Крем за ръце?

  • 8 953
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: Beni
От всички кремове за ръце, които съм ползвала и ползвам най-доволна съм от Glysolid друг никой не ми помага.Grinning

Потвърждавам и се присъединявам Simple Smile страхотен крем за ръце е, а преди време, като се намираше душ-гелът...м-м-м...фантазия Laughing Но вече го няма, поне аз от около 3-4 години не съм го виждала. А се появи едновременно с Бадедас, които обаче нямат нищо общо с неговото качество.

# 16
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Karimma
Цитат на: Beni
От всички кремове за ръце, които съм ползвала и ползвам най-доволна съм от Glysolid друг никой не ми помага.Grinning

Потвърждавам и се присъединявам Simple Smile страхотен крем за ръце е, а преди време, като се намираше душ-гелът...м-м-м...фантазия Laughing Но вече го няма, поне аз от около 3-4 години не съм го виждала. А се появи едновременно с Бадедас, които обаче нямат нищо общо с неговото качество.


Глисолид наистина е най-силния крем за ръце, който съм ползвала. Купувам го от Бонжур Grinning

# 17
  • Мнения: 2 807
когато кожата е много суха - само Glysolid.

# 18
  • Мнения: 2 807
Цитат на: tan4o
този крем глизолид на коя фирма и цената му поносима ли е ?


Glysolid в кутия - 80 мл струва 3 или 4 лева.
Става дори и за бебета (пише го на кутията)

# 19
  • София
  • Мнения: 10 311
На мен Glysolid не ми хареса... има еднатакава странна консистенция... Предпочитам Аtrix, не крама, а балсама, който е в шише.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Този на Ейвън с глицерина не ми харесва как мирише и е някакъв такъв мазен... Но иначе съм ползвала други кремове на Ейвън и съм много доволна. Сега си поръчах някакъв нов специално за суха кожа. Но определено ме заинтригувахте с този Glysolid. Ще взема да го пробвам, че и моите ръце са с много суха кожа.

# 21
  • Мнения: 4 371
Не съм доволна от крема за ръце на Avon.
Преди имаше един много хубав, български, "Крем для рук" пише на него. Е, сега е с глицерин и хич не ми помогна. Много съм доволна от Dove нощния. Дневния не съм го ползвала, но като ръцете са ми все на чешмата, май няма много смисъл Imp

# 22
  • Мнения: 8 769
Атрикс и Глисолид наистина са много подходящи за суха кожа. На Garnier крема-също. Аз за сега съм на Дева-не е лош, ама бързо свършва.... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 830
По съвет на момичетата тук ( бях пуснала скоро тема :Домашни терапии за ръце : ) , си взех Глизолид - наистина ми действа най-добре от всички кремове . Лепне малко , но попива и остава як филм върху кожата , така че честото миене не я изсушава чак толкова .
Струваше 3 и нещо , от аптека .

# 24
  • Мнения: 1 045
Горещо препоръчвам крема за ръце на Дева. Овлажнява страхотно , не лепне и се задържа дълго време в кожата. А пък и струва само 1 и нещо..

# 25
  • Мнения: 4 187
Благодаря Ви момичета! Grinning Ще се възползвам от всички предложения! Дано помогне нещо,че вече ми е зверски суха кожата и много ме сърбят ръцете #Puppy dog

14 Февруари наближава ! Няма да си излагам я! Пожелавам прекрасен празник на всички! Stuck Out Tongue  Heart  txtloves  newsm76

Общи условия

Активация на акаунт