Гъдателката Мария Стойчева от Варна

  • 9 964
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Както виждаш първото ми изказване по темата е доста човешко, но вие сте интересни хора.

Значи който има - да дава мнение за гадателката, евентуално и препоръки от личен опит, а който няма - да си мълчи и да не пука балона с надежди на госпожата, че като иде да й побаят всичко ще се оправи?  Confused

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Според мен тук става въпрос за реклама.  Thinking

# 17
  • Мнения: 6 417
 052/ 370 440 и  0877/ 320 761

# 18
  • Мнения: 7 723

Е, това изчерпва темата  Wink

# 19
  • Мнения: 1 400
Мдааа...
Понеже аз също съм от тези дето не вземат на сериозно проблема на тази жена - да спомена от къде ми иде това на ума. Моля, погледнете в профила на жената последните й ( не са много) мнения и ще разберете за какво говоря.

# 20
  • Мнения: 3 447
Погледнах ги. И продължава да не ми е смешно.

# 21
  • Мнения: 1 002
да , и аз ги погледнах , жената има големи проблеми и се е отчаяла напълно ...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, видях и прочетох, нещо смешно и за подигравка не видях, тя има нужда от помощ, труден живот, но мисля, че е добра жена...

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
да, тук се повтаря същата история, както в предната тема за врачките. учудвам се от хъса, който някои хора влагат, за да се гаврят с други. наистина прочетете публикациите на потребителя и тогава лайте, бе. ега ти хората.

# 24
  • Мнения: 1 002
кармакола , мери си приказките !!

жената търси през определен период от време някакво чудо да я измъкне от дупката , в която е попаднала ...

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не съм кармакоЛа, все още. дано намери, каквото търси. желая й го от сърце.

# 26
  • Мнения: 1 002
а като няма какво да кажеш , замълчи ...нищо няма да загубиш ..

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Тук наистина е заприличало на змиярник

# 28
# 29
  • Мнения: 2 005
Ти вземи се дигни и иди чак във Варна.  ThinkingСпоред мен е по добре да се оттървеш от спирачката, която имаш-пияния мъж! Не си давай парите по врачки! по добре насочи усилията си към намиране на специалист, който да помогне на детето ти. Желая ти успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт