дайте съвет-мокет или ламинат + килим за детска стая

  • 7 891
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ламинат + килим. Мокетът може да отключи алергии.

# 16
  • Мнения: 2 309
Ние сме с  дървен паркет, задължително трябва да е с хубав лак, заради честото миене /казавам го от опит, че ние сложихме някакъв уж хубав, който обаче се изми/ и вместо килимче имаме детски гумени пъзели върху паркета, които също се мият.

# 17
Подкрепям мнението ламинат + килимче.Вече трета година имам ламинат във всички стаи.Доволна съм за сега - лесно се почиства и не излиза скъпо.Повечето ламинати се предлагат с безплатен монтаж и за една стая от 16-17м2 няма да е повече от 300лв.То след 10 г ще събереш пак 300лв за нов и с друг десен.

# 18
  • Мнения: 5 228
Мокета е възможно най-непрактичната настилка за мен. Трудно се поддържа, събира прах, не е естетично пък изобщо. Ламинат и килим е моного по-подходящо, особено за детска стая.

# 19
  • Мнения: 8 917
Ламинат+килимче Peace

# 20
  • Мнения: 79
благодаря на всички за съветите, определено ще избера ламинат и килим Simple Smile

# 21
  • Мнения: 308
Определено ламинат, защото мокетът събира много нечистотии и прах.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Само ламинат! Почиства се с едно движение и не събира прах.
Минусите са, че се пързаля и държи студено (за разлика от естествения паркет).

# 23
  • София
  • Мнения: 1 155
добре, а килима какъв е по-добре - вълнен или изкуствен (от тези белгийските примерно)?
Иначе и аз съм за паркет + килимче.

# 24
  • Мнения: 154
Ние сме с  дървен паркет, задължително трябва да е с хубав лак, заради честото миене /казавам го от опит, че ние сложихме някакъв уж хубав, който обаче се изми/ и вместо килимче имаме детски гумени пъзели върху паркета, които също се мият.
Ами от къде се взимат тези гумени пъзели и като цяло какво представляват?

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ламинат с килим. Лесно се чисти.  Ако ти омръзне лесно можеш да го смениш...

 Peace

 Peace Peace Peace

# 26
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз съм за паркет/естествен/ и килимче, а най-хубавото за мен е вечното, старото - ДЮШЕМЕТО!!

# 27
  • Мнения: 416
Ламинат + килим. Мокетът събира страшно много прах. Освен това, децата разливат и мажат какво ли не по пода. Килима лесно ще го изпереш и лятото, когато пък е топло може да го махаш и да си бъде само на ламинат, само забърсваш и готово.


         За с две ръце..  Peace

# 28
  • Мнения: 795
Ламинат, естествено!

# 29
  • Мнения: 645
Ламинат + килим. Така ако недайси боже детето има проблем с алергии лесно може да махнеш килима.

Общи условия

Активация на акаунт