Секцио по желание.

  • 1 632
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
Миличка разликата в цените на лекарите е голяма, както са ти казали и другите момичета. Най-добре говори с твоя лекар. А за упойката - аз си бях будна. Но тази е по-добра може би, защото си виждаш бебчето  веднага първо, а и по-бързо се възстановяваш.

# 16
  • Мнения: 2 309
Защо си мислиш че първия път като е било трудно и втория ще е така.От личен опит мога да кажа че втория път става по бързо и не беше толкова страшно .Синът ми се роди за два часа и тежеше 4650 и 54см.Радоста беше голяма нямах търпение да се обадя на таткото.Имаше вариант за секцио и много се радвам,че избрах нормално раждане.Пожелавам ти късмет и леко раждане.
Гледам Rolling Eyesнаправила си своя избор на раждане,дали и другите нямат това право newsm78



Упойката варира мужду 200 -300 лв в държавните болници...
Иначе на мен ми излезна 780 лв с пълна упойка по желание Peace

# 17
о/о 1000, а за упойката: ако искаш да си будна - епидурална, ако искаш да спиш - спинална. Mr. Green

Със спиналната също си буден. По-скоро разликата е във вида раждане. Нормално -епидурална, секцио-спинална. При обща упойка се заспива.

аз имах спинална и епидурална. Спиналната е тази, която те кара да не усещаш тялото си от кръста надолу и действието й изтича до 6-7 часа, а епидуралната ми я сложиха след това, за да не ме боли и да мога да поспя първата нощ. определено си струва коктейла. спиналната се слага през катетер в гръбначния стълб, а епидуралната  я вкарват после пак от там.

# 18
  • Мнения: 574
Зависи от града,болницата и лекаря+ анестезиолога! Така че говори с твоя доктор Peace

# 19
  • Мнения: 397
И аз като теб с второто раждане реших 4е ще е със секцио!Лоши спомени от първото Sad!Не съжелявам! PeaceИзбрах спиналана-будна си,виждаш си беб4е веднага...и на третия ден ве4е забравих 4е съм раждала!

Също и аз. В Русе цената е 780лв.

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
пълната упойка е най-лошото нещо, което ми се е случвало... препоръчвам спинална Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз раждах с пълна - нямах никакъв проблем. Дори ми беше едно хубавичко и хич не ми се будеше. Възстанових се много бързо. Обаче ми липсва раждането, първия вик на детето ми... И затова, живот и здраве, второто ще е с епидурална /въпреки, че ще ме е малко шубе да съм в съзнание докато ме режат/.

# 22
  • Мнения: 4 621
Преди 2 години платих 500  лв Peace

# 23
  • Мнения: 535
 Аз миналата година родих със секцио по желание  Laughing тогава платих 1000 лв.

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Попитай лекаря си!

Но общо взето варира около хилядарката!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 773
вярно е че тарифите на всички лекари са различни, ако не си в частна клиника.Аз платих например 150лв.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 773
бях с пълна упойка и съм много доволна всичко мина ок

Общи условия

Активация на акаунт