Кралски работи и клюки - ноември 2024

  • 90 319
  • 1 510
  •   1
Отговори
# 990
  • Някъде там
  • Мнения: 19 298
Щастливци 🥰








Фредерик като патрон на  асоциацията "DenmarkBridge"
е организирал среща с Йенс Столтенберг който е изнесъл презентация в понеделник следобед в двореца на Кристиан Вл в Амалиенборг за асоциацията DenmarkBridge.
След презентацията на Йенс Столтенберг, Фредерик е бил домакин на вечеря за членовете на мрежата, която включва представители на редица датски компании с интерес към развитието на технологиите и възможностите, които то предоставя за развитие и растеж на бизнеса на компаниите.



Христина, сигурно горчиво съжалява, че въобще го е срещнала този измамник.
Не стига че му плаща издръжка въпреки, че децата им са пълнолетни, ами и малко му била.

Скрит текст:
Инфанта Кристина и Иняки Урдангарин отново се скараха за пари. По-конкретно за месечната пенсия, която сестрата на Фелипе VI предава на съпруга си, който в момента няма работа.

Очевидно всичко е започнало с преместването на Иняки и приятелката му Айнхоа ​​Арментия в нов апартамент. Новият дом на бившия херцог на Палма се намира в квартал Ciudad Jardin, във Витория, един от най-благородните и изключителни квартали в баския град.

В този район апартамент с 3 спални струва около 1500 евро на месец за наемане, а покупните му цени на пазара надхвърлят 2 милиона евро, според Monarquía Confidencial, който също извади наяве, че високият начин на живот на Иняки причинява главоболие за бившата му съпруга, която е тази, която покрива разходите му.
Решението на инфантата да не повиши издръжката на бившия си съпруг „създаде нова точка на напрежение в процес на раздяла, който вече беше нашумял и сложен“.
„Кристина не желае да приеме повече изнудване“, обясняват пред MC източници, близки до дъщерята на Хуан Карлос I.
https://www.pronto.es/noticias-del-corazon/casas-reales/familia- … 68399.html#image1

# 991
  • Мнения: 5 064
Снощи късно вечерта Мариус е арестуван отново. В момента е в ареста. Арестуван е с обвинение за изнасилване. Арестуван е в кола заедно с жертвата, която е била в безпомощно състояние. Жертвата е Ребека, която е последната жертва от август. Обвинението за изнасилване е добавено към другия обвинителен акт, заедно с още едно нарушение на забраната за контакт и каране без валидна книжка.

Полицията уточнява, че обвинението за изнасилване е за изнасилване без извършен полов акт.


А за пътуването в Лондон си е сложил фалшив мустак и си е боядисал косата. Явно за да не го разпознаят. След завръщане от Лондон е забелязан пред известен и луксозен спа хотел.



Тоя хубостник трябва да търка нара до свършване на делото.
Ето цялото съобщение до медиите от полицията: https://www.politiet.no/aktuelt-tall-og-fakta/aktuelt/nyheter/20 … elsen-er-utvidet/

Последна редакция: вт, 19 ное 2024, 10:08 от Fenris

# 992
  • Мнения: 5 268
Прекрасно просто. А Метте-Марит и Хокон продължават да го дондуркат и не взимат никакви мерки. След шопинг пътуването до Лондон, сега може да го заведат на Малдивите, че зима идва, ще измръзне в Норвегия. Трябва да бъде възнаграден за ареста.

# 993
  • Мнения: 5 337
Поведението на норвежкият кралски двор е меко казано странно.
Потресаващо е това, което се е случило.

Последна редакция: вт, 19 ное 2024, 10:43 от purpletka

# 994
  • Мнения: 5 064
Явно Метте-Марит и Хокон съвсем са го изпуснали от контрол последните години и полицията трябва да го тикне в затвора до разглеждане на делото. При предното арестуване за нарушаване на забраната за контакт с Ребека го пуснаха с уговорката, че му се е изяснило, че трябва да внимава занапред. Явно той не си е взел поука, защото пак е нарушил забраната.

Как той и тя са се оказали в една кола не се уточнява, но той явно е шофирал (а няма валидна книжка, отнеха му я), а тя се описва в безпомощно състояние (пияна или под влияние на наркотици). Тоест тя не е могла да се противопостави на неговите сексуални действия. Какво точно е направил не се казва също, но щом полицията го нарича изнасилване, а не сексуално действие, явно не става дума само за опипване. Не тя е подала жалбата, а полицията сама повдига това обвинение. Кой е информирал полицията за ставащото също не се уточнява.

Мълчанието на агнетата Метте-Марит, Хокон и целокупния Дворец вече става нелепо. На фона на пълния хаос и тоталната липса на контрол, обещанията за рехабилитация и всичкото, наистина е време това семейство да се разкара от властова позиция и да станем република.

С новото обвинение, което трябва да се разследва, ще се удължи още повече времето преди да започне дело. Дано поне полицията поиска от съда мярка за постоянно задържане до делото, че да ни се спестят повече гаври от негова страна.


Ооо, сега излезе уточнение по новините. Значи имаме две жени. Арестуван е заедно с Ребека в кола като нарушение на забраната за контакт, но не тя е жертвата на изнасилване. Жертвата на изнасилване е друга жена, което е станало малко по-рано тази година.

Последна редакция: вт, 19 ное 2024, 10:46 от Fenris

# 995
  • Мнения: 2 289
Тоест Метте и Хокон са пътували до ЛОндон с дегизирания с фалшив мустак и фалшива коса Мариус? Тези хора участват на 100% в този фарс и наглото им поведение пред журналистите е потресаващо...

Фенрис, обърках се кога е станало това изнасилване, вчера ли? Горкият норвежки крал, какво му дойде на главата Sad

очевидно Мариус има много тежки проблеми, които надали са тайна за родителите му. Всеки нормален родител вече щеше да е потърсил специализирана помощ и да ограничи движението на опасния за околните си син.

# 996
  • Мнения: 1 477
Фенрис, този явно е  тотален психопат и социопат. Да видим мама му как ще го измъква тоя път.

# 997
  • Мнения: 9 514
Той, че е за прибиране в затвора, за прибиране е... ама тази Ребека какво му прави в колата Thinking Той е нарушил заповедта за контакт, като тя е влязла в колата му или как Flushed Или тя е в супертежка зависимост от насилника си и е за психиатрично лечение или си е чиста провокация да общува с него. И двете ситуации са гадни.

# 998
  • Мнения: 14 928
Голяма жена съм, но нещо не разбирам какво е това изнасилване без изнасилване?
И какво е правело момичето в колата му? Как е попаднала там въобще? Отвлечена ли е била, сама ли е отишла при него?
Първоначално сериозният казус взе да придобива вкус на някакъв премислен театрален етюд със скрит кукловод. В крайна сметка, може и да успее в постигането целите си.
Едно е ясно, норвежката полиция и цялата им правораздаване система е много зле. А преди се чудех как е възможно подобно безпрецедентно отнемане на деца от родителите им там, с което се прославиха в цял свят. Започвам да разбирам как и защо.

# 999
  • При семейството си
  • Мнения: 7 875
На мен пък вече малко ми звучат нещо…Ребека (жертвата на насилие) пак с него в колата, в безпомощно състояние, изнасилване, ама не точно , ама то било преди, ама друга потърпевша…
Мариус, че има проблеми, безспорно…ама дали и някой друг не крои неговата или чужда шапка.

# 1 000
  • Някъде там
  • Мнения: 19 298
Мариус, че категорично е за затвор и то за дълго, е.
Момичето заради което е арестуван снощи няма нищо общо с Ребека и с Мариус нямала. Видяла го в деня на "изнасилването", което е станало по рано през годината и за което полицията, сега е решила да го арестува.Обвиненията са от полицията, тя не е имала намерение да го обвинява.
И в момента в който го арестуват за "изнасилване" станало преди, Ребека е била в колата му.
Изобщо не и съчувствам на Ребека в този конкретен момент.
Айде първият път добре, не го е преживяла, но сега ?
Подава жалби че я тормози, има забрана за доближаване и прочие, пък пак с него.
И ако не бяха го арестували, кой знае дали щеше да и е последният път.
С какво точно я държи?
Сори, ма вече стана научнофантастичен филм.

Последна редакция: вт, 19 ное 2024, 11:26 от daviz

# 1 001
  • Мнения: 5 337
Щом е била в безпомощно състояние може да е била упоена с нещо. Може да си има помагачи този...

# 1 002
  • на село
  • Мнения: 1 473
В хода на разследването по случая на Мариус, се разкрива и този инцидент, заради който сега разширяват обвинението и съответно отново го арестуват. По случайност или не, докато го арестуват, Ребека е в колата му. Чудя се това точно какъв синдром е, да не напиша нещо друго… Или и тя е някаква неадекватна наркоманка. 

Добре си е норвежката съдебна система, няма нужда да се безпокоите. И законът за закрила на детето си оправиха, когато се усетиха, че позволява твърде широки правомощия на социалните служби.

# 1 003
  • София
  • Мнения: 11 424
Бил е с Ребека, когато е арестуван, но не тя е въпросната жертва на новото обвинение.
А според адвокатката на Ребека е била с него, защото е щяла да взима колата му назаем.
"Моята клиентка беше в кола с Мариус снощи, защото щеше да вземе колата му назаем, докато той имаше планирано пътуване в чужбина. Тя отглежда кучета и се нуждаеше от кола. Имаше чисто практически причини, поради които тя беше там.
Ларсен не знае дали това се разследва като нарушение на ограничителната заповед."

# 1 004
  • Мнения: 1 406
Предвид поведението на майката и пастрока, аз почвам да си мисля, че този ги държи с нещо. Защо е иначе това обгрижване и риск от разклащане на короната?

Общи условия

Активация на акаунт