отново за столчето за хранене и неговите нива

  • 1 081
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 466
И за мен столчето с няколко нива е по-удобно от другите. Има доста предимства.

# 16
  • Мнения: 8 242
Нашето има нива и на облегалката, и на височината.. Но никога не съм ги ползвала - не са ми необходими. Yam-Yam на Bertoni e  Peace

# 17
  • Мнения: 208
И ние сме с Поли на Чико. Страхотно е, сгъва се доста компактно. На мен лично много ми харесва да има различни нива. Облегалката може да пада толкова назад, че в момента го ползваме като шезлонг и бебо е много щастлив да е при нас в кухнята, докато вечеряме  Laughing

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 193
За мен столчето е много важна част,от възпитанието..Дъщеря ми свикна там да се храни,а не да обикаля напред-назад.Казвам това,защото доста мами около мен свикнаха да ходят с лъжицата след детето и сега съжаляват..
Аз пък моя стол още като го взехме,сме го наместили на едно ниво и изобщо не съм го пипала,та за мен нивата не са много важни.
Нашия е Кам-футура,много нежен дизайн Peace

# 19
  • Мнения: 4 422
нашето е Поли на чико и наскоро се убедих че нивата са едно голямо удобство-само да видите как се радва малкият когато му го свалям на най-ниското ниво и се качва сам на своето столче!иначе последно време въобще не искаше да седи на него,а само на обикновен стол и храненето започваше да се превръща в проблем...
И нашето е такова /нещо не се справих с картинката/ Ето линк
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_i … 5003ed4546f115854
Нивата са голямо удобство -става и за ниска маса и за висока...Да не изреждам предимствата.
Сисолита и аз съм на същото мнение за възпитанието при хранене,само детето да не е злоядо  Rolling Eyes Сина ми беше злояд и го гонех с лъжицата беше кошмар.Дъщиря ми засега поне не е така..

# 20
  • Мнения: 2 309
горещо ще ти препоръчам Sweety на CANGAROO. Сгъва се лесно, не заема место, има нива на седалката, на облегалката, таблата се мести напред на степени, има колелца и струва 125 лева. Моето си го купих от мола в Слатина

и нашето е такова, наистина е много удобно, стига детето да иска да седи в него, че мойта щерка предпочита да се храни, седнала на земята Rolling Eyesиначе го ползвам, когато искам да свърша нещо и я слагам вътре да ме гледа.

# 21
  • Мнения: 941
моето столче не е някаква специална марка, за 90лв го купих, има позиции на гръбчето, които не ползваме, има и регулация във височините, които ползваме ежедневно, наистина е много удобно, когато яде в кухнята е на една височина, когато хапва с мен в хола е на друга, когато гледа телевизия и други нейни занимания е на най-високата, това за мен е от голямо значение в избора на столче, моето има 2таблички, горната с разделения и вече и тя влиза в употреба,

# 22
  • Мнения: 8 917
Нашето е Чиполино Гранд Комфорт- ползваме нивата и съм доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт