Профайлър

  • 2 619
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Пълна загадка и мистерия, обута в панталон. Не го знаеш кога говори сириъс, кога те мята по върбите. (второто му е по-присъщо). Бунтар-и потенциален секс-експериментатор. Party Mr. Green
П.С. Това беше за Тони, не за Кроса. Crazy

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Невернице, ньедна, имате грешка в заглавието под снимката  Sunglasses

Едно Й ви се губи, много сте зле с българския  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 17 546
Обективна! Прави разлика между черно и бяло и не ги смесва... С приятно и интересно чувство за хумор. Отива някъде или чака някого?...

Опс! Някой се мушнал под Faithless , това беше за нея!

# 18
  • Мнения: 3 818
В търсене на собственото й аз, експанзивна, екстровертна, дружелюбна, хаотична.

Това за Фейтлес, Кроасанията се намърда междувременно Laughing
И Кристал. Е не мога толкоз бързо Wink

# 19
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Обича да си играе с огъня . Пада си по футбол и домашната обстановка .

# 20
  • Мнения: 17 546
Мен ме пропущихте... newsm45

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Нищо не рекохте за мене, нещо май? Хм... Пък аз колко щедра бях...

Я кажете с две-ста дума нещо, благодарЯ Simple Smile

Кристал, пиле, не реви Simple Smile Звезди тичат в очите ти и звездна комета гонят Simple Smile Приливите ти носят раковини, скрили смеха и плача на морето...

Казват, че усмивката идва отвътре... На теб ти блика отвсякъде Simple Smile Пази я, не я раздавай така щедро Simple Smile

Мцуаа  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 818
Кроасания от твоите ник/аватар/подпис и т.н. лъха огромно чувство за хумор, големи дози интровертност и още толкова дружелюбие.

Кристал- чувствителна, лъчезарна, нежна, любвеобилна, леко насмешлива.

# 23
  • Мнения: 5 370
Нищо не рекохте за мене, нещо май? Хм... Пък аз колко щедра бях...

Я кажете с две-ста дума нещо, благодарЯ Simple Smile

Кристал, пиле, не реви Simple Smile Звезди тичат в очите ти и звездна комета гонят Simple Smile Приливите ти носят раковини, скрили смеха и плача на морето...

Казват, че усмивката идва отвътре... На теб ти блика отвсякъде Simple Smile Пази я, не я раздавай така щедро Simple Smile

Мцуаа  Heart Eyes
Кросо-пристрастна съм ,ама ше си река преди да отида да поспя.
"ЗНАЕ ДА ПРЕДЕ НА ХУРКА,
ВЛАДЕЕ СЪЩО И ПЛЕТИВО.
ГЛЕДА И НА КРИСТАЛНО КЪЛБО". Mr. Green Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 17 546
Кроасания - може да ви изглежда, че се смята за Господ, но всъщност е щастлива и знае как да разпуска и колко е ценна почивката!

П.С. Я ми вижте и ноКтите  Twisted Evil след звездите  Mr. Green , а УСМИВКАТА    newsm47 е хубаво нещо, усмихвайте се повече!

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 16:26 от Кристал

# 25
  • Мнения: X
300% свекърва , с големи нокти -да издере очите на снахите.Ако не ви стиска да живеете с някой от синовете й 17 години 5 месеца и 27 дни, хич не й се мяркайте пред очите.

# 26
  • Мнения: 17 546
Малииии, ква съм страшна, ако некой не е разбрал какво се крие в мен да чете по-горе!  Mr. Green
Caprarri , и аз си мислех до сега, че съм правила яйца-уникати! Ти ме утрепа! Това златничкото, дето прилича на яйце от БедРок е за мен, ще дойда на Базара и само да не ми го пазиш, след като ме изрисува като  Twisted Evil ше ми направиш после две! Laughing Може и третото отзад напред!

# 27
  • Мнения: 285
Въй, голяма навалица... Не мога да се вредя  Mr. Green

Caprarri:
Мама на двама. Те, и двамата са щастливи. Т.е. мама е добричка.
Обича да прави красиви неща с ръцете си. И за собствен кеф, и да радва другите.
Купонджийка. Пие си кафенцето с наслада,
А, да! Кефи се на чернокожи, високи, надарени, мускулести батковци, живеещи в Алабама...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Малииии, ква съм страшна, ако некой не е разбрал какво се крие в мен да чете по-горе!  Mr. Green
Caprarri , и аз си мислех до сега, че съм правила яйца-уникати! Ти ме утрепа! Това златничкото, дето прилича на яйце от БедРок е за мен, ще дойда на Базара и само да не ми го пазиш, след като ме изрисува като  Twisted Evil ше ми направиш после две! Laughing Може и третото отзад напред!
Ще трябва да се разбереш с писна ми, защото и тя си е заплюла туй яйце.Пък аз няма да бъда на базара, че ми идва далечко.

# 29
  • Мнения: X
Въй, голяма навалица... Не мога да се вредя  Mr. Green

Caprarri:
Мама на двама. Те, и двамата са щастливи. Т.е. мама е добричка.
Обича да прави красиви неща с ръцете си. И за собствен кеф, и да радва другите.
Купонджийка. Пие си кафенцето с наслада,
А, да! Кефи се на чернокожи, високи, надарени, мускулести батковци, живеещи в Алабама...  Mr. Green
Въй, в първия момент погледнах да не би да се познаваме, че толкова точно си ме описала.Е, за батковците не съвсем ,де, ама нейсе. Всичко друго е вярно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт