моето предчувствие е, че ще ги сбориш Wink

Да се оплача - макар да подминавам енергично пиенето и яденето във форума, вчера си наруших 2 пъти диетката Embarassed какво ми става не знам ама този път нещо много ларж го карам...

И да си кажа повода за някаква радост - според ФФто е имало ову на 15ти ден. Питала съм вече в темичката за графиките дали е възможно да е вярно, но все пак някак ми олекна на душата и ми се танцува  Laughing

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Добро утро  #Crazy Абе вие бебета не правите ли, какво е това количество страници дето сте изписали? Ей ся шъ съ идосът модераторките люти  Mr. Green Тя едната заета памперси да сменя, оакани дупета да бърше, ама другата и тя не прощава  Mr. Green
Ей Мушмурок бързо да докладваш + резултата щото и аз ще дърпам уши, то на Стелски не останаха вече за дърпане  Twisted Evil почваме с твоите  Joy

# 605
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
абе на 7-та минута излезе бледа розиова черта.ама едвам забележима newsm78 #Crazy
Спазвайте точно инструкциите. След седмата минута мисля, че е повече.
Тествай днес пак с първа урина. Успех  Hug
И внимавайте с чата.

# 606
  • Мнения: 1 792
НА ТОЗИ СНОЩНИЯ ПИШЕШЕ ДА НЕ СЕ ОТЧИТА РЕЗУЛТАТ СЛЕД 10 МИН И АЗ ЗАТОВА СЕ ОЦЪКЛИХ.А ДНЕС НАПРАВИХ ШУЪР ЧЕК И НЯМА НИЩО.ТАКА ЧЕ НЕ МЕ БРОЙТЕ. Sad

# 607
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Мушморок,що не направиш един кръвун тест?Тебе явно другите не те ловят.Не се предавай Peace

# 608
  • Мнения: 447
Аз не съм за тук, ама тайничко си ви подслушвам Whistling и се надявам да не се сърдите Hug
Мушмороче, не се предавай толкова лесно. И аз така един месец през ден правих тестове, дето пишеше че след 5,10 и не помня още коя минута са невалидни и съответно на 6, 11 и т.н. минута ми се появяваше и втората черта. Резултата- 10 седмица. Стискам палци и успех   bouquet

# 609
  • Мнения: 245
Добър ден моми Crazy

Мушморочеееееееееее е аде дееееееееее кво стана с тоя тест изпренадахме се вече.

Палците ми откапаха от стискане!

Чакаме те, зарадвай ни!!!!!!!!!!

Целувчици! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 610
  • Мнения: 701
Слънчице  Мушмороково, newsm51,не бързай мила.Аз противно на всички останали момичета ще ти кажа само едно - колкото по-късно,толкова по-сладко.
Аз мисля рано е още,а!? newsm03
Потрай още три - четири дни.Да ти кажа незнам за теб ама аз едва се сдържам да те видя какво сте сътворили... newsm47
Трай бабо за хубост още няколко дни. newsm47
Пък после каквото теста покаже... newsm09

# 611
  • Мнения: 560
Браооо бе,ко сте праили снощи,че чак сега стаате? smile3508 luvbed
Аз цял мач изгледах на Академик.
Малееее,беше студено,като качат снимките във форума,ще ви пусна една снимка да видитя-няма такъв идиот като мене.
Стелче,успех!!!
Мушморок,вече ме хвърляш в джаза-гледам ти графиката-уникат,сестро-цикъл 124578 дни,по 6 пъти овулация. newsm12

# 612
  • Мнения: 1 792
Flying ми аз казах бе.правих тази сутрин шуърчек и беше отрицателен.аз и първия път като бях бременна ми беше бледа чертата явно мен не ме ловят много тея тестове.утре ще ида на лекар и ако нищо не види ще пусна малко кръвчица.пък то ще си покаже.аз честно казано мисля че няма нищо.няма и признаци-ни температура, ни гърди, ни корем ,ни предърпвания абе нищо.

# 613
  • Мнения: 9 138
Кате, и аз ти сметнах термина на 16.11  Simple Smile
Овулацията ти е била явно след 20-ти, ако тогава сте правили секс, значи спермитата са я дочакали Wink
Ако цикълът ти е средно 28 дни, предполага се че ЛФ ти е 14 - това ти е терминът.
Мушморок, стискам палци все пак  Peace

# 614
  • Мнения: 245
ooooooooo мушмороче аз съм малко недоскив тая сутрин.........нали съм болна  недоволна......извинявай...аиде стискаме палци.....

Общи условия

Активация на акаунт