Миялна машина Мидеа....

  • 7 918
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Микровълновата ми е МИДЕА.Peace
Доволна съм.

# 16
  • Мнения: 295
доволна съм, само дето сервизът е ОТВРАТИТЕЛЕН! наложи се да я носим там, защото никой не ни беше казал, че трябва да слагаме по поливин хапче на всяко миене, а не по цяло. съответно нещо си се задръсти. оправиха я за 2 дни, но ни я върнаха с надран капак. сега си разменяме писма със сервиза и с комисия за защита на потребителите, от което ми става ясно в каква скапана дъжрава живеем!
успех с покупката! Wink

# 17
  • Мнения: 420
Честито!
Купила си по-новия модел с елекронния дисплей
Моята е същата и си я ползвам без проблеми.
Отвреме навреме /веднъж на 2 месеца например/ я пускам без препарат и чинии да извърти един цикъл - така заработва като нова.

# 18
  • Мнения: 2 323
Аз имам миялна Мидея, много съм доволна. Купих си я през септември - не е чак толкова отдавна, но до сега не съм спряла да й се радвам, никакви проблеми не съм срещала.
Моделът, който си показала няма отложен старт - тази екстра аз много я ползвам, зареждам си я вечер, след вечеря и я пускам да се включи в 11 (нали уж тогава започва нощтната тарифа  Crazy )
Вкарвам съдовете директно от масата (защото някои първо малко ги изплакват  Crazy ) и после са измити, само някои тави, който са попреседяли имат нужда от накисване първо.
Единственото, което мога да те посъветвам от опит е не си купувай 45см ширина, купи си от големите!
И аз казвах, че такова ми е мястото и си купих такава, каквато си показала - -45см широка, но моята е за вграждане. Сега усещам, че съм сбъркала жестоко. Защо - като нахлупиш в долната кошница една тенджера и ти свършва мястото  Naughty Една тенджера е около 30см в диаметър, вътре кошницата на миялната е широка 40см и на практика ти остават едни 10см, в които не можеш да сложиш НИЩО! А колко пъти има и някой тиган за миене???? Или купа от салата??? Ако машината е широка см ще можеш да го сложиш и него вътре!
Послушай ме, и не само мен - опитай се да си наредиш кухнята така, че да си вземеш ГОЛЯМА машина. Ще се родиш!

Все още се чудя как съм можела да мия на ръка  Crazy А сме трима (с детето) и уж не "произвеждаме" много мръсни съдове - да бе да! Всяка вечер я пускам, та и не успявам да събера всичко вътре и като измие веднага почвам да я зареждам за следващия път  Crazy

Не изчетох цялата тема с мненията, стигнах само до тук, но подкрепям напълно казаното от Мама_на_мишо. Нашата е за 8 комплекта, и за един ден я пулним, а сме 2 вузрастни и едно  малко дете. Няма място за много тенджери в малките на 45см. Но това е вече свързано с големината, не с марката...Доволна съм за сега много. Нашата има отложен старт и повече програми - за много мръсни, нормална, за чаши....и още няколко-май-6 общо. Около 500лв беше май. За голямо нещо, което ще ти служи повече време може да отделиш малко повече пари - за мен отложения старт е голямо предимство. Мислех да търсим и с половин програма, но сега даже съжалявам, че не е по-голяма. Успех
Успех

# 19
  • Мнения: 11 607
Мами, благодаря ви много! Каквото и да е - малко или много - все ще ми е от помощ. Един оцетник с нетрадиционна форма - чак сега го виждам идеално измит напр. Вече давам на децата повече чинии и чаши да цапат......

Кой каквато и миялна да има - едно пожелавам - безаварийна и дълга работа на машините желая!

Общи условия

Активация на акаунт